--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------
Zobacz nasz portal klubowy ---------------
Polub naszą stronę na Facebooku ---------------
Dołącz do naszej Grupy na Facebooku
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------
Zobacz nasz portal klubowy ---------------
Polub naszą stronę na Facebooku ---------------
Dołącz do naszej Grupy na FacebookuZa co kochamy nasze Insignie
-
Bodex
Za co kochamy nasze Insignie
Chej, tak mi do głowy orzyszło.
Mimo wadliwości to Insignia da sie lubić i ma jej w zalet.
Dla mnie :
Piękna linia nadwozia
Zegary Bayer
Doskonała na trasie / autostradzie
Wygodny fotel , nic nie boli nawet po 12 godzinach.
Wysłane z Leżajskiej krainy złotego napoju
Mimo wadliwości to Insignia da sie lubić i ma jej w zalet.
Dla mnie :
Piękna linia nadwozia
Zegary Bayer
Doskonała na trasie / autostradzie
Wygodny fotel , nic nie boli nawet po 12 godzinach.
Wysłane z Leżajskiej krainy złotego napoju
- kuba89
- Zapaleniec
- Posty: 1326
- Rejestracja: 27 lut 2015, o 21:48
- Auto: Insignia 2.0 T 4x4
- Kod silnika: A20NHT
- Rok produkcji: 2009
- Miasto: Berlin
- Otrzymał piwo: 8 razy
Re: Za co kochamy nasze Insignie
Za to, że spędzamy dużo czasu razem w garażu
i fakt @Bodex linia nadwozia też jest fajna 
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
i fakt @Bodex linia nadwozia też jest fajna Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
- lcr
- Użytkownik
- Posty: 900
- Rejestracja: 21 sie 2016, o 23:49
- Auto: Insignia 1.6T
- Kod silnika: A16LET
- Rok produkcji: 2010
- Miasto: Ruda Śląska
- Postawił piwo: 5 razy
- Otrzymał piwo: 2 razy
Re: Za co kochamy nasze Insignie
Za ekonomię! Nie no, żart
dla mnie wygodna, służy do codziennej eksploatacji. Nie miałem na szczęście żadnych nieprzyjemności z nią jeszcze. Wszystko robione na czas. No i przedewszystkim, jak już pisali wcześniej - świetna linia nadwozia. Jak się dobrze zadba o samochód to wygląda idealnie.
-
sezam
Re: Za co kochamy nasze Insignie
Bo ładna, resztę jej wybaczam.... jak już dobiorę się do fajnej sztuki 2.8 V6 to dopiszę że za silnik 
- bartekbilin
- Użytkownik
- Posty: 209
- Rejestracja: 4 sty 2015, o 03:34
- Auto: Insignia CT
- Kod silnika: D20DTR
- Rok produkcji: 2019
- Miasto: Łódź
- Otrzymał piwo: 4 razy
Re: Za co kochamy nasze Insignie
Wygląd, wygoda i niskie spalanie ON
Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
- Zierek
- Forumowicz
- Posty: 60
- Rejestracja: 4 lut 2016, o 22:44
- Auto: Insignia HB
- Kod silnika: B14NET
- Rok produkcji: 2017
- Miasto: Olsztyn
Re: Za co kochamy nasze Insignie
W HB po deszczu jak otworzy się klapę bagażnika, to woda ładnie spływa rynienkami, nie wpada do środka 
-
marcin.1987
- Zapaleniec
- Posty: 1001
- Rejestracja: 20 maja 2016, o 10:40
- Auto: Insignia
- Kod silnika: A20DT
- Rok produkcji: 2010
- Miasto: Gdańsk
- Otrzymał piwo: 13 razy
Re: Za co kochamy nasze Insignie
Za wygląd,
- za fotele Recaro,
- za wygodę podróżowania w długich trasach,
- za niskie spalanie przy takich gabarytach.
Jak poużywam dłużej auta to pewnie jeszcze coś się pojawi
- za fotele Recaro,
- za wygodę podróżowania w długich trasach,
- za niskie spalanie przy takich gabarytach.
Jak poużywam dłużej auta to pewnie jeszcze coś się pojawi
-
Bodex
Re: Za co kochamy nasze Insignie
U mnie też , o ile powoli klapę podnoszę to spływa rynienkami
Wysłane z Leżajskiej krainy złotego napoju
Wysłane z Leżajskiej krainy złotego napoju
- Zbyszek01
- Klubowicz
- Posty: 3485
- Rejestracja: 10 lut 2015, o 20:29
- Auto: Jag XE 2,0D ,MY2020
- Kod silnika: inny
- Rok produkcji: 2019
- Moje auto: viewtopic.php?f=52&t=1580&start=280
- Miasto: DZA
- Postawił piwo: 28 razy
- Otrzymał piwo: 41 razy
Re: Za co kochamy nasze Insignie
A mnie się podoba to że ponad połowę (wiedza z forum) usterek elektronicznych jest naprawiana odłączeniem aku na 15-20min 
Skusiłem się na kupno dla :
1. sylwetki (musiał być HB
)
2. niskie spalanie przy dużej mocy silnika
3. skrzyni automatycznej
Więcej bym wymieniał ale te były jednymi z najważniejszych.
Skusiłem się na kupno dla :
1. sylwetki (musiał być HB
2. niskie spalanie przy dużej mocy silnika
3. skrzyni automatycznej
Więcej bym wymieniał ale te były jednymi z najważniejszych.
Insignia 2.0D MY2012.
Jag XE 2,0D AWD ,MY2020
Jag XE 2,0D AWD ,MY2020
-
Andrzej
-
gzandar
- Forumowicz
- Posty: 97
- Rejestracja: 5 gru 2016, o 09:13
- Auto: Insignia
- Kod silnika: A20DTC
- Rok produkcji: 2011
- Miasto:
Re: Za co kochamy nasze Insignie
Dziś wracając z pracy najpierw poczułem bicie na tarczach (zmienionych 3000km temu) , potem jakiś plastik w desce albo drzwiach zaczął wpadać w wibracje jak wjechałem w jakąś dziurę i powiem szczerze że zaczęło mnie to trochę irytować
Przyszła myśl czy będzie tak jak z Mondeo którego po dwóch latach miałem totalnie dość i myślałem tylko jak się pozbyć...
Poszedłem na rower...
Wracając popatrzyłem jak ładnie wygląda stojąc na podjeździe i z tego wszystkiego poszedłem jeszcze skleić ramkę nawiewu w tunelu którą miałem pęknięta
, a potem jeszcze coś posmarowałem coś przetarłem i jedna to jest coś zupełnie innego, coś sprawia że lubię ten samochód mimo jego wad 
A naprawdę można się zakochać sunąc autostradą z 190 na liczniku
Swoja droga nie wiem jak wolno otwieracie te klapy bo mi z reguły zawsze coś nachlapie się do środka i zawsze zastanawiam się co za matoł to zaprojektował
ale fakt cześć wpada w rynienki 
Poszedłem na rower...
Wracając popatrzyłem jak ładnie wygląda stojąc na podjeździe i z tego wszystkiego poszedłem jeszcze skleić ramkę nawiewu w tunelu którą miałem pęknięta
A naprawdę można się zakochać sunąc autostradą z 190 na liczniku
Swoja droga nie wiem jak wolno otwieracie te klapy bo mi z reguły zawsze coś nachlapie się do środka i zawsze zastanawiam się co za matoł to zaprojektował
-
Bodex
Re: Za co kochamy nasze Insignie
Klapę szybko i nic nie chlapnie .
Do 2 lat tez tak myślałem , ale teraz sie zmieniło ,
Przywykłem , a wygląd powala wszystkich.
Wysłane z Leżajskiej krainy złotego napoju
Do 2 lat tez tak myślałem , ale teraz sie zmieniło ,
Przywykłem , a wygląd powala wszystkich.
Wysłane z Leżajskiej krainy złotego napoju
-
marcin.1111
- Użytkownik
- Posty: 175
- Rejestracja: 14 kwie 2017, o 08:42
- Auto: Opel lnsignia
- Kod silnika: B20DTH
- Rok produkcji: 2016
- Miasto:
- Otrzymał piwo: 1 raz
Re: Za co kochamy nasze Insignie
Za to jak trzyma się drogi. Przyklejona do asfaltu. Masa robi swoje.
-
R1985
- Użytkownik
- Posty: 179
- Rejestracja: 16 cze 2016, o 22:49
- Auto: ST 2.0T 4x4 Cosmo
- Kod silnika: A20NHT
- Rok produkcji: 2009
- Miasto: SKMKraków
- Otrzymał piwo: 2 razy
Re: Za co kochamy nasze Insignie
Ze nic przy niej nie robie (oprócz eksploatacji), daje frajde z jazdy, cieszy oko moje i innych 
Ostatnio zmieniony 10 maja 2017, o 09:25 przez IBZI, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Proszę o stosowanie zasad polskiej pisowni. Regulamin forum par.5 pkt.8
Powód: Proszę o stosowanie zasad polskiej pisowni. Regulamin forum par.5 pkt.8
-
angel_dark666
- Użytkownik
- Posty: 296
- Rejestracja: 19 cze 2017, o 20:09
- Auto: Insignia
- Kod silnika: A20DTJ
- Rok produkcji: 2010
- Miasto: Irlandia
- Otrzymał piwo: 3 razy
-
Ania
Re: Za co kochamy nasze Insignie
...
Ostatnio zmieniony 10 lip 2017, o 22:15 przez IBZI, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Proszę o stosowanie zasad polskiej pisowni. Regulamin forum par.5 pkt.8. Ostatni raz upominam...
Powód: Proszę o stosowanie zasad polskiej pisowni. Regulamin forum par.5 pkt.8. Ostatni raz upominam...

