--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------Obrazek Zobacz nasz portal klubowy ---------------Obrazek Polub naszą stronę na Facebooku ---------------Obrazek Dołącz do naszej Grupy na Facebooku

Za co kochamy nasze Insignie

...na tematy kwadratowe i podłużne
Bodex

Za co kochamy nasze Insignie

Post autor: Bodex » 6 lis 2016, o 20:25

Chej, tak mi do głowy orzyszło.
Mimo wadliwości to Insignia da sie lubić i ma jej w zalet.
Dla mnie :
Piękna linia nadwozia
Zegary Bayer
Doskonała na trasie / autostradzie
Wygodny fotel , nic nie boli nawet po 12 godzinach.


Wysłane z Leżajskiej krainy złotego napoju

Awatar użytkownika
profek
Użytkownik
Posty: 821
Rejestracja: 15 maja 2015, o 16:47
Auto: INSIGNIA
Kod silnika: A20DTJ
Rok produkcji: 2010
Miasto: Łódź
Otrzymał  piwo: 4 razy

Re: Za co kochamy nasze Insignie

Post autor: profek » 7 lis 2016, o 07:51

Za wygląd,wygodę.Bo jest moja.

Awatar użytkownika
kuba89
Zapaleniec
Posty: 1326
Rejestracja: 27 lut 2015, o 21:48
Auto: Insignia 2.0 T 4x4
Kod silnika: A20NHT
Rok produkcji: 2009
Miasto: Berlin
Otrzymał  piwo: 8 razy

Re: Za co kochamy nasze Insignie

Post autor: kuba89 » 7 lis 2016, o 09:24

Za to, że spędzamy dużo czasu razem w garażu Obrazek i fakt @Bodex linia nadwozia też jest fajna :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Awatar użytkownika
lcr
Użytkownik
Posty: 900
Rejestracja: 21 sie 2016, o 23:49
Auto: Insignia 1.6T
Kod silnika: A16LET
Rok produkcji: 2010
Miasto: Ruda Śląska
Postawił piwo: 5 razy
Otrzymał  piwo: 2 razy

Re: Za co kochamy nasze Insignie

Post autor: lcr » 7 lis 2016, o 09:50

Za ekonomię! Nie no, żart ;D dla mnie wygodna, służy do codziennej eksploatacji. Nie miałem na szczęście żadnych nieprzyjemności z nią jeszcze. Wszystko robione na czas. No i przedewszystkim, jak już pisali wcześniej - świetna linia nadwozia. Jak się dobrze zadba o samochód to wygląda idealnie.

sezam

Re: Za co kochamy nasze Insignie

Post autor: sezam » 7 lis 2016, o 10:13

Bo ładna, resztę jej wybaczam.... jak już dobiorę się do fajnej sztuki 2.8 V6 to dopiszę że za silnik :)

Awatar użytkownika
bartekbilin
Użytkownik
Posty: 209
Rejestracja: 4 sty 2015, o 03:34
Auto: Insignia CT
Kod silnika: D20DTR
Rok produkcji: 2019
Miasto: Łódź
Otrzymał  piwo: 4 razy

Re: Za co kochamy nasze Insignie

Post autor: bartekbilin » 7 lis 2016, o 12:02

Wygląd, wygoda i niskie spalanie ON :D

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
Zierek
Forumowicz
Posty: 60
Rejestracja: 4 lut 2016, o 22:44
Auto: Insignia HB
Kod silnika: B14NET
Rok produkcji: 2017
Miasto: Olsztyn

Re: Za co kochamy nasze Insignie

Post autor: Zierek » 7 lis 2016, o 12:29

W HB po deszczu jak otworzy się klapę bagażnika, to woda ładnie spływa rynienkami, nie wpada do środka ;D

marcin.1987
Zapaleniec
Posty: 1001
Rejestracja: 20 maja 2016, o 10:40
Auto: Insignia
Kod silnika: A20DT
Rok produkcji: 2010
Miasto: Gdańsk
Otrzymał  piwo: 13 razy

Re: Za co kochamy nasze Insignie

Post autor: marcin.1987 » 7 lis 2016, o 13:27

Za wygląd,
- za fotele Recaro,
- za wygodę podróżowania w długich trasach,
- za niskie spalanie przy takich gabarytach.

Jak poużywam dłużej auta to pewnie jeszcze coś się pojawi ;)

Awatar użytkownika
profek
Użytkownik
Posty: 821
Rejestracja: 15 maja 2015, o 16:47
Auto: INSIGNIA
Kod silnika: A20DTJ
Rok produkcji: 2010
Miasto: Łódź
Otrzymał  piwo: 4 razy

Re: Za co kochamy nasze Insignie

Post autor: profek » 7 lis 2016, o 17:58

Hm to mówisz że ci woda spływa rynienkami.To musisz mieć inne auto :lol:

Bodex

Re: Za co kochamy nasze Insignie

Post autor: Bodex » 7 lis 2016, o 19:18

U mnie też , o ile powoli klapę podnoszę to spływa rynienkami

Wysłane z Leżajskiej krainy złotego napoju

Awatar użytkownika
Zbyszek01
Klubowicz
Posty: 3484
Rejestracja: 10 lut 2015, o 20:29
Auto: Jag XE 2,0D ,MY2020
Kod silnika: inny
Rok produkcji: 2019
Moje auto: viewtopic.php?f=52&t=1580&start=280
Miasto: DZA
Postawił piwo: 28 razy
Otrzymał  piwo: 41 razy

Re: Za co kochamy nasze Insignie

Post autor: Zbyszek01 » 7 lis 2016, o 21:05

A mnie się podoba to że ponad połowę (wiedza z forum) usterek elektronicznych jest naprawiana odłączeniem aku na 15-20min :)
Skusiłem się na kupno dla :
1. sylwetki (musiał być HB :) )
2. niskie spalanie przy dużej mocy silnika
3. skrzyni automatycznej
Więcej bym wymieniał ale te były jednymi z najważniejszych.
Insignia 2.0D MY2012.
Jag XE 2,0D AWD ,MY2020

godiw

Re: Za co kochamy nasze Insignie

Post autor: godiw » 27 mar 2017, o 22:19

Za jej wygląd :D

Andrzej

Re: Za co kochamy nasze Insignie

Post autor: Andrzej » 28 mar 2017, o 11:33

za komfort jazdy, klekot diesla i w moim przypadku bezawaryjność.

gzandar
Forumowicz
Posty: 97
Rejestracja: 5 gru 2016, o 09:13
Auto: Insignia
Kod silnika: A20DTC
Rok produkcji: 2011
Miasto:

Re: Za co kochamy nasze Insignie

Post autor: gzandar » 28 mar 2017, o 18:50

Dziś wracając z pracy najpierw poczułem bicie na tarczach (zmienionych 3000km temu) , potem jakiś plastik w desce albo drzwiach zaczął wpadać w wibracje jak wjechałem w jakąś dziurę i powiem szczerze że zaczęło mnie to trochę irytować :) Przyszła myśl czy będzie tak jak z Mondeo którego po dwóch latach miałem totalnie dość i myślałem tylko jak się pozbyć...

Poszedłem na rower...

Wracając popatrzyłem jak ładnie wygląda stojąc na podjeździe i z tego wszystkiego poszedłem jeszcze skleić ramkę nawiewu w tunelu którą miałem pęknięta :lol: , a potem jeszcze coś posmarowałem coś przetarłem i jedna to jest coś zupełnie innego, coś sprawia że lubię ten samochód mimo jego wad :)

A naprawdę można się zakochać sunąc autostradą z 190 na liczniku :)

Swoja droga nie wiem jak wolno otwieracie te klapy bo mi z reguły zawsze coś nachlapie się do środka i zawsze zastanawiam się co za matoł to zaprojektował :lol: ale fakt cześć wpada w rynienki :P

Bodex

Re: Za co kochamy nasze Insignie

Post autor: Bodex » 28 mar 2017, o 22:34

Klapę szybko i nic nie chlapnie .

Do 2 lat tez tak myślałem , ale teraz sie zmieniło ,
Przywykłem , a wygląd powala wszystkich.

Wysłane z Leżajskiej krainy złotego napoju

marcin.1111
Użytkownik
Posty: 175
Rejestracja: 14 kwie 2017, o 08:42
Auto: Opel lnsignia
Kod silnika: B20DTH
Rok produkcji: 2016
Miasto:
Otrzymał  piwo: 1 raz

Re: Za co kochamy nasze Insignie

Post autor: marcin.1111 » 10 maja 2017, o 03:39

Za to jak trzyma się drogi. Przyklejona do asfaltu. Masa robi swoje.

R1985
Użytkownik
Posty: 179
Rejestracja: 16 cze 2016, o 22:49
Auto: ST 2.0T 4x4 Cosmo
Kod silnika: A20NHT
Rok produkcji: 2009
Miasto: SKMKraków
Otrzymał  piwo: 2 razy

Re: Za co kochamy nasze Insignie

Post autor: R1985 » 10 maja 2017, o 08:42

Ze nic przy niej nie robie (oprócz eksploatacji), daje frajde z jazdy, cieszy oko moje i innych :)
Ostatnio zmieniony 10 maja 2017, o 09:25 przez IBZI, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Proszę o stosowanie zasad polskiej pisowni. Regulamin forum par.5 pkt.8

angel_dark666
Użytkownik
Posty: 296
Rejestracja: 19 cze 2017, o 20:09
Auto: Insignia
Kod silnika: A20DTJ
Rok produkcji: 2010
Miasto: Irlandia
Otrzymał  piwo: 3 razy

Re: Za co kochamy nasze Insignie

Post autor: angel_dark666 » 10 lip 2017, o 21:25

Awaryjność, lubie naprawiac i grzebac w niej:):)

Awatar użytkownika
IBZI
Moderator
Posty: 4617
Rejestracja: 7 lis 2015, o 20:12
Auto: Insignia 2.0
Kod silnika: A20DT
Rok produkcji: 2013
Miasto: Gliwice
Postawił piwo: 8 razy
Otrzymał  piwo: 42 razy

Re: Za co kochamy nasze Insignie

Post autor: IBZI » 10 lip 2017, o 22:09

Brak awaryjności, nigdy mnie nie zawiodła :D

Ania

Re: Za co kochamy nasze Insignie

Post autor: Ania » 10 lip 2017, o 22:13

...
Ostatnio zmieniony 10 lip 2017, o 22:15 przez IBZI, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Proszę o stosowanie zasad polskiej pisowni. Regulamin forum par.5 pkt.8. Ostatni raz upominam...

carvertical VIN check
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rozmowy różne...”