--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------Obrazek Zobacz nasz portal klubowy ---------------Obrazek Polub naszą stronę na Facebooku ---------------Obrazek Dołącz do naszej Grupy na Facebooku

Propozycje, sugestie, zastrzeżenia

odnośnie forum insignia-club.pl
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
IBZI
Moderator
Posty: 4618
Rejestracja: 7 lis 2015, o 20:12
Auto: Insignia 2.0
Kod silnika: A20DT
Rok produkcji: 2013
Miasto: Gliwice
Postawił piwo: 8 razy
Otrzymał  piwo: 42 razy

Re: Propozycje, sugestie, zastrzeżenia

Post autor: IBZI » 26 sty 2016, o 20:12

Popieram pomysł i myślę, że rzeczywiście ma sens w dziale dla klubowiczów.

MichalMisiek

Re: Propozycje, sugestie, zastrzeżenia

Post autor: MichalMisiek » 26 sty 2016, o 20:47

No i pięknie :D

Awatar użytkownika
peja-1991
V-ce Prezes ds organizacyjnych
Posty: 4450
Rejestracja: 24 kwie 2013, o 14:39
Auto: Insignia
Kod silnika: D16SHT
Rok produkcji: 2019
Miasto: Warszawa
Postawił piwo: 3 razy
Otrzymał  piwo: 98 razy
Kontakt:

Re: Propozycje, sugestie, zastrzeżenia

Post autor: peja-1991 » 26 sty 2016, o 22:43

To zakldajmy
"Krytyk i eunuch z jednej są parafii
obaj wiedzą jak, żaden nie potrafi" Tadeusz Boy-Żeleński

Pobo1315

Re: Propozycje, sugestie, zastrzeżenia

Post autor: Pobo1315 » 26 sty 2016, o 22:48

Jestem za

Awatar użytkownika
Engine
Zapaleniec
Posty: 4602
Rejestracja: 14 wrz 2014, o 10:53
Auto: BMW F10 525D xDrive
Rok produkcji: 2015
Miasto: Śląsk
Otrzymał  piwo: 8 razy
Kontakt:

Re: Propozycje, sugestie, zastrzeżenia

Post autor: Engine » 26 sty 2016, o 22:52


Awatar użytkownika
KaMYk
Zapaleniec
Posty: 2234
Rejestracja: 2 lis 2014, o 16:33
Auto: Dodge Charger R/T
Kod silnika: inny
Rok produkcji: 2014
Miasto: Mochowo
Postawił piwo: 2 razy
Otrzymał  piwo: 12 razy

Re: Propozycje, sugestie, zastrzeżenia

Post autor: KaMYk » 27 sty 2016, o 09:56

Mam jeszcze taka sugestię, aby było to na wzór Działu Nasze Auta, czyli osobny Dział "O nas" i każdy w tym dziale zakładał swój temat.
Można by w tym temacie prowadzić dyskusje dotyczącą jednego kolegi. Tak to bardzo się ten temat skomplikuje w czasie.
Gdybym np. Karol chciał teraz dopytać się o coś z zakresu Twojego hobby w komputerach, to zawalamy temat dyskusją . Ktoś inny może będzie zainteresowany tematyką węgla i robi się galimatias, a jak dopiszą się inni i będzie dyskusja w kilkunastu tematach, to temat umrze szybciej, niż się narodził, bo będzie nie do przebrnięcia :)
A jak każdy będzie miał

Awatar użytkownika
peja-1991
V-ce Prezes ds organizacyjnych
Posty: 4450
Rejestracja: 24 kwie 2013, o 14:39
Auto: Insignia
Kod silnika: D16SHT
Rok produkcji: 2019
Miasto: Warszawa
Postawił piwo: 3 razy
Otrzymał  piwo: 98 razy
Kontakt:

Re: Propozycje, sugestie, zastrzeżenia

Post autor: peja-1991 » 27 sty 2016, o 22:05

Wnoszę do Zarządu o wprowadzenie zakazu komentowania cen w tematach sprzedaży.
To mają być tematy informacyjne i pomocne a nie mają na celu dzielić forumowiczów i powodować napięcia.
"Krytyk i eunuch z jednej są parafii
obaj wiedzą jak, żaden nie potrafi" Tadeusz Boy-Żeleński

Niedzwiedz

Re: Propozycje, sugestie, zastrzeżenia

Post autor: Niedzwiedz » 27 sty 2016, o 22:10

O boże...

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
Edit. Coś konkretnego masz kolego do dodania czy spamujesz? Zapraszam do konstruktywnej dyskusji a nie postów nie wynoszących nic do tematu.
Ostatnio zmieniony 27 sty 2016, o 22:18 przez peja-1991, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Edit / peja-1991

pablosss123

Re: Propozycje, sugestie, zastrzeżenia

Post autor: pablosss123 » 27 sty 2016, o 22:36

A cóż to za lament ? Niedzwiedz zastanów się jak się będziesz czuł jak ktoś zacznie drwić z ceny jaką chcesz za swoje auto ? Przesadziłeś chłopie. nie jesteś zainteresowany kupnem to bez komentarzy. Nawet jakby cena była z kosmosu to co Cię to ? Powinieneś się cieszyć że ktoś się wysoko ceni, wtedy Twoje auto "lepsze a tańsze" prędzej sprzedasz. Proste. 8-)

Niedzwiedz

Re: Propozycje, sugestie, zastrzeżenia

Post autor: Niedzwiedz » 27 sty 2016, o 22:48

Nie drwie...ja uważam osobiście to za pomoc może niektórzy nie znają ceny rynkowej i wystawiają licząc to co kupili i dołożyli... nie można się wypowiedzieć, ja to zrobiłem bez agresji, a pokazywanie męskości w internecie nic nie da :) więc po co mam rozwijać temat, wypowiedziałem się bo mam do tego prawo. Podkreślam, nie naśmiewałem się... i zrobiłem to bez agresji. Nie chce mi się tego drążyć..

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

AmazingEvents

Re: Propozycje, sugestie, zastrzeżenia

Post autor: AmazingEvents » 27 sty 2016, o 23:41

Na wielu forach jest wogóle zablokowana opcja komentowania i to się sprawdza, szczególnie gdy forum się rozrośnie i ofert jest sporo.
kmy pisze:Mam jeszcze taka sugestię, aby było to na wzór Działu Nasze Auta, czyli osobny Dział "O nas" i każdy w tym dziale zakładał swój temat.
To jest dobry pomysł, bo jak katoś tam zajrzy za kilka tygodni, to będzie miał iles tam stron do czytania.

Awatar użytkownika
Alex
Zapaleniec
Posty: 2570
Rejestracja: 19 cze 2013, o 20:14
Auto: Peugeot 508
Rok produkcji: 2017
Miasto: Iława
Otrzymał  piwo: 8 razy

Re: Propozycje, sugestie, zastrzeżenia

Post autor: Alex » 28 sty 2016, o 00:01

Zgadzam się z przedmówcą co do zablokowania opcji komentowania. Gdy ktoś będzie zainteresowany, to ma do dyspozycji priva lub podane dane kontaktowe.
Zwycięzca konkursu na zdjęcie miesiąca CZERWIEC 2014

Awatar użytkownika
yerry
Prezes ICP
Posty: 6192
Rejestracja: 23 maja 2013, o 22:43
Auto: Insignia B GS
Kod silnika: B20NFT
Rok produkcji: 2018
Moje auto: viewtopic.php?f=52&t=8653
Miasto: Kraków
Postawił piwo: 26 razy
Otrzymał  piwo: 99 razy
Kontakt:

Re: Propozycje, sugestie, zastrzeżenia

Post autor: yerry » 1 lut 2016, o 21:39

yerry pisze:Koledzy, przez 2 tygodnie jestem na wakacjach z ograniczonym dostępem do Internetu. Wszystkimi sprawami związanymi z finansami klubowymi, składkami itp zajmę się po powrocie. Proszę o wyrozumiałość :)
Jestem już po wakacjach, status wpłat uzupełniony - można sprawdzić w zestawieniu tabelarycznym wiadomo gdzie.
Wymiana na HMI2.5 z Android Auto CarPlay | Aktywacja Android Auto | Aktywacja kamery cofania
https://insipro.pl/

Awatar użytkownika
pjoter1
Użytkownik
Posty: 512
Rejestracja: 27 lip 2015, o 10:10
Auto: Insignia
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2011
Miasto: Warszawa
Otrzymał  piwo: 3 razy

Re: Propozycje, sugestie, zastrzeżenia

Post autor: pjoter1 » 8 lut 2016, o 20:24

Czy dało by się poprawić silnik wyszukiwarki forum?

Przykładowo wyszukując: "świerszcz" i "świerszcza" dostajemy zupełnie inny zestaw wyników.

Wysłane z mojego Cray XC40

Awatar użytkownika
yerry
Prezes ICP
Posty: 6192
Rejestracja: 23 maja 2013, o 22:43
Auto: Insignia B GS
Kod silnika: B20NFT
Rok produkcji: 2018
Moje auto: viewtopic.php?f=52&t=8653
Miasto: Kraków
Postawił piwo: 26 razy
Otrzymał  piwo: 99 razy
Kontakt:

Re: Propozycje, sugestie, zastrzeżenia

Post autor: yerry » 9 lut 2016, o 00:50

Użyj znaków uniwersalnych. Wpisz świersz* i po sprawie
Wymiana na HMI2.5 z Android Auto CarPlay | Aktywacja Android Auto | Aktywacja kamery cofania
https://insipro.pl/

Mieszko

Re: Propozycje, sugestie, zastrzeżenia

Post autor: Mieszko » 1 mar 2016, o 11:25

Witam

Może jak będzie więcej osób z Wojeództwa Lubuskiego warto będzie zrobić oddział Lubuski ? :D

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
peja-1991
V-ce Prezes ds organizacyjnych
Posty: 4450
Rejestracja: 24 kwie 2013, o 14:39
Auto: Insignia
Kod silnika: D16SHT
Rok produkcji: 2019
Miasto: Warszawa
Postawił piwo: 3 razy
Otrzymał  piwo: 98 razy
Kontakt:

Re: Propozycje, sugestie, zastrzeżenia

Post autor: peja-1991 » 1 mar 2016, o 11:45

Temat na przyszłość.
"Krytyk i eunuch z jednej są parafii
obaj wiedzą jak, żaden nie potrafi" Tadeusz Boy-Żeleński

Mieszko

Re: Propozycje, sugestie, zastrzeżenia

Post autor: Mieszko » 1 mar 2016, o 12:01

Ok jasne :-)
Jak na razie jestem chyba tylko ja :-)
Ale mam zamiar być teraz częstym bywalcem ICP tak więc jak na razie podczepie się po Oddział Wielkopolski z racji tego iż jestem częsnym gościem Poznania.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
pjoter1
Użytkownik
Posty: 512
Rejestracja: 27 lip 2015, o 10:10
Auto: Insignia
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2011
Miasto: Warszawa
Otrzymał  piwo: 3 razy

Re: Propozycje, sugestie, zastrzeżenia

Post autor: pjoter1 » 2 mar 2016, o 18:38

Poprawcie mnie jeśli się mylę, ale chyba scalanie postów pisanych jeden pod drugim nie sprawia że ten zmieniony post oznacza się jako nieprzeczytany, a wg. mnie byłoby to wskazane.

Wysłane z mojego Cray XC40

Awatar użytkownika
KaMYk
Zapaleniec
Posty: 2234
Rejestracja: 2 lis 2014, o 16:33
Auto: Dodge Charger R/T
Kod silnika: inny
Rok produkcji: 2014
Miasto: Mochowo
Postawił piwo: 2 razy
Otrzymał  piwo: 12 razy

Re: Propozycje, sugestie, zastrzeżenia

Post autor: KaMYk » 2 mar 2016, o 18:54

Popieram

carvertical VIN check
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sugestie, informacje, pytania, zastrzeżenia”