--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------
Zobacz nasz portal klubowy ---------------
Polub naszą stronę na Facebooku ---------------
Dołącz do naszej Grupy na Facebooku
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------
Zobacz nasz portal klubowy ---------------
Polub naszą stronę na Facebooku ---------------
Dołącz do naszej Grupy na FacebookuPropozycje, sugestie, zastrzeżenia
- IBZI
- Moderator
- Posty: 4618
- Rejestracja: 7 lis 2015, o 20:12
- Auto: Insignia 2.0
- Kod silnika: A20DT
- Rok produkcji: 2013
- Miasto: Gliwice
- Postawił piwo: 8 razy
- Otrzymał piwo: 42 razy
Re: Propozycje, sugestie, zastrzeżenia
Popieram pomysł i myślę, że rzeczywiście ma sens w dziale dla klubowiczów.
- peja-1991
- V-ce Prezes ds organizacyjnych
- Posty: 4450
- Rejestracja: 24 kwie 2013, o 14:39
- Auto: Insignia
- Kod silnika: D16SHT
- Rok produkcji: 2019
- Miasto: Warszawa
- Postawił piwo: 3 razy
- Otrzymał piwo: 98 razy
- Kontakt:
Re: Propozycje, sugestie, zastrzeżenia
To zakldajmy
"Krytyk i eunuch z jednej są parafii
obaj wiedzą jak, żaden nie potrafi" Tadeusz Boy-Żeleński
obaj wiedzą jak, żaden nie potrafi" Tadeusz Boy-Żeleński
- Engine
- Zapaleniec
- Posty: 4602
- Rejestracja: 14 wrz 2014, o 10:53
- Auto: BMW F10 525D xDrive
- Rok produkcji: 2015
- Miasto: Śląsk
- Otrzymał piwo: 8 razy
- Kontakt:
Re: Propozycje, sugestie, zastrzeżenia
Czym się trudnicie, na czym się znacie? Pomoc klubowa
<---- Zapraszam do wpisywania się 
- KaMYk
- Zapaleniec
- Posty: 2234
- Rejestracja: 2 lis 2014, o 16:33
- Auto: Dodge Charger R/T
- Kod silnika: inny
- Rok produkcji: 2014
- Miasto: Mochowo
- Postawił piwo: 2 razy
- Otrzymał piwo: 12 razy
Re: Propozycje, sugestie, zastrzeżenia
Mam jeszcze taka sugestię, aby było to na wzór Działu Nasze Auta, czyli osobny Dział "O nas" i każdy w tym dziale zakładał swój temat.
Można by w tym temacie prowadzić dyskusje dotyczącą jednego kolegi. Tak to bardzo się ten temat skomplikuje w czasie.
Gdybym np. Karol chciał teraz dopytać się o coś z zakresu Twojego hobby w komputerach, to zawalamy temat dyskusją . Ktoś inny może będzie zainteresowany tematyką węgla i robi się galimatias, a jak dopiszą się inni i będzie dyskusja w kilkunastu tematach, to temat umrze szybciej, niż się narodził, bo będzie nie do przebrnięcia
A jak każdy będzie miał
Można by w tym temacie prowadzić dyskusje dotyczącą jednego kolegi. Tak to bardzo się ten temat skomplikuje w czasie.
Gdybym np. Karol chciał teraz dopytać się o coś z zakresu Twojego hobby w komputerach, to zawalamy temat dyskusją . Ktoś inny może będzie zainteresowany tematyką węgla i robi się galimatias, a jak dopiszą się inni i będzie dyskusja w kilkunastu tematach, to temat umrze szybciej, niż się narodził, bo będzie nie do przebrnięcia
A jak każdy będzie miał
- peja-1991
- V-ce Prezes ds organizacyjnych
- Posty: 4450
- Rejestracja: 24 kwie 2013, o 14:39
- Auto: Insignia
- Kod silnika: D16SHT
- Rok produkcji: 2019
- Miasto: Warszawa
- Postawił piwo: 3 razy
- Otrzymał piwo: 98 razy
- Kontakt:
Re: Propozycje, sugestie, zastrzeżenia
Wnoszę do Zarządu o wprowadzenie zakazu komentowania cen w tematach sprzedaży.
To mają być tematy informacyjne i pomocne a nie mają na celu dzielić forumowiczów i powodować napięcia.
To mają być tematy informacyjne i pomocne a nie mają na celu dzielić forumowiczów i powodować napięcia.
"Krytyk i eunuch z jednej są parafii
obaj wiedzą jak, żaden nie potrafi" Tadeusz Boy-Żeleński
obaj wiedzą jak, żaden nie potrafi" Tadeusz Boy-Żeleński
-
Niedzwiedz
Re: Propozycje, sugestie, zastrzeżenia
O boże...
Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
Edit. Coś konkretnego masz kolego do dodania czy spamujesz? Zapraszam do konstruktywnej dyskusji a nie postów nie wynoszących nic do tematu.
Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
Edit. Coś konkretnego masz kolego do dodania czy spamujesz? Zapraszam do konstruktywnej dyskusji a nie postów nie wynoszących nic do tematu.
Ostatnio zmieniony 27 sty 2016, o 22:18 przez peja-1991, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Edit / peja-1991
Powód: Edit / peja-1991
-
pablosss123
Re: Propozycje, sugestie, zastrzeżenia
A cóż to za lament ? Niedzwiedz zastanów się jak się będziesz czuł jak ktoś zacznie drwić z ceny jaką chcesz za swoje auto ? Przesadziłeś chłopie. nie jesteś zainteresowany kupnem to bez komentarzy. Nawet jakby cena była z kosmosu to co Cię to ? Powinieneś się cieszyć że ktoś się wysoko ceni, wtedy Twoje auto "lepsze a tańsze" prędzej sprzedasz. Proste. 
-
Niedzwiedz
Re: Propozycje, sugestie, zastrzeżenia
Nie drwie...ja uważam osobiście to za pomoc może niektórzy nie znają ceny rynkowej i wystawiają licząc to co kupili i dołożyli... nie można się wypowiedzieć, ja to zrobiłem bez agresji, a pokazywanie męskości w internecie nic nie da
więc po co mam rozwijać temat, wypowiedziałem się bo mam do tego prawo. Podkreślam, nie naśmiewałem się... i zrobiłem to bez agresji. Nie chce mi się tego drążyć..
Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
AmazingEvents
Re: Propozycje, sugestie, zastrzeżenia
Na wielu forach jest wogóle zablokowana opcja komentowania i to się sprawdza, szczególnie gdy forum się rozrośnie i ofert jest sporo.
To jest dobry pomysł, bo jak katoś tam zajrzy za kilka tygodni, to będzie miał iles tam stron do czytania.kmy pisze:Mam jeszcze taka sugestię, aby było to na wzór Działu Nasze Auta, czyli osobny Dział "O nas" i każdy w tym dziale zakładał swój temat.
- Alex
- Zapaleniec
- Posty: 2570
- Rejestracja: 19 cze 2013, o 20:14
- Auto: Peugeot 508
- Rok produkcji: 2017
- Miasto: Iława
- Otrzymał piwo: 8 razy
Re: Propozycje, sugestie, zastrzeżenia
Zgadzam się z przedmówcą co do zablokowania opcji komentowania. Gdy ktoś będzie zainteresowany, to ma do dyspozycji priva lub podane dane kontaktowe.
Zwycięzca konkursu na zdjęcie miesiąca CZERWIEC 2014
- yerry
- Prezes ICP
- Posty: 6192
- Rejestracja: 23 maja 2013, o 22:43
- Auto: Insignia B GS
- Kod silnika: B20NFT
- Rok produkcji: 2018
- Moje auto: viewtopic.php?f=52&t=8653
- Miasto: Kraków
- Postawił piwo: 26 razy
- Otrzymał piwo: 99 razy
- Kontakt:
Re: Propozycje, sugestie, zastrzeżenia
Jestem już po wakacjach, status wpłat uzupełniony - można sprawdzić w zestawieniu tabelarycznym wiadomo gdzie.yerry pisze:Koledzy, przez 2 tygodnie jestem na wakacjach z ograniczonym dostępem do Internetu. Wszystkimi sprawami związanymi z finansami klubowymi, składkami itp zajmę się po powrocie. Proszę o wyrozumiałość
Wymiana na HMI2.5 z Android Auto CarPlay | Aktywacja Android Auto | Aktywacja kamery cofania
https://insipro.pl/
https://insipro.pl/
- pjoter1
- Użytkownik
- Posty: 512
- Rejestracja: 27 lip 2015, o 10:10
- Auto: Insignia
- Kod silnika: A20DTH
- Rok produkcji: 2011
- Miasto: Warszawa
- Otrzymał piwo: 3 razy
Re: Propozycje, sugestie, zastrzeżenia
Czy dało by się poprawić silnik wyszukiwarki forum?
Przykładowo wyszukując: "świerszcz" i "świerszcza" dostajemy zupełnie inny zestaw wyników.
Wysłane z mojego Cray XC40
Przykładowo wyszukując: "świerszcz" i "świerszcza" dostajemy zupełnie inny zestaw wyników.
Wysłane z mojego Cray XC40
- yerry
- Prezes ICP
- Posty: 6192
- Rejestracja: 23 maja 2013, o 22:43
- Auto: Insignia B GS
- Kod silnika: B20NFT
- Rok produkcji: 2018
- Moje auto: viewtopic.php?f=52&t=8653
- Miasto: Kraków
- Postawił piwo: 26 razy
- Otrzymał piwo: 99 razy
- Kontakt:
Re: Propozycje, sugestie, zastrzeżenia
Użyj znaków uniwersalnych. Wpisz świersz* i po sprawie
Wymiana na HMI2.5 z Android Auto CarPlay | Aktywacja Android Auto | Aktywacja kamery cofania
https://insipro.pl/
https://insipro.pl/
-
Mieszko
Re: Propozycje, sugestie, zastrzeżenia
Witam
Może jak będzie więcej osób z Wojeództwa Lubuskiego warto będzie zrobić oddział Lubuski ?
Pozdrawiam
Może jak będzie więcej osób z Wojeództwa Lubuskiego warto będzie zrobić oddział Lubuski ?
Pozdrawiam
- peja-1991
- V-ce Prezes ds organizacyjnych
- Posty: 4450
- Rejestracja: 24 kwie 2013, o 14:39
- Auto: Insignia
- Kod silnika: D16SHT
- Rok produkcji: 2019
- Miasto: Warszawa
- Postawił piwo: 3 razy
- Otrzymał piwo: 98 razy
- Kontakt:
Re: Propozycje, sugestie, zastrzeżenia
Temat na przyszłość.
"Krytyk i eunuch z jednej są parafii
obaj wiedzą jak, żaden nie potrafi" Tadeusz Boy-Żeleński
obaj wiedzą jak, żaden nie potrafi" Tadeusz Boy-Żeleński
-
Mieszko
Re: Propozycje, sugestie, zastrzeżenia
Ok jasne
Jak na razie jestem chyba tylko ja
Ale mam zamiar być teraz częstym bywalcem ICP tak więc jak na razie podczepie się po Oddział Wielkopolski z racji tego iż jestem częsnym gościem Poznania.
Pozdrawiam
Jak na razie jestem chyba tylko ja
Ale mam zamiar być teraz częstym bywalcem ICP tak więc jak na razie podczepie się po Oddział Wielkopolski z racji tego iż jestem częsnym gościem Poznania.
Pozdrawiam
- pjoter1
- Użytkownik
- Posty: 512
- Rejestracja: 27 lip 2015, o 10:10
- Auto: Insignia
- Kod silnika: A20DTH
- Rok produkcji: 2011
- Miasto: Warszawa
- Otrzymał piwo: 3 razy
Re: Propozycje, sugestie, zastrzeżenia
Poprawcie mnie jeśli się mylę, ale chyba scalanie postów pisanych jeden pod drugim nie sprawia że ten zmieniony post oznacza się jako nieprzeczytany, a wg. mnie byłoby to wskazane.
Wysłane z mojego Cray XC40
Wysłane z mojego Cray XC40

