--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------Obrazek Zobacz nasz portal klubowy ---------------Obrazek Polub naszą stronę na Facebooku ---------------Obrazek Dołącz do naszej Grupy na Facebooku

Obracające panewki 2.0 CDTI A20DTH

ODPOWIEDZ
norbi333
Ekspert
Posty: 5130
Rejestracja: 13 lis 2013, o 20:29
Auto: INNE
Rok produkcji: 2020
Miasto: Suwałki
Otrzymał  piwo: 39 razy

Re: Obracające panewki 2.0 CDTI A20DTH

Post autor: norbi333 » 24 wrz 2019, o 17:54

Gdyby to działo się w trakcie gwarancji to może być coś robił.A wszystkie mają problem ,które są po gwarancji ,a więc już nie problem opla

Awatar użytkownika
dare50
Zapaleniec
Posty: 2446
Rejestracja: 26 lut 2017, o 18:44
Auto: Insignia 4x4 COSMO
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2011
Miasto: Wejherowo
Postawił piwo: 30 razy
Otrzymał  piwo: 39 razy

Re: Obracające panewki 2.0 CDTI A20DTH

Post autor: dare50 » 24 wrz 2019, o 17:59

W sumie jakby się znalazł ktoś z kupą kasy i czasem sprawa do wygrania , samo to że czujnik ciśnienia oleju po odpaleniu auta jest wyłączany już nosi znamiona celowych działań w kierunku szybkiego zużycia silnika .

gpawel

Re: Obracające panewki 2.0 CDTI A20DTH

Post autor: gpawel » 24 wrz 2019, o 18:18

Czekaj że potwierdzenie dostaniesz :D To jak jakby Volkswagen przyznał się do 1.4 TSI, a Seat do wad 1.9 TDI BXE.

xul
Zapaleniec
Posty: 1957
Rejestracja: 19 kwie 2018, o 06:20
Auto: Insignia OPC
Kod silnika: A28NER
Rok produkcji: 2013
Miasto: Katowice (okolice)
Postawił piwo: 2 razy
Otrzymał  piwo: 73 razy

Re: Obracające panewki 2.0 CDTI A20DTH

Post autor: xul » 24 wrz 2019, o 19:08

Jakby sprawa była do wygrania, to już dawno by się tym zajęły odpowiednie kancelarie prawne, tak jak ma to miejsce z ubezpieczeniami. Sprawa jest trudna do udowodnienia, bo musiałbyś wykazać, że to jest wina wady fabrycznej/błędu konstrukcyjnego, a nie eksploatacji. Doczepili by się każdego mililitra oleju poniżej lub powyżej stanu, każdego przekroczenia czasookresu wymiany elementów eksploatacyjnych (oleju, płynu chłodniczego), dosłownie każdej /cenzura/, byle zwalić winę na nieprawidłowe użytkowanie. Wg mnie bardzo długa i kosztowna batalia z mały prawdopodobieństwem wygranej.

norbi333
Ekspert
Posty: 5130
Rejestracja: 13 lis 2013, o 20:29
Auto: INNE
Rok produkcji: 2020
Miasto: Suwałki
Otrzymał  piwo: 39 razy

Re: Obracające panewki 2.0 CDTI A20DTH

Post autor: norbi333 » 24 wrz 2019, o 19:51

dare50 pisze:
24 wrz 2019, o 17:59
W sumie jakby się znalazł ktoś z kupą kasy i czasem sprawa do wygrania , samo to że czujnik ciśnienia oleju po odpaleniu auta jest wyłączany już nosi znamiona celowych działań w kierunku szybkiego zużycia silnika .
Oni i tak będą mieli więcej kasy i całą bandę prawników

arek810316
Użytkownik
Posty: 196
Rejestracja: 17 wrz 2018, o 14:58
Auto: Opel Insignia Tourer
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2011
Miasto: Pleszew
Postawił piwo: 3 razy
Otrzymał  piwo: 1 raz

Re: Obracające panewki 2.0 CDTI A20DTH

Post autor: arek810316 » 25 wrz 2019, o 04:24

Co do sprawy bandażu termoizolacyjnego,tak sobie czytałem na jego temat i jak np nam sie opije olejem albo jakimś innym płynem i co wtedy,nie zapali nam sie to?

Awatar użytkownika
Dan
Użytkownik
Posty: 907
Rejestracja: 6 sie 2014, o 12:07
Auto: ST 160HP
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2009
Miasto: Łódź
Otrzymał  piwo: 13 razy

Re: Obracające panewki 2.0 CDTI A20DTH

Post autor: Dan » 25 wrz 2019, o 06:30

Bandaż sie nie pali, olej już tak ale musiał by mieć kontakt z żywym ogniem. Jak dolewacie litr oleju na 1000 km bo tyle z niego ucieka szczelinami na zewnątrz to powiem że dla bezpieczeństwa tego typu mody przeprowadza się na sprawnym, szczelnym silniku.

Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka


arek810316
Użytkownik
Posty: 196
Rejestracja: 17 wrz 2018, o 14:58
Auto: Opel Insignia Tourer
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2011
Miasto: Pleszew
Postawił piwo: 3 razy
Otrzymał  piwo: 1 raz

Re: Obracające panewki 2.0 CDTI A20DTH

Post autor: arek810316 » 25 wrz 2019, o 08:11

Dan pisze:
25 wrz 2019, o 06:30
Bandaż sie nie pali, olej już tak ale musiał by mieć kontakt z żywym ogniem. Jak dolewacie litr oleju na 1000 km bo tyle z niego ucieka szczelinami na zewnątrz to powiem że dla bezpieczeństwa tego typu mody przeprowadza się na sprawnym, szczelnym silniku.

Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
Pytam bo różnie na forach o tym piszą. . Możesz mi powiedzieć od kogo kupowałeś ten bandaż i ile Ci go wyszło? Na all.......ro sa no po ok 60 zl za 10 m i 1.5mm gruby...

Bartol
Zapaleniec
Posty: 1530
Rejestracja: 10 paź 2017, o 10:27
Auto: INSIGNIA
Kod silnika: A18XER
Rok produkcji: 2010
Miasto:
Otrzymał  piwo: 26 razy

Re: Obracające panewki 2.0 CDTI A20DTH

Post autor: Bartol » 25 wrz 2019, o 09:01

Różnie piszą, bo różne są przypadki. Jeśli wyciek oleju nie ma możliwość kapania pod samochód lub odparowania tylko wsiąka i kumuluje się w bandażu to nie trudno sobie wyobrazić jakie mogą być efekty.

Np. w 1.8 owinięcie kolektora to proszenie się o kłopoty. Pod kolektorem jest chłodnica, która lubi rzygnąć na kolektor olejem.

Spox_2
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: 15 wrz 2019, o 07:44
Auto: Insignia Cosmo
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2011
Miasto: Kielce

Re: Obracające panewki 2.0 CDTI A20DTH

Post autor: Spox_2 » 4 paź 2019, o 17:51

Byłem wczoraj u mojego mechanika.
Pokazał mi jak wyglada silnik, panewki, dwumasa, sprzęgło, rozrząd.

Wszystko dokładnie wypunktował co jest uszkodzone i co trzeba robić na już, a co można zostawić na potem.

Poniżej wrzucam zdjęcia zatartych panewek.

Niezle ja wydarlo...

Silnik zakupiłem za kwotę 4500 zł od DMS Service z Kielc. Miał to być motor z Polifta z 2014 roku.

Mój mechanik - główny serwisant ASO w Kielcach zobaczył dostarczony silnik i stwierdził ze jest to motor z rocznika 2012/2013 gdyż ma już poprawione panewki.
Ale nie jest na bank z 2014 gdyż tam jest zastosowany inny korek od wlewu oleju, inna pompa olejowa.

Chciałem wyjaśnić sprawę ze sprzedawca silnika.
Ale idzie w zaparte ze silnik jest z polifta z 2013/2014.

Wiec dziwne podejście do tematu.

Mój mechanik rozebrał ten nowo kupiony silnik.
Panewki ma w super stanie. Przebieg ciężko ocenić ale raczej poniżej 100k km.

Do tego silnika montujemy nowe panewki firmy King.
Dodatkowo wymiana dwumasy Sachs na taka sama jak orig, rozrząd Bosha, olej Liquid Molly 5W50.

Podsumowanie kosztów całego remontu:
- silnik A20DTH z 2013 4500 zl
- chłodnia olejowa (czy jakoś tak) 200 zł
- panewki firmy King 500 zł
- wymiana silnika 1200 zł (stary zostaje u mechanika)
- wymiana panewek 200 zł
- filtr Mann 55 zł
- Liquid Molly 7181 Ceramika 80 zł
- olej Liquid Molly (4L + 1L) 210 zł
- uszczelka kolektora ssącego Reinz 93 zł
- uszczelka smoka 50 zł


Razem: około 7k

Dodatkowo zmieniam z uwagi na opłakany stan.
Auto ma przebiegu 242k km.

- koło dwumasowe Sachs 1320 zł
- zestaw sprzęgła Sachs 920 zł
- rozrząd Bosch 370 zł

Łącznie całość: około 10k

Jutro montaż :)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
seburaj
Forumowicz
Posty: 74
Rejestracja: 24 cze 2019, o 17:45
Auto: Insignia
Kod silnika: A20DTJ
Rok produkcji: 2009
Miasto: śląsk
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 4 razy

Re: Obracające panewki 2.0 CDTI A20DTH

Post autor: seburaj » 4 paź 2019, o 19:31

nie ma firmy "Mann", zwłaszcza produkującej filtry
nie ma firmy "Bosh"
nie ma producenta oleju "Liquid Molly"

to tak na szybko po przeczytaniu, bo czy bolą :/

Awatar użytkownika
mazmarcin
Klubowicz
Posty: 9545
Rejestracja: 25 mar 2017, o 17:35
Auto: Insignia ST
Kod silnika: D20DTR
Rok produkcji: 2018
Miasto: Wodzisław Śląski
Postawił piwo: 19 razy
Otrzymał  piwo: 145 razy

Re: Obracające panewki 2.0 CDTI A20DTH

Post autor: mazmarcin » 4 paź 2019, o 19:35

Właśnie oczy bolą jak się czyta post @seburaj :oops:

Awatar użytkownika
jotef
Użytkownik
Posty: 554
Rejestracja: 23 mar 2016, o 19:41
Auto: eSTe
Kod silnika: A20DTE
Rok produkcji: 2014
Miasto:
Postawił piwo: 2 razy
Otrzymał  piwo: 31 razy

Re: Obracające panewki 2.0 CDTI A20DTH

Post autor: jotef » 4 paź 2019, o 19:41

każdy zmotoryzowany zajarzy o co chodzi z firmą/producentem nawet jak pisownia nazwy odbiega od oryginału ...

Bartol
Zapaleniec
Posty: 1530
Rejestracja: 10 paź 2017, o 10:27
Auto: INSIGNIA
Kod silnika: A18XER
Rok produkcji: 2010
Miasto:
Otrzymał  piwo: 26 razy

Re: Obracające panewki 2.0 CDTI A20DTH

Post autor: Bartol » 4 paź 2019, o 20:17

Z jakiej okazji stary silnik został u mechanika? Nie mogłeś go sprzedać, by odzyskać część kasy?

Spox_2
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: 15 wrz 2019, o 07:44
Auto: Insignia Cosmo
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2011
Miasto: Kielce

Re: Obracające panewki 2.0 CDTI A20DTH

Post autor: Spox_2 » 4 paź 2019, o 21:58

Przepraszam najmocniej za pisownię ale wszystkie moje posty mecze na iPhonie przez przeglądarkę.

Wpisuje jakieś słowo poprawnie, potem zmienia na inne.

@seburaj, lepiej napisz coś konstruktywnego a nie czepiasz się literówek...

Mój mechanik ustalił na początku ze przekładka silnika 1200 zł i reszta zostaje u niego. Zgodziłem się na to.
Dla mnie to na plus, bo raz ze nie mam czasu na bawienie się w handel rzeczami, dwa - nie mam miejsca/garażu na trzymanie tego.

Wilk syty, owca cała.

Trochę boli serce jak muszę teraz wydać na naprawe auta jego 1/3 realnej ceny, ale coz zrobić ?

Mam nadzieje ze po tak dużym remoncie auto pośmiga 1-2 lata bez ingerencji w silnik.

W tym wątki nie jedna osoba pisała ze zapobiegawczo wymieniała panewki a i tak silnik się zatarł :/
Czy były to panewki firmy King (ponoć są wzmocnione) ?
Czy jakiej firmy ?

Awatar użytkownika
pjoter1
Użytkownik
Posty: 512
Rejestracja: 27 lip 2015, o 10:10
Auto: Insignia
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2011
Miasto: Warszawa
Otrzymał  piwo: 3 razy

Re: Obracające panewki 2.0 CDTI A20DTH

Post autor: pjoter1 » 5 paź 2019, o 08:31

Nie kojarzę żeby ktoś pisał, że wymienił panewki, a i tak się silnik zatarł.
Pisano wielokrotnie o wymianie uszczelki i późniejszym zatarciu.

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka


Awatar użytkownika
bani010
Użytkownik
Posty: 188
Rejestracja: 18 sie 2019, o 14:28
Auto: Opel Insignia
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2012
Miasto: Koło
Otrzymał  piwo: 3 razy

Re: Obracające panewki 2.0 CDTI A20DTH

Post autor: bani010 » 5 paź 2019, o 09:43

Boże , sprzedaje to auto , co to za wynalazek .... Będziesz , chuchał, dbał , regularne wymiany , a i tak silnik do wymiany . .... Ciekawe ilu użytkowników statystycznie już padło ofiarą ukrytej wady Opla???

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka



norbi333
Ekspert
Posty: 5130
Rejestracja: 13 lis 2013, o 20:29
Auto: INNE
Rok produkcji: 2020
Miasto: Suwałki
Otrzymał  piwo: 39 razy

Re: Obracające panewki 2.0 CDTI A20DTH

Post autor: norbi333 » 5 paź 2019, o 10:29

Jaka to ukryta wada?
W każdej marce są jakieś problemy

Awatar użytkownika
bani010
Użytkownik
Posty: 188
Rejestracja: 18 sie 2019, o 14:28
Auto: Opel Insignia
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2012
Miasto: Koło
Otrzymał  piwo: 3 razy

Re: Obracające panewki 2.0 CDTI A20DTH

Post autor: bani010 » 5 paź 2019, o 10:42

Ta....w każdej , w każdej marce .... tutaj nie o markę chodzi... tylko o silnik . Zadałem inne pytanie , ilu już v wymieniło silnik.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka


norbi333
Ekspert
Posty: 5130
Rejestracja: 13 lis 2013, o 20:29
Auto: INNE
Rok produkcji: 2020
Miasto: Suwałki
Otrzymał  piwo: 39 razy

Re: Obracające panewki 2.0 CDTI A20DTH

Post autor: norbi333 » 5 paź 2019, o 10:55

To w każdej marce jakiś silnik ma problemy. Wystarczy wejść na jakiekolwiek forum

Dodano po 2 minutach 7 sekundach:
Poza tym patrząc na ilość aut jeżdżących nie wygląda na Masowy problem

carvertical VIN check
ODPOWIEDZ

Wróć do „silnik diesla”