--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------
Zobacz nasz portal klubowy ---------------
Polub naszą stronę na Facebooku ---------------
Dołącz do naszej Grupy na Facebooku
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------
Zobacz nasz portal klubowy ---------------
Polub naszą stronę na Facebooku ---------------
Dołącz do naszej Grupy na FacebookuObracające panewki 2.0 CDTI A20DTH
-
norbi333
- Ekspert
- Posty: 5130
- Rejestracja: 13 lis 2013, o 20:29
- Auto: INNE
- Rok produkcji: 2020
- Miasto: Suwałki
- Otrzymał piwo: 39 razy
Re: Obracające panewki 2.0 CDTI A20DTH
Gdyby to działo się w trakcie gwarancji to może być coś robił.A wszystkie mają problem ,które są po gwarancji ,a więc już nie problem opla
- dare50
- Zapaleniec
- Posty: 2446
- Rejestracja: 26 lut 2017, o 18:44
- Auto: Insignia 4x4 COSMO
- Kod silnika: A20DTH
- Rok produkcji: 2011
- Miasto: Wejherowo
- Postawił piwo: 30 razy
- Otrzymał piwo: 39 razy
Re: Obracające panewki 2.0 CDTI A20DTH
W sumie jakby się znalazł ktoś z kupą kasy i czasem sprawa do wygrania , samo to że czujnik ciśnienia oleju po odpaleniu auta jest wyłączany już nosi znamiona celowych działań w kierunku szybkiego zużycia silnika .
-
gpawel
Re: Obracające panewki 2.0 CDTI A20DTH
Czekaj że potwierdzenie dostaniesz
To jak jakby Volkswagen przyznał się do 1.4 TSI, a Seat do wad 1.9 TDI BXE.
-
xul
- Zapaleniec
- Posty: 1957
- Rejestracja: 19 kwie 2018, o 06:20
- Auto: Insignia OPC
- Kod silnika: A28NER
- Rok produkcji: 2013
- Miasto: Katowice (okolice)
- Postawił piwo: 2 razy
- Otrzymał piwo: 73 razy
Re: Obracające panewki 2.0 CDTI A20DTH
Jakby sprawa była do wygrania, to już dawno by się tym zajęły odpowiednie kancelarie prawne, tak jak ma to miejsce z ubezpieczeniami. Sprawa jest trudna do udowodnienia, bo musiałbyś wykazać, że to jest wina wady fabrycznej/błędu konstrukcyjnego, a nie eksploatacji. Doczepili by się każdego mililitra oleju poniżej lub powyżej stanu, każdego przekroczenia czasookresu wymiany elementów eksploatacyjnych (oleju, płynu chłodniczego), dosłownie każdej /cenzura/, byle zwalić winę na nieprawidłowe użytkowanie. Wg mnie bardzo długa i kosztowna batalia z mały prawdopodobieństwem wygranej.
-
norbi333
- Ekspert
- Posty: 5130
- Rejestracja: 13 lis 2013, o 20:29
- Auto: INNE
- Rok produkcji: 2020
- Miasto: Suwałki
- Otrzymał piwo: 39 razy
-
arek810316
- Użytkownik
- Posty: 196
- Rejestracja: 17 wrz 2018, o 14:58
- Auto: Opel Insignia Tourer
- Kod silnika: A20DTH
- Rok produkcji: 2011
- Miasto: Pleszew
- Postawił piwo: 3 razy
- Otrzymał piwo: 1 raz
Re: Obracające panewki 2.0 CDTI A20DTH
Co do sprawy bandażu termoizolacyjnego,tak sobie czytałem na jego temat i jak np nam sie opije olejem albo jakimś innym płynem i co wtedy,nie zapali nam sie to?
- Dan
- Użytkownik
- Posty: 907
- Rejestracja: 6 sie 2014, o 12:07
- Auto: ST 160HP
- Kod silnika: A20DTH
- Rok produkcji: 2009
- Miasto: Łódź
- Otrzymał piwo: 13 razy
Re: Obracające panewki 2.0 CDTI A20DTH
Bandaż sie nie pali, olej już tak ale musiał by mieć kontakt z żywym ogniem. Jak dolewacie litr oleju na 1000 km bo tyle z niego ucieka szczelinami na zewnątrz to powiem że dla bezpieczeństwa tego typu mody przeprowadza się na sprawnym, szczelnym silniku.
Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
-
arek810316
- Użytkownik
- Posty: 196
- Rejestracja: 17 wrz 2018, o 14:58
- Auto: Opel Insignia Tourer
- Kod silnika: A20DTH
- Rok produkcji: 2011
- Miasto: Pleszew
- Postawił piwo: 3 razy
- Otrzymał piwo: 1 raz
Re: Obracające panewki 2.0 CDTI A20DTH
Pytam bo różnie na forach o tym piszą. . Możesz mi powiedzieć od kogo kupowałeś ten bandaż i ile Ci go wyszło? Na all.......ro sa no po ok 60 zl za 10 m i 1.5mm gruby...Dan pisze: ↑25 wrz 2019, o 06:30Bandaż sie nie pali, olej już tak ale musiał by mieć kontakt z żywym ogniem. Jak dolewacie litr oleju na 1000 km bo tyle z niego ucieka szczelinami na zewnątrz to powiem że dla bezpieczeństwa tego typu mody przeprowadza się na sprawnym, szczelnym silniku.
Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
-
Bartol
- Zapaleniec
- Posty: 1530
- Rejestracja: 10 paź 2017, o 10:27
- Auto: INSIGNIA
- Kod silnika: A18XER
- Rok produkcji: 2010
- Miasto:
- Otrzymał piwo: 26 razy
Re: Obracające panewki 2.0 CDTI A20DTH
Różnie piszą, bo różne są przypadki. Jeśli wyciek oleju nie ma możliwość kapania pod samochód lub odparowania tylko wsiąka i kumuluje się w bandażu to nie trudno sobie wyobrazić jakie mogą być efekty.
Np. w 1.8 owinięcie kolektora to proszenie się o kłopoty. Pod kolektorem jest chłodnica, która lubi rzygnąć na kolektor olejem.
Np. w 1.8 owinięcie kolektora to proszenie się o kłopoty. Pod kolektorem jest chłodnica, która lubi rzygnąć na kolektor olejem.
-
Spox_2
- Nowicjusz
- Posty: 16
- Rejestracja: 15 wrz 2019, o 07:44
- Auto: Insignia Cosmo
- Kod silnika: A20DTH
- Rok produkcji: 2011
- Miasto: Kielce
Re: Obracające panewki 2.0 CDTI A20DTH
Byłem wczoraj u mojego mechanika.
Pokazał mi jak wyglada silnik, panewki, dwumasa, sprzęgło, rozrząd.
Wszystko dokładnie wypunktował co jest uszkodzone i co trzeba robić na już, a co można zostawić na potem.
Poniżej wrzucam zdjęcia zatartych panewek.
Niezle ja wydarlo...
Silnik zakupiłem za kwotę 4500 zł od DMS Service z Kielc. Miał to być motor z Polifta z 2014 roku.
Mój mechanik - główny serwisant ASO w Kielcach zobaczył dostarczony silnik i stwierdził ze jest to motor z rocznika 2012/2013 gdyż ma już poprawione panewki.
Ale nie jest na bank z 2014 gdyż tam jest zastosowany inny korek od wlewu oleju, inna pompa olejowa.
Chciałem wyjaśnić sprawę ze sprzedawca silnika.
Ale idzie w zaparte ze silnik jest z polifta z 2013/2014.
Wiec dziwne podejście do tematu.
Mój mechanik rozebrał ten nowo kupiony silnik.
Panewki ma w super stanie. Przebieg ciężko ocenić ale raczej poniżej 100k km.
Do tego silnika montujemy nowe panewki firmy King.
Dodatkowo wymiana dwumasy Sachs na taka sama jak orig, rozrząd Bosha, olej Liquid Molly 5W50.
Podsumowanie kosztów całego remontu:
- silnik A20DTH z 2013 4500 zl
- chłodnia olejowa (czy jakoś tak) 200 zł
- panewki firmy King 500 zł
- wymiana silnika 1200 zł (stary zostaje u mechanika)
- wymiana panewek 200 zł
- filtr Mann 55 zł
- Liquid Molly 7181 Ceramika 80 zł
- olej Liquid Molly (4L + 1L) 210 zł
- uszczelka kolektora ssącego Reinz 93 zł
- uszczelka smoka 50 zł
Razem: około 7k
Dodatkowo zmieniam z uwagi na opłakany stan.
Auto ma przebiegu 242k km.
- koło dwumasowe Sachs 1320 zł
- zestaw sprzęgła Sachs 920 zł
- rozrząd Bosch 370 zł
Łącznie całość: około 10k
Jutro montaż
Pokazał mi jak wyglada silnik, panewki, dwumasa, sprzęgło, rozrząd.
Wszystko dokładnie wypunktował co jest uszkodzone i co trzeba robić na już, a co można zostawić na potem.
Poniżej wrzucam zdjęcia zatartych panewek.
Niezle ja wydarlo...
Silnik zakupiłem za kwotę 4500 zł od DMS Service z Kielc. Miał to być motor z Polifta z 2014 roku.
Mój mechanik - główny serwisant ASO w Kielcach zobaczył dostarczony silnik i stwierdził ze jest to motor z rocznika 2012/2013 gdyż ma już poprawione panewki.
Ale nie jest na bank z 2014 gdyż tam jest zastosowany inny korek od wlewu oleju, inna pompa olejowa.
Chciałem wyjaśnić sprawę ze sprzedawca silnika.
Ale idzie w zaparte ze silnik jest z polifta z 2013/2014.
Wiec dziwne podejście do tematu.
Mój mechanik rozebrał ten nowo kupiony silnik.
Panewki ma w super stanie. Przebieg ciężko ocenić ale raczej poniżej 100k km.
Do tego silnika montujemy nowe panewki firmy King.
Dodatkowo wymiana dwumasy Sachs na taka sama jak orig, rozrząd Bosha, olej Liquid Molly 5W50.
Podsumowanie kosztów całego remontu:
- silnik A20DTH z 2013 4500 zl
- chłodnia olejowa (czy jakoś tak) 200 zł
- panewki firmy King 500 zł
- wymiana silnika 1200 zł (stary zostaje u mechanika)
- wymiana panewek 200 zł
- filtr Mann 55 zł
- Liquid Molly 7181 Ceramika 80 zł
- olej Liquid Molly (4L + 1L) 210 zł
- uszczelka kolektora ssącego Reinz 93 zł
- uszczelka smoka 50 zł
Razem: około 7k
Dodatkowo zmieniam z uwagi na opłakany stan.
Auto ma przebiegu 242k km.
- koło dwumasowe Sachs 1320 zł
- zestaw sprzęgła Sachs 920 zł
- rozrząd Bosch 370 zł
Łącznie całość: około 10k
Jutro montaż
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
- seburaj
- Forumowicz
- Posty: 74
- Rejestracja: 24 cze 2019, o 17:45
- Auto: Insignia
- Kod silnika: A20DTJ
- Rok produkcji: 2009
- Miasto: śląsk
- Postawił piwo: 1 raz
- Otrzymał piwo: 4 razy
Re: Obracające panewki 2.0 CDTI A20DTH
nie ma firmy "Mann", zwłaszcza produkującej filtry
nie ma firmy "Bosh"
nie ma producenta oleju "Liquid Molly"
to tak na szybko po przeczytaniu, bo czy bolą :/
nie ma firmy "Bosh"
nie ma producenta oleju "Liquid Molly"
to tak na szybko po przeczytaniu, bo czy bolą :/
- jotef
- Użytkownik
- Posty: 554
- Rejestracja: 23 mar 2016, o 19:41
- Auto: eSTe
- Kod silnika: A20DTE
- Rok produkcji: 2014
- Miasto:
- Postawił piwo: 2 razy
- Otrzymał piwo: 31 razy
Re: Obracające panewki 2.0 CDTI A20DTH
każdy zmotoryzowany zajarzy o co chodzi z firmą/producentem nawet jak pisownia nazwy odbiega od oryginału ...
-
Bartol
- Zapaleniec
- Posty: 1530
- Rejestracja: 10 paź 2017, o 10:27
- Auto: INSIGNIA
- Kod silnika: A18XER
- Rok produkcji: 2010
- Miasto:
- Otrzymał piwo: 26 razy
Re: Obracające panewki 2.0 CDTI A20DTH
Z jakiej okazji stary silnik został u mechanika? Nie mogłeś go sprzedać, by odzyskać część kasy?
-
Spox_2
- Nowicjusz
- Posty: 16
- Rejestracja: 15 wrz 2019, o 07:44
- Auto: Insignia Cosmo
- Kod silnika: A20DTH
- Rok produkcji: 2011
- Miasto: Kielce
Re: Obracające panewki 2.0 CDTI A20DTH
Przepraszam najmocniej za pisownię ale wszystkie moje posty mecze na iPhonie przez przeglądarkę.
Wpisuje jakieś słowo poprawnie, potem zmienia na inne.
@seburaj, lepiej napisz coś konstruktywnego a nie czepiasz się literówek...
Mój mechanik ustalił na początku ze przekładka silnika 1200 zł i reszta zostaje u niego. Zgodziłem się na to.
Dla mnie to na plus, bo raz ze nie mam czasu na bawienie się w handel rzeczami, dwa - nie mam miejsca/garażu na trzymanie tego.
Wilk syty, owca cała.
Trochę boli serce jak muszę teraz wydać na naprawe auta jego 1/3 realnej ceny, ale coz zrobić ?
Mam nadzieje ze po tak dużym remoncie auto pośmiga 1-2 lata bez ingerencji w silnik.
W tym wątki nie jedna osoba pisała ze zapobiegawczo wymieniała panewki a i tak silnik się zatarł :/
Czy były to panewki firmy King (ponoć są wzmocnione) ?
Czy jakiej firmy ?
Wpisuje jakieś słowo poprawnie, potem zmienia na inne.
@seburaj, lepiej napisz coś konstruktywnego a nie czepiasz się literówek...
Mój mechanik ustalił na początku ze przekładka silnika 1200 zł i reszta zostaje u niego. Zgodziłem się na to.
Dla mnie to na plus, bo raz ze nie mam czasu na bawienie się w handel rzeczami, dwa - nie mam miejsca/garażu na trzymanie tego.
Wilk syty, owca cała.
Trochę boli serce jak muszę teraz wydać na naprawe auta jego 1/3 realnej ceny, ale coz zrobić ?
Mam nadzieje ze po tak dużym remoncie auto pośmiga 1-2 lata bez ingerencji w silnik.
W tym wątki nie jedna osoba pisała ze zapobiegawczo wymieniała panewki a i tak silnik się zatarł :/
Czy były to panewki firmy King (ponoć są wzmocnione) ?
Czy jakiej firmy ?
- pjoter1
- Użytkownik
- Posty: 512
- Rejestracja: 27 lip 2015, o 10:10
- Auto: Insignia
- Kod silnika: A20DTH
- Rok produkcji: 2011
- Miasto: Warszawa
- Otrzymał piwo: 3 razy
Re: Obracające panewki 2.0 CDTI A20DTH
Nie kojarzę żeby ktoś pisał, że wymienił panewki, a i tak się silnik zatarł.
Pisano wielokrotnie o wymianie uszczelki i późniejszym zatarciu.
Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka
Pisano wielokrotnie o wymianie uszczelki i późniejszym zatarciu.
Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka
- bani010
- Użytkownik
- Posty: 188
- Rejestracja: 18 sie 2019, o 14:28
- Auto: Opel Insignia
- Kod silnika: A20DTH
- Rok produkcji: 2012
- Miasto: Koło
- Otrzymał piwo: 3 razy
Re: Obracające panewki 2.0 CDTI A20DTH
Boże , sprzedaje to auto , co to za wynalazek .... Będziesz , chuchał, dbał , regularne wymiany , a i tak silnik do wymiany . .... Ciekawe ilu użytkowników statystycznie już padło ofiarą ukrytej wady Opla???
Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
- bani010
- Użytkownik
- Posty: 188
- Rejestracja: 18 sie 2019, o 14:28
- Auto: Opel Insignia
- Kod silnika: A20DTH
- Rok produkcji: 2012
- Miasto: Koło
- Otrzymał piwo: 3 razy
Re: Obracające panewki 2.0 CDTI A20DTH
Ta....w każdej , w każdej marce .... tutaj nie o markę chodzi... tylko o silnik . Zadałem inne pytanie , ilu już v wymieniło silnik.
Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
-
norbi333
- Ekspert
- Posty: 5130
- Rejestracja: 13 lis 2013, o 20:29
- Auto: INNE
- Rok produkcji: 2020
- Miasto: Suwałki
- Otrzymał piwo: 39 razy
Re: Obracające panewki 2.0 CDTI A20DTH
To w każdej marce jakiś silnik ma problemy. Wystarczy wejść na jakiekolwiek forum
Dodano po 2 minutach 7 sekundach:
Poza tym patrząc na ilość aut jeżdżących nie wygląda na Masowy problem
Dodano po 2 minutach 7 sekundach:
Poza tym patrząc na ilość aut jeżdżących nie wygląda na Masowy problem

