Coś długo nad tym myślałeścoolmobil pisze:Bodex naprawdę żal mi ciebie.
Rób dalej swoje spawy w Niemczech za 10k miesięcznie, pij tylko niemieckie piwo i jeździj tylko do Niemiec ale przestań pisać na polskim forum bo zaczynasz być męczący, już nawet nie śmieszny.
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk



Wysłane z mojego ASUS_Z00AD przy użyciu Tapatalka

. Właśnie dlatego to wkleiłem.



