--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------Obrazek Zobacz nasz portal klubowy ---------------Obrazek Polub naszą stronę na Facebooku ---------------Obrazek Dołącz do naszej Grupy na Facebooku

Luźne pogaduchy

...na tematy kwadratowe i podłużne
ODPOWIEDZ
Bodex

Re: Luźne pogaduchy

Post autor: Bodex » 3 cze 2018, o 18:54

coolmobil pisze:Bodex naprawdę żal mi ciebie.
Rób dalej swoje spawy w Niemczech za 10k miesięcznie, pij tylko niemieckie piwo i jeździj tylko do Niemiec ale przestań pisać na polskim forum bo zaczynasz być męczący, już nawet nie śmieszny.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Coś długo nad tym myślałeś ObrazekObrazekObrazek

Wysłane z mojego ASUS_Z00AD przy użyciu Tapatalka


Obrazek

Awatar użytkownika
coolmobil
Zapaleniec
Posty: 1047
Rejestracja: 5 sty 2016, o 11:54
Auto: Skoda Superb
Kod silnika: inny
Rok produkcji: 2017
Miasto: Warszawa
Otrzymał  piwo: 2 razy

Re: Luźne pogaduchy

Post autor: coolmobil » 3 cze 2018, o 18:58

Widzę ze błyszczysz jak zwykle elokwencją.

Ps. Te obrazki już były...

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Awatar użytkownika
dokia
Ekspert
Posty: 9550
Rejestracja: 14 lut 2018, o 22:32
Auto: Jaguar E-Pace 250hp
Kod silnika: inny
Rok produkcji: 2020
Miasto: z Mazur :)
Postawił piwo: 263 razy
Otrzymał  piwo: 121 razy
Kontakt:

Re: Luźne pogaduchy

Post autor: dokia » 3 cze 2018, o 19:00

Kłócicie się?? znowu? idźcie lepiej na piwo jakieś czy coś....

@Bodex, ja to już wklejałam i chyba w tym temacie nawet, wiem gdzie mieszkam- nie musisz mi wytykać :P daję radę nawet z %
Radio 357 :)

P405
Zapaleniec
Posty: 3180
Rejestracja: 18 gru 2013, o 08:03
Auto: Insignia CDTI
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2009
Miasto: Leszno
Otrzymał  piwo: 28 razy

Re: Luźne pogaduchy

Post autor: P405 » 3 cze 2018, o 19:15

https://www.facebook.com/NIEtypowyopel/ ... 258845926/

Wysłane z mojego NX551J przy użyciu Tapatalka


Bodex

Re: Luźne pogaduchy

Post autor: Bodex » 3 cze 2018, o 19:22

@Dokia , ja sie nie kłócę, tylko mnie tu atakują, za kilka słów prawdy.

Wspomniałaś o podlasiu i mi to spasowało z tym foto.
A idąc tym tokiem dalej na wschodnią granice, to pędzą wiecej i więcej ślepych, nie dostrzegasz zbieżności ze znakiem ?. Właśnie dlatego to wkleiłem.

@Colmobil możesz też zarabiać, jeśli znasz język niemiecki komunikatywnie, masz certyfikat elektryka, spawacza, montera wentylacji to pracę rozpoczniesz już za tydzień, proszę:
Piening.de

Wysłane z mojego ASUS_Z00AD przy użyciu Tapatalka


Awatar użytkownika
coolmobil
Zapaleniec
Posty: 1047
Rejestracja: 5 sty 2016, o 11:54
Auto: Skoda Superb
Kod silnika: inny
Rok produkcji: 2017
Miasto: Warszawa
Otrzymał  piwo: 2 razy

Re: Luźne pogaduchy

Post autor: coolmobil » 3 cze 2018, o 19:28

Dziękuje ale nie i jeszcze długo długo nie.
Radzę sobie bardzo dobrze na rodzimym podwórku.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Awatar użytkownika
dokia
Ekspert
Posty: 9550
Rejestracja: 14 lut 2018, o 22:32
Auto: Jaguar E-Pace 250hp
Kod silnika: inny
Rok produkcji: 2020
Miasto: z Mazur :)
Postawił piwo: 263 razy
Otrzymał  piwo: 121 razy
Kontakt:

Re: Luźne pogaduchy

Post autor: dokia » 3 cze 2018, o 19:30

@Bodex, mam braki danych co do tego co oni tam pędzą :) ale z tym znakiem nie skojarzyłabym że to dlatego :)
A się uspokój z tą prawdą :) ludzie nie chcą prawdy, to nawet w często dyskutowanym temacie o "kręceniu liczników" powraca. Każdy ma własną prawdę i ona dla niego najcenniejsza i chyba powinna taka osobista zostać, nie przekona się kogoś do własnej prawdy, wg mnie szkoda czasu na podobne działania nawet :)
Radio 357 :)

Bodex

Re: Luźne pogaduchy

Post autor: Bodex » 3 cze 2018, o 19:36

@Dokia, prawda jest jak toopa, każdy własną ma ObrazekObrazekObrazek.
Ja też .
Tu na forum jest kilku w porzo, a są dupolizy i tego nie znoszę,
Aczkokwiek urazy do nikogo nie noszę Obrazek


czy wiedzieliście Obrazek:?


Obrazek

Awatar użytkownika
grzegorz13
Zapaleniec
Posty: 1105
Rejestracja: 13 sie 2017, o 18:33
Auto: Insignia 4x4 v6
Kod silnika: A28NET
Rok produkcji: 2009
Miasto: Lubin
Postawił piwo: 2 razy
Otrzymał  piwo: 10 razy

Re: Luźne pogaduchy

Post autor: grzegorz13 » 3 cze 2018, o 20:37

Bodex zmień avatar ten z opona trafniej Cię opisywał i bardziej pasował a z tym nie masz nic wspólnego
Twoja prawda tylko obraża innych
Tak było z silnikiem V6 tak jest teraz z piwem i pewnie jesteś jedyny któremu polskie piwo kojarzy się z trampkiem
Było by lepiej gdy byś dopisał że w twoim przypadku polskie piwo Ci szkodzi i leci trampkiem z nadmiaru bo tanie a niemieckie markowe już nadmiarem nie grozi
Mam wielu znajomych w DE i o polakach tam pracujących dość krótko mówi się iż są bardziej niemieccy od rodowitych Niemców ! W Twoim przypadku też tak chyba jest !
Każdy ma prawo do własnego zdania i Ty też lecz to nie powód by obrażać innych a Ty ciągle to czynisz
Zauważ że większość już to zauważyła i większość zdążyłeś w jakiś sposób obrazić !
Pomyśl nad tym tak na chłodno bez urazu OK

Bodex

Re: Luźne pogaduchy

Post autor: Bodex » 3 cze 2018, o 21:00

Eee, tam fanaberie jakieś ...
Fakt, jest faktem i nic tego nie zmieni...
A wy zaraz bierzecie do siebie....
Przewrażliwieni jacyś.

P.s. dr. Hous też walił prosto w oczy nie widzisz zbieżności ?

Piwo Leżajsk hmielowe, jest pyszne, Dębowe pradawne , czy jakoś, też smakuje nawet niemcom i to bardzo , ale po pół godzinie czuje sie w ustach to coś i to jest Fakt.
Może to ta żółć Obrazek

Xenofobia od was wali....ObrazekObrazekObrazekObrazek



Obrazek
Ostatnio zmieniony 3 cze 2018, o 21:37 przez IBZI, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Proszę o stosowanie zasad polskiej pisowni. Regulamin forum par.5 pkt.8

Awatar użytkownika
dokia
Ekspert
Posty: 9550
Rejestracja: 14 lut 2018, o 22:32
Auto: Jaguar E-Pace 250hp
Kod silnika: inny
Rok produkcji: 2020
Miasto: z Mazur :)
Postawił piwo: 263 razy
Otrzymał  piwo: 121 razy
Kontakt:

Re: Luźne pogaduchy

Post autor: dokia » 3 cze 2018, o 21:09

grzegorz13 pisze:
3 cze 2018, o 20:37
Bodex zmień avatar ten z opona trafniej Cię opisywał i bardziej pasował a z tym nie masz nic wspólnego
:lol:
Dr.House też no jakoś mi nie pasuje... guma była lepsza :)
Radio 357 :)

Bodex

Re: Luźne pogaduchy

Post autor: Bodex » 3 cze 2018, o 21:19

Przyzwyczaicie się .
Mnie ta postać pasuje, bo jest sobą, nie patrząc co powiedzą inni.

Tych gum GoodYear nie kupię , bo słabe w zimie.

W końcu udało mi sie od tej firmy wyegzekwować reklamacje, przyjechał kurier i zabrał jedną Vredną.
Znalazłem gościa w KRS i jego nową firme.

Gdy przyjedzie nowa, kupie jedną i mam kpl na nastepne 4 sezony , chyba że wcześniej auto zmienię.

Wysłane z mojego ASUS_Z00AD przy użyciu Tapatalka



Awatar użytkownika
dokia
Ekspert
Posty: 9550
Rejestracja: 14 lut 2018, o 22:32
Auto: Jaguar E-Pace 250hp
Kod silnika: inny
Rok produkcji: 2020
Miasto: z Mazur :)
Postawił piwo: 263 razy
Otrzymał  piwo: 121 razy
Kontakt:

Re: Luźne pogaduchy

Post autor: dokia » 3 cze 2018, o 21:25

To Ty jedną oponę kupujesz, a nie cztery? takie to dla mnie nowe :)
bo ja zawsze cztery....
to teraz mam po jednej raz w roku kupić?
Ostatnio zmieniony 3 cze 2018, o 22:02 przez dokia, łącznie zmieniany 2 razy.
Radio 357 :)

Awatar użytkownika
grzegorz13
Zapaleniec
Posty: 1105
Rejestracja: 13 sie 2017, o 18:33
Auto: Insignia 4x4 v6
Kod silnika: A28NET
Rok produkcji: 2009
Miasto: Lubin
Postawił piwo: 2 razy
Otrzymał  piwo: 10 razy

Re: Luźne pogaduchy

Post autor: grzegorz13 » 3 cze 2018, o 21:52

dokia to nie wiedziałaś że tak jest taniej ;)
Bodex haus owszem mówi prawdę lecz nie obraża innych a Ty tak
Zauważ że masz swoje teorie jak choć by poza tymi tu tą o zwiększonych oporach silnika gdyż ma cztery szklanki zaworowe więcej co jest bzdurą bo owszem zawory już jakiś opór dają lecz znikomy dla akumulatora przy rozruchu by dobierać go na tej podstawie a tak pisałeś ! Prawda !
Ty po prostu masz jakieś zdanie i nie dopuszczasz innej możliwości że ktoś ma inne i przy tym tak się upierasz że aż obrażasz innych szukając argumentów jak przy V6
Jaśniej się nie da Rozumiesz już w czym problem
To jest forum a nie twoja wyrocznia rozmawiaj a nie narzucaj swojego zdania innym

Awatar użytkownika
dokia
Ekspert
Posty: 9550
Rejestracja: 14 lut 2018, o 22:32
Auto: Jaguar E-Pace 250hp
Kod silnika: inny
Rok produkcji: 2020
Miasto: z Mazur :)
Postawił piwo: 263 razy
Otrzymał  piwo: 121 razy
Kontakt:

Re: Luźne pogaduchy

Post autor: dokia » 3 cze 2018, o 22:00

grzegorz13 pisze:
3 cze 2018, o 21:52
dokia to nie wiedziałaś że tak jest taniej ;)
Nie, Grześ, nic nie zrozumiałam :) ale we wtorek farbuję odrosty na blond, to będzie mi łatwiej :) bo jak to mówią- jak blondynka ma odrosty- to znaczy że mózg walczy :P

obiecałam umieścić- białoruskie mierniki, w ciągłym użyciu- fotki sobie zrobiłam :)
https://drive.google.com/open?id=1JtFrK ... PJ8VUiX4Cm
https://drive.google.com/open?id=18gUm- ... NNds0rFzfF
https://drive.google.com/open?id=1TthDM ... 1Lh0eTZTYW
Ostatnio zmieniony 3 cze 2018, o 23:06 przez dokia, łącznie zmieniany 2 razy.
Radio 357 :)

Bodex

Re: Luźne pogaduchy

Post autor: Bodex » 3 cze 2018, o 22:11

dokia pisze:To Ty jedną oponę kupujesz, a nie cztery? takie to dla mnie nowe :)
bo ja zawsze cztery....
to teraz mam po jednej raz w roku kupić?
1 dostane z reklamacji.
1 kupię
2 na tyle mają 7/6,5 mm
I gitara.

Wysłane z mojego ASUS_Z00AD przy użyciu Tapatalka


Bodex

Re: Luźne pogaduchy

Post autor: Bodex » 3 cze 2018, o 22:14


grzegorz13 pisze:dokia to nie wiedziałaś że tak jest taniej ;)
Bodex haus owszem mówi prawdę lecz nie obraża innych a Ty tak
Zauważ że masz swoje teorie jak choć by poza tymi tu tą o zwiększonych oporach silnika gdyż ma cztery szklanki zaworowe więcej co jest bzdurą bo owszem zawory już jakiś opór dają lecz znikomy dla akumulatora przy rozruchu ...
oj , wiedza nie boli.
Szklanki jakiś tam opór stawiają, ale nacisnąć sprężyny to już są spore opory na krzywkach wałka rozrządu, nawet pompa oleju stawia duzo wieksze opory bo musi mieć wiekszą wydajność by napełnić 16 szklanek...

http://zssplus.pl/publikacje/publikacje39.htm

Wysłane z mojego ASUS_Z00AD przy użyciu Tapatalka


Ostatnio zmieniony 3 cze 2018, o 22:14 przez Bodex, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
dokia
Ekspert
Posty: 9550
Rejestracja: 14 lut 2018, o 22:32
Auto: Jaguar E-Pace 250hp
Kod silnika: inny
Rok produkcji: 2020
Miasto: z Mazur :)
Postawił piwo: 263 razy
Otrzymał  piwo: 121 razy
Kontakt:

Re: Luźne pogaduchy

Post autor: dokia » 3 cze 2018, o 22:18

to dlaczego brakuje Ci dwóch opon?? sorry, ale nie ogarniam :)
Bodex pisze:
3 cze 2018, o 22:14
grzegorz13 pisze:dokia to nie wiedziałaś że tak jest taniej ;)
oj , wiedza nie boli.
ale to chcesz mnie teraz obrazić? :cry:
Ostatnio zmieniony 3 cze 2018, o 22:21 przez dokia, łącznie zmieniany 1 raz.
Radio 357 :)

Awatar użytkownika
wassermann
Zapaleniec
Posty: 1761
Rejestracja: 9 lut 2015, o 16:18
Auto: Insignia GSi 2.0T
Kod silnika: B20NFT
Rok produkcji: 2018
Miasto: nec temere, nec timide
Postawił piwo: 3 razy
Otrzymał  piwo: 42 razy

Re: Luźne pogaduchy

Post autor: wassermann » 3 cze 2018, o 22:27

dokia pisze:
3 cze 2018, o 22:00
obiecałam umieścić- białoruskie mierniki, w ciągłym użyciu- fotki sobie zrobiłam :)
https://drive.google.com/open?id=1JtFrK ... PJ8VUiX4Cm
https://drive.google.com/open?id=18gUm- ... NNds0rFzfF
https://drive.google.com/open?id=1TthDM ... 1Lh0eTZTYW
Śmiem twierdzić, że to dobry sprzęt! Bo działa! I wcale nie trzeba lepszego, bo co tu można więcej wymyślić? Ładniejsze opakowanie? Toto robi robotę, do której jest przeznaczone. I chwatit'.

M.

Awatar użytkownika
dokia
Ekspert
Posty: 9550
Rejestracja: 14 lut 2018, o 22:32
Auto: Jaguar E-Pace 250hp
Kod silnika: inny
Rok produkcji: 2020
Miasto: z Mazur :)
Postawił piwo: 263 razy
Otrzymał  piwo: 121 razy
Kontakt:

Re: Luźne pogaduchy

Post autor: dokia » 3 cze 2018, o 22:29

Ale ile zajmuje miejsca.. i w dodatku zwykle burczy... mnie drażnią takie sprzęty, bo ciężkie, wielkie i burczą i mają metaliczny zapach, a ja tylko zapach benzyny toleruję :) - ja się ich pozbyłam z mojego zasięgu- no niby teoretycznie wiem że niezawodne, a "lampowce" tym bardziej , ale skoro mamy nowe technologie to trzeba z nich korzystać, dlatego też jeżdżę w miarę nowym autem a nie Syrenką z 1956 roku

ooo, ubawiłam się z rana:
żródło: https://www.facebook.com/bialysztok/pho ... =3&theater)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Radio 357 :)

carvertical VIN check
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rozmowy różne...”