Okazuje się, że mam ułamany 1 "bolec" na spryskiwaczu:

Mocowania klapki na szczęście całe:

Rozumiem, że gdy zakupię samą dyszę spryskiwacza:

Wystarczy do niej zamocować klapkę (używając kleju), później odblokować i wyjąć stary spryskiwacz, a następnie wcisnąć nowy bezpośrednio do schowanego już siłownika, aby wyregulować wysunięcie spryskiwacza?


