--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------
Zobacz nasz portal klubowy ---------------
Polub naszą stronę na Facebooku ---------------
Dołącz do naszej Grupy na Facebooku
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------
Zobacz nasz portal klubowy ---------------
Polub naszą stronę na Facebooku ---------------
Dołącz do naszej Grupy na FacebookuSpalanie ON w CDTI
-
adrianus
Re: spalanie ON w CDTI
ja to mam chyba auto popsute
2.0 cdti 160km
miasto - 9-10 l/100km
trasa-7,7-8,5 l/100km
PS drugie auto mam niby z mniejszym silnikiem i w benzynie i lżejsze o połowę a pali 10-12 l/100km... coś tu jest nie tak.
2.0 cdti 160km
miasto - 9-10 l/100km
trasa-7,7-8,5 l/100km
PS drugie auto mam niby z mniejszym silnikiem i w benzynie i lżejsze o połowę a pali 10-12 l/100km... coś tu jest nie tak.
-
Grzegorz
Re: spalanie ON w CDTI
U siebie dobiłem do 8,10 litra/100 km, nie żebym katował auto ale do PSJ to jeszcze daleka droga.
-
Andrzej
Re: spalanie ON w CDTI
2.0 CTDCI 160KM koła 18", spalanie miasto 7,8l, trasa 7l, autostrada 150k/h 8l,
ostatnio autostrada w nocy 200k/h przez 150km 4 osoby + bagaż spalanie 12l średnia
nie jest żle
ostatnio autostrada w nocy 200k/h przez 150km 4 osoby + bagaż spalanie 12l średnia
nie jest żle
-
Bero
Re: spalanie ON w CDTI
2.0 CDTI 160KM, koła 18", spalanie miasto 12-14 l/100km.
Chyba coś nie tak, albo ze mną albo autem.
Chyba coś nie tak, albo ze mną albo autem.
-
Kot
Re: spalanie ON w CDTI
Hatchback 2.0 CDTI
160km (A20DTH)
Felgi 18"
Miasto 10.7l/100km średnia prędkość 33.7 km/h
Trasa Pl-Cro 5.5l/100km średnia prędkość 88 km/h

160km (A20DTH)
Felgi 18"
Miasto 10.7l/100km średnia prędkość 33.7 km/h
Trasa Pl-Cro 5.5l/100km średnia prędkość 88 km/h
-
evolution1
- Użytkownik
- Posty: 109
- Rejestracja: 27 kwie 2013, o 15:10
- Auto: Insignia B
- Kod silnika: inny
- Rok produkcji: 2018
- Miasto: Zabrze
- Otrzymał piwo: 1 raz
-
Kot
Re: spalanie ON w CDTI
Jak wy jeździcie w jakim zakresie obr. w mieście że wam tak mało pali ja nawet już nie mam dpf . ;/
- Alex
- Zapaleniec
- Posty: 2570
- Rejestracja: 19 cze 2013, o 20:14
- Auto: Peugeot 508
- Rok produkcji: 2017
- Miasto: Iława
- Otrzymał piwo: 8 razy
Re: spalanie ON w CDTI
Miasto miastu nie równe. Styl jazdy stylowi jazdy nie równy. Stąd te różnice.
Zwycięzca konkursu na zdjęcie miesiąca CZERWIEC 2014
-
7ups
Re: spalanie ON w CDTI
A moje pali tyle ile wleje
Przed chipem według kompa 6,4 koło 20 po czipie 6,5
Ale moim zdaniem paliwo w Pl to totalna nędza tankując w no komp pokazuje około 1100 km na baku wjeżdżam do Pl 700 800 i faktycznie kopci o wiele więcej
Przed chipem według kompa 6,4 koło 20 po czipie 6,5
Ale moim zdaniem paliwo w Pl to totalna nędza tankując w no komp pokazuje około 1100 km na baku wjeżdżam do Pl 700 800 i faktycznie kopci o wiele więcej
-
pawi
Re: Spalanie ON w CDTI
Na letnich 18 tkach 245 spalanie z dystrybutora 6.4 na zimowych 17 tkach 225 spalanie 6.1. Jest to średnie spalanie wjazd do Wawy przez Łomianki w korku dosłownie 3 godziny trasa prędkość 120 momentami 160-180.
-
SAFIK
- Użytkownik
- Posty: 354
- Rejestracja: 12 gru 2013, o 12:42
- Auto: Insignia GS 1.6 T
- Kod silnika: inny
- Rok produkcji: 2019
- Miasto: lubelskie
- Otrzymał piwo: 1 raz
Re: Spalanie ON w CDTI
Na 17 " nie kasowałem przebiegu średniego (który i tak zeruje się sam po 10 tyś. km) jak i spalania i średniej prędkości od niewiele ponad 21 tyś km:
średnie spalanie: 7,0 l/100
średnia prędkość: 47km/h
Jak trzeba to i czasem trzy cyfrowa prędkość na liczniku, gdzie pierwsza cyfra to 2 a druga to nawet powyżej 4
Link do filmiku kolega z VC 2.0 t (chip) nagrywał i moja Iska na lewym pasie:
http://www.youtube.com/watch?v=-KujiVeNEUY
średnie spalanie: 7,0 l/100
średnia prędkość: 47km/h
Jak trzeba to i czasem trzy cyfrowa prędkość na liczniku, gdzie pierwsza cyfra to 2 a druga to nawet powyżej 4
Link do filmiku kolega z VC 2.0 t (chip) nagrywał i moja Iska na lewym pasie:
http://www.youtube.com/watch?v=-KujiVeNEUY
-
maciej87-m1
- Forumowicz
- Posty: 52
- Rejestracja: 29 lis 2014, o 12:09
- Auto: INSIGNIA 2.0 131KM H
- Kod silnika: A20DTL
- Rok produkcji: 2009
- Miasto: okolice Kartuz (Pomorskie)
Re: Spalanie ON w CDTI
Ja mam koła 17" HB 131km
średnia prędkość 53 km (wg. kompa)
spalanie 7,1(wg. kompa)
średnia prędkość 53 km (wg. kompa)
spalanie 7,1(wg. kompa)
Ostatnio zmieniony 7 paź 2015, o 13:14 przez maciej87-m1, łącznie zmieniany 1 raz.
-
Andrzej
- cz@rny
- Użytkownik
- Posty: 485
- Rejestracja: 27 mar 2014, o 10:14
- Auto: INSIGNIA HB
- Kod silnika: B20DTR
- Rok produkcji: 2017
- Miasto: GDAŃSK
Re: Spalanie ON w CDTI
no to masz dobre spalanieA.M. pisze:u mnie teraz przy tych temperaturach 0 - -3 spalanie 8,5 l miasto
-
Andrzej
- cz@rny
- Użytkownik
- Posty: 485
- Rejestracja: 27 mar 2014, o 10:14
- Auto: INSIGNIA HB
- Kod silnika: B20DTR
- Rok produkcji: 2017
- Miasto: GDAŃSK
Re: Spalanie ON w CDTI
ależ skąd, nie naśmiewam sięA.M. pisze:naśmiewasz się, Ja uważam że przy mojej ciężkiej nodze jest O.K.
ja mam też tyle, a czasem nawet więcej
-
tk1981
Re: Spalanie ON w CDTI
Muszę powiedzieć, że auto mnie zaskoczyło: trasa ok. 580 km (Warszawa-Zakopane-Krynica Górska), wyładowany box na dachu, bagażnik pełny, 3 osoby na pokładzie, śnieg na trasie, trochę krętych dróg mocno zaśnieżonych, prędkości nie za duże w przedziale 80-130km/h - średnie spalanie 6,9L. Myślałem, że to nie realne. Automat, 4x4.
Ps. Na zaśnieżonych i oblodzonych drogach 4x4 to po prostu bajka
Ps. Na zaśnieżonych i oblodzonych drogach 4x4 to po prostu bajka
-
jpsan
Re: Spalanie ON w CDTI
średnie spalanie 8,7 l ( 30% trasa 70% miasto) na kołach 17 zimowych. To wydaje się być sporo ale w automacie to z litr więcej pali ?


