--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------
Zobacz nasz portal klubowy ---------------
Polub naszą stronę na Facebooku ---------------
Dołącz do naszej Grupy na Facebooku
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------
Zobacz nasz portal klubowy ---------------
Polub naszą stronę na Facebooku ---------------
Dołącz do naszej Grupy na FacebookuTemat ORGANIZACYJNY IV Zlot ICP
- peja-1991
- V-ce Prezes ds organizacyjnych
- Posty: 4450
- Rejestracja: 24 kwie 2013, o 14:39
- Auto: Insignia
- Kod silnika: D16SHT
- Rok produkcji: 2019
- Miasto: Warszawa
- Postawił piwo: 3 razy
- Otrzymał piwo: 98 razy
- Kontakt:
Temat ORGANIZACYJNY IV Zlot ICP
Witajcie,
W tym roku IV Zlot Insignia Club Polska odbędzie się w dniach:
09-11 czerwca 2017r
w OSiR Wawrzkowizna
Wawrzkowizna 1, 97-400 Bełchatów
Na początek wstępny harmonogram Zlotu:
dzień 1 (piątek) - przyjazd gości, zakwaterowanie, zapoznanie się z innymi uczestnikami zlotu
dzień 2 (sobota) - konkurencje zlotowe, atrakcje, impreza przy kolacji grillowej
dzień 3 (niedziela) - wymeldowanie i opuszczenie ośrodka
Do naszej dyspozycji możemy mieć:
Apartamenty 2 osobowych ze śniadaniem w cenie 290zł/pokój/doba - od ceny rabat 25%
Pokoje 2 osobowych ze śniadaniem w cenie 190zł/pokój/doba - od ceny rabat 15%
Domek nad wodą, 4 osobowe w cenie 300zł/domek/doba
Dostawka w postaci łóżeczka dla małego dziecka bezpłatnie.
Do kosztów noclegu należy doliczyć:
1. koszt kolacji grillowej - w zależności od liczby chętnych i menu od 25-70 zł za osobę
2. koszt parkingu - 300 zł na całą grupę zlotową aby mieć parking do własnej dyspozycji (trwają negocjację)
W zależności od liczby chętnych będziemy negocjować ceny, ale musimy się w miarę szybko określać.
W związku z tym zaczynamy organizację i rezerwację miejsc.
Proszę o wpisywanie się na listę osób chętnych na zlot.
Następnie podamy szczegóły dotyczące rozliczeń w ramach rezerwacji .
W tym roku IV Zlot Insignia Club Polska odbędzie się w dniach:
09-11 czerwca 2017r
w OSiR Wawrzkowizna
Wawrzkowizna 1, 97-400 Bełchatów
Na początek wstępny harmonogram Zlotu:
dzień 1 (piątek) - przyjazd gości, zakwaterowanie, zapoznanie się z innymi uczestnikami zlotu
dzień 2 (sobota) - konkurencje zlotowe, atrakcje, impreza przy kolacji grillowej
dzień 3 (niedziela) - wymeldowanie i opuszczenie ośrodka
Do naszej dyspozycji możemy mieć:
Apartamenty 2 osobowych ze śniadaniem w cenie 290zł/pokój/doba - od ceny rabat 25%
Pokoje 2 osobowych ze śniadaniem w cenie 190zł/pokój/doba - od ceny rabat 15%
Domek nad wodą, 4 osobowe w cenie 300zł/domek/doba
Dostawka w postaci łóżeczka dla małego dziecka bezpłatnie.
Do kosztów noclegu należy doliczyć:
1. koszt kolacji grillowej - w zależności od liczby chętnych i menu od 25-70 zł za osobę
2. koszt parkingu - 300 zł na całą grupę zlotową aby mieć parking do własnej dyspozycji (trwają negocjację)
W zależności od liczby chętnych będziemy negocjować ceny, ale musimy się w miarę szybko określać.
W związku z tym zaczynamy organizację i rezerwację miejsc.
Proszę o wpisywanie się na listę osób chętnych na zlot.
Następnie podamy szczegóły dotyczące rozliczeń w ramach rezerwacji .
"Krytyk i eunuch z jednej są parafii
obaj wiedzą jak, żaden nie potrafi" Tadeusz Boy-Żeleński
obaj wiedzą jak, żaden nie potrafi" Tadeusz Boy-Żeleński
- yerry
- Prezes ICP
- Posty: 6192
- Rejestracja: 23 maja 2013, o 22:43
- Auto: Insignia B GS
- Kod silnika: B20NFT
- Rok produkcji: 2018
- Moje auto: viewtopic.php?f=52&t=8653
- Miasto: Kraków
- Postawił piwo: 26 razy
- Otrzymał piwo: 99 razy
- Kontakt:
Re: Temat ORGANIZACYJNY IV Zlot ICP
1. yerry
Wymiana na HMI2.5 z Android Auto CarPlay | Aktywacja Android Auto | Aktywacja kamery cofania
https://insipro.pl/
https://insipro.pl/
- piohib
- Użytkownik
- Posty: 661
- Rejestracja: 21 sty 2015, o 17:10
- Auto: Insignia ST
- Kod silnika: A16XER
- Rok produkcji: 2009
- Miasto:
Re: Temat ORGANIZACYJNY IV Zlot ICP
Wreszcie jakieś info.
1. yerry
2. Mario
3. piohib
1. yerry
2. Mario
3. piohib
"Celem wojny nie jest śmierć za ojczyznę, ale sprawienie, aby tamci s... umierali za swoją" Generał George Smith Patton
- konikkr
- Klubowicz
- Posty: 504
- Rejestracja: 1 lis 2015, o 20:11
- Auto: Buick Regal GS
- Kod silnika: inny
- Rok produkcji: 2019
- Miasto: Syrynia
- Postawił piwo: 1 raz
- Otrzymał piwo: 2 razy
Re: Temat ORGANIZACYJNY IV Zlot ICP
1. yerry
2. Mario
3. piohib
4. profek i dosia
5. konikkr
Wysłane z mojego Samszunga
2. Mario
3. piohib
4. profek i dosia
5. konikkr
Wysłane z mojego Samszunga
- k.olix
- Klubowicz
- Posty: 903
- Rejestracja: 21 paź 2014, o 20:49
- Auto: Insignia 2.0 160PS
- Kod silnika: A20DTH
- Rok produkcji: 2009
- Miasto: Kraków
- Postawił piwo: 1 raz
- Otrzymał piwo: 7 razy
Re: Temat ORGANIZACYJNY IV Zlot ICP
1. yerry
2. Mario
3. piohib
4. profek i dosia
5. konikkr
6. k.olix
2. Mario
3. piohib
4. profek i dosia
5. konikkr
6. k.olix
Krzysztof
-
pablosss123
Re: Temat ORGANIZACYJNY IV Zlot ICP
1. yerry
2. Mario
3. piohib
4. profek i dosia
5. konikkr
6. k.olix
7. pablosss123 + 1
2. Mario
3. piohib
4. profek i dosia
5. konikkr
6. k.olix
7. pablosss123 + 1
- peja-1991
- V-ce Prezes ds organizacyjnych
- Posty: 4450
- Rejestracja: 24 kwie 2013, o 14:39
- Auto: Insignia
- Kod silnika: D16SHT
- Rok produkcji: 2019
- Miasto: Warszawa
- Postawił piwo: 3 razy
- Otrzymał piwo: 98 razy
- Kontakt:
Re: Temat ORGANIZACYJNY IV Zlot ICP
1. yerry
2. Mario
3. piohib
4. profek i dosia
5. konikkr
6. k.olix
7. pablosss123 + 1
8. Peja-1991
2. Mario
3. piohib
4. profek i dosia
5. konikkr
6. k.olix
7. pablosss123 + 1
8. Peja-1991
"Krytyk i eunuch z jednej są parafii
obaj wiedzą jak, żaden nie potrafi" Tadeusz Boy-Żeleński
obaj wiedzą jak, żaden nie potrafi" Tadeusz Boy-Żeleński
- piohib
- Użytkownik
- Posty: 661
- Rejestracja: 21 sty 2015, o 17:10
- Auto: Insignia ST
- Kod silnika: A16XER
- Rok produkcji: 2009
- Miasto:
Re: Temat ORGANIZACYJNY IV Zlot ICP
Otóż to.
Jeden mecz mógłby odpuścić.
Jeden mecz mógłby odpuścić.
"Celem wojny nie jest śmierć za ojczyznę, ale sprawienie, aby tamci s... umierali za swoją" Generał George Smith Patton
-
sonnenberg
Re: Temat ORGANIZACYJNY IV Zlot ICP
1. yerry
2. Mario
3. piohib
4. profek i dosia
5. konikkr
6. k.olix
7. pablosss123 + 1
8. Peja-1991
9. sonnenberg z moimi dziewczynami
2. Mario
3. piohib
4. profek i dosia
5. konikkr
6. k.olix
7. pablosss123 + 1
8. Peja-1991
9. sonnenberg z moimi dziewczynami
- peja-1991
- V-ce Prezes ds organizacyjnych
- Posty: 4450
- Rejestracja: 24 kwie 2013, o 14:39
- Auto: Insignia
- Kod silnika: D16SHT
- Rok produkcji: 2019
- Miasto: Warszawa
- Postawił piwo: 3 razy
- Otrzymał piwo: 98 razy
- Kontakt:
Re: Temat ORGANIZACYJNY IV Zlot ICP
Kenny zrobimy strefę kibica na zlocie
"Krytyk i eunuch z jednej są parafii
obaj wiedzą jak, żaden nie potrafi" Tadeusz Boy-Żeleński
obaj wiedzą jak, żaden nie potrafi" Tadeusz Boy-Żeleński
- KenyBDG
- Użytkownik
- Posty: 658
- Rejestracja: 8 wrz 2014, o 10:49
- Auto: Insignia B
- Kod silnika: B15XFT
- Rok produkcji: 2017
- Miasto: Warszawa
- Postawił piwo: 1 raz
- Otrzymał piwo: 4 razy
Re: Temat ORGANIZACYJNY IV Zlot ICP
Panowie, niestety nie ma możliwości, przyjeżdżają do mnie znajomi.... akurat na mecz, przecież im nie powiem że odwołuje ....
- Engine
- Zapaleniec
- Posty: 4602
- Rejestracja: 14 wrz 2014, o 10:53
- Auto: BMW F10 525D xDrive
- Rok produkcji: 2015
- Miasto: Śląsk
- Otrzymał piwo: 8 razy
- Kontakt:
Re: Temat ORGANIZACYJNY IV Zlot ICP
1. yerry
2. Mario
3. piohib
4. profek i dosia
5. konikkr
6. k.olix
7. pablosss123 + 1
8. Peja-1991
9. sonnenberg z moimi dziewczynami
10. Engine
2. Mario
3. piohib
4. profek i dosia
5. konikkr
6. k.olix
7. pablosss123 + 1
8. Peja-1991
9. sonnenberg z moimi dziewczynami
10. Engine
- osa
- Klubowicz
- Posty: 251
- Rejestracja: 19 gru 2013, o 13:32
- Auto: Insignia HB 2.0
- Kod silnika: A20DT
- Rok produkcji: 2009
- Miasto: Bydgoszcz
- Otrzymał piwo: 2 razy
Re: Temat ORGANIZACYJNY IV Zlot ICP
1. yerry
2. Mario
3. piohib
4. profek i dosia
5. konikkr
6. k.olix
7. pablosss123 + 1
8. Peja-1991
9. sonnenberg z moimi dziewczynami
10. Engine
11. osa
2. Mario
3. piohib
4. profek i dosia
5. konikkr
6. k.olix
7. pablosss123 + 1
8. Peja-1991
9. sonnenberg z moimi dziewczynami
10. Engine
11. osa
- creologic
- Nowicjusz
- Posty: 25
- Rejestracja: 9 wrz 2015, o 13:20
- Auto: Insignia B20DTH
- Kod silnika: B15XFT
- Rok produkcji: 2015
- Miasto:
Re: Temat ORGANIZACYJNY IV Zlot ICP
1. yerry
2. Mario
3. piohib
4. profek i dosia
5. konikkr
6. k.olix
7. pablosss123 + 1
8. Peja-1991
9. sonnenberg z moimi dziewczynami
10. Engine
11. osa
12. creologic z przyległościami
2. Mario
3. piohib
4. profek i dosia
5. konikkr
6. k.olix
7. pablosss123 + 1
8. Peja-1991
9. sonnenberg z moimi dziewczynami
10. Engine
11. osa
12. creologic z przyległościami
- kuba89
- Zapaleniec
- Posty: 1326
- Rejestracja: 27 lut 2015, o 21:48
- Auto: Insignia 2.0 T 4x4
- Kod silnika: A20NHT
- Rok produkcji: 2009
- Miasto: Berlin
- Otrzymał piwo: 8 razy
Re: Temat ORGANIZACYJNY IV Zlot ICP
Zorganizujcie kiedyś zlot w centrum polski. Ciągle jest faworyzowany Śląsk 
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
- peja-1991
- V-ce Prezes ds organizacyjnych
- Posty: 4450
- Rejestracja: 24 kwie 2013, o 14:39
- Auto: Insignia
- Kod silnika: D16SHT
- Rok produkcji: 2019
- Miasto: Warszawa
- Postawił piwo: 3 razy
- Otrzymał piwo: 98 razy
- Kontakt:
Re: Temat ORGANIZACYJNY IV Zlot ICP
Kuba zerknij na mapie gdzie jest zlot 
"Krytyk i eunuch z jednej są parafii
obaj wiedzą jak, żaden nie potrafi" Tadeusz Boy-Żeleński
obaj wiedzą jak, żaden nie potrafi" Tadeusz Boy-Żeleński


