--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------Obrazek Zobacz nasz portal klubowy ---------------Obrazek Polub naszą stronę na Facebooku ---------------Obrazek Dołącz do naszej Grupy na Facebooku

Znalezione na allegro, ebay, olx, itp

VIN, znalezione na allegro itp.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
peja-1991
V-ce Prezes ds organizacyjnych
Posty: 4450
Rejestracja: 24 kwie 2013, o 14:39
Auto: Insignia
Kod silnika: D16SHT
Rok produkcji: 2019
Miasto: Warszawa
Postawił piwo: 3 razy
Otrzymał  piwo: 98 razy
Kontakt:

Re: Znalezione na allegro, ebay, tablica, itp

Post autor: peja-1991 » 19 lut 2014, o 18:52

MariuszLew pisze:OPC Line a grill zwykły
przecież opc-line miało zwykły grill
"Krytyk i eunuch z jednej są parafii
obaj wiedzą jak, żaden nie potrafi" Tadeusz Boy-Żeleński

m4rino

Re: Znalezione na allegro, ebay, tablica, itp

Post autor: m4rino » 20 lut 2014, o 08:26

Pięknie by tutaj jeszcze pasował dach panoramiczny przy białym kolorze.

macsik

Re: Znalezione na allegro, ebay, tablica, itp

Post autor: macsik » 21 lut 2014, o 12:17

wyprzedaż - dekielek do felgi aluminiowej
http://www.doopla.pl/pl/p/kolpak-felgi- ... ignia/2151
Ostatnio zmieniony 22 lut 2014, o 12:11 przez macsik, łącznie zmieniany 1 raz.

marcinsobi

Re: Znalezione na allegro, ebay, tablica, itp

Post autor: marcinsobi » 21 lut 2014, o 15:58

wojtassss pisze:To jest do 18 i 19 do 20 jest inny.
tez mi się tak wydaje mam identyczna przy 18"
możne mieli napisać ze z wyłączeniem 20 "

macsik

Re: Znalezione na allegro, ebay, tablica, itp

Post autor: macsik » 22 lut 2014, o 08:04

a to nie jest tak, że ten do 20" jest dwu-elementowy (rozbieralny)?
Obrazek

inni sklepy przy ASO sprzedaj go z takim samym opisem
http://allegro.pl/dekielek-alufelgi-ope ... 22839.html

marcinsobi

Re: Znalezione na allegro, ebay, tablica, itp

Post autor: marcinsobi » 22 lut 2014, o 11:38

To jest plastikowy odlew nie rozbieralny, sami nie wiedza co sprzedają


Awatar użytkownika
peja-1991
V-ce Prezes ds organizacyjnych
Posty: 4450
Rejestracja: 24 kwie 2013, o 14:39
Auto: Insignia
Kod silnika: D16SHT
Rok produkcji: 2019
Miasto: Warszawa
Postawił piwo: 3 razy
Otrzymał  piwo: 98 razy
Kontakt:

Re: Znalezione na allegro, ebay, tablica, itp

Post autor: peja-1991 » 23 lut 2014, o 16:01

"Krytyk i eunuch z jednej są parafii
obaj wiedzą jak, żaden nie potrafi" Tadeusz Boy-Żeleński

tomkod
Użytkownik
Posty: 332
Rejestracja: 26 kwie 2013, o 09:08
Auto: Seat Altea
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2010
Miasto:

Re: Znalezione na allegro, ebay, tablica, itp

Post autor: tomkod » 23 lut 2014, o 17:28

peja-1991 pisze:te co mi się podobają ;)
http://allegro.pl/opel-insignia-2013-ko ... persMerged
Moim zdaniem pachna troche festynem :P

Sorry ale moim zdanie zupelnie nie pasuja do Insigni. Ale to tylko moje zdanie.
Obrazek

jaromat

Re: Znalezione na allegro, ebay, tablica, itp

Post autor: jaromat » 23 lut 2014, o 19:05

widzialem na zywo,porazka,za duzo jest tego w tej feldze

Awatar użytkownika
Alex
Zapaleniec
Posty: 2570
Rejestracja: 19 cze 2013, o 20:14
Auto: Peugeot 508
Rok produkcji: 2017
Miasto: Iława
Otrzymał  piwo: 8 razy

Re: Znalezione na allegro, ebay, tablica, itp

Post autor: Alex » 23 lut 2014, o 19:05

Również podzielam to zdanie. Mało szykowne.
Zwycięzca konkursu na zdjęcie miesiąca CZERWIEC 2014

bolek

Re: Znalezione na allegro, ebay, tablica, itp

Post autor: bolek » 24 lut 2014, o 00:20

O widze że dmuchnęli jakąś Insignie 2014 :D zalożyłbym ryj poliftowy :D

marcinsobi

Re: Znalezione na allegro, ebay, tablica, itp

Post autor: marcinsobi » 25 lut 2014, o 07:38


macsik

Re: Znalezione na allegro, ebay, tablica, itp

Post autor: macsik » 25 lut 2014, o 13:21

Felgi 20" lekko porysowane,opony 2x7,5mm 2x8mm, cena 3600 zł
http://allegro.pl/felgi-opel-insignia-2 ... 98981.html

bolek

Re: Znalezione na allegro, ebay, tablica, itp

Post autor: bolek » 25 lut 2014, o 15:44

Jak te opony mają 7.5-8mm to moje po 30 tyś.km mają 9 :D

kiego

Re: Znalezione na allegro, ebay, tablica, itp

Post autor: kiego » 25 lut 2014, o 16:57

Opony to. faktycznie maja miesa sporo,ale zastanawiam sie po co ja robilem renowacje skoro te sa lekko porysowane :o U siebie mialem moze z 10 procent tych uszkodzen ,a nie moglem na nie patrzec...

Awatar użytkownika
peja-1991
V-ce Prezes ds organizacyjnych
Posty: 4450
Rejestracja: 24 kwie 2013, o 14:39
Auto: Insignia
Kod silnika: D16SHT
Rok produkcji: 2019
Miasto: Warszawa
Postawił piwo: 3 razy
Otrzymał  piwo: 98 razy
Kontakt:

Re: Znalezione na allegro, ebay, tablica, itp

Post autor: peja-1991 » 25 lut 2014, o 18:15

bardzo kiepsko polakierowane
"Krytyk i eunuch z jednej są parafii
obaj wiedzą jak, żaden nie potrafi" Tadeusz Boy-Żeleński

Awatar użytkownika
Mario
Użytkownik
Posty: 687
Rejestracja: 14 maja 2013, o 19:40
Auto: Insignia Exlusive
Kod silnika: A20DTR
Rok produkcji: 2018
Miasto: Warszawa-Bemowo
Otrzymał  piwo: 3 razy

Re: Znalezione na allegro, ebay, tablica, itp

Post autor: Mario » 25 lut 2014, o 18:20

Felgi 20-tki - towar I-klasa, znam sprzedawcę.

http://allegro.pl/opel-insignia-opc-jak ... 04814.html

jaromat

Re: Znalezione na allegro, ebay, tablica, itp

Post autor: jaromat » 25 lut 2014, o 19:45

MariuszLew pisze:Felgi 20-tki - towar I-klasa, znam sprzedawcę.

http://allegro.pl/opel-insignia-opc-jak ... 04814.html
cena taka sobie,za ta cene to mam nowki

Awatar użytkownika
peja-1991
V-ce Prezes ds organizacyjnych
Posty: 4450
Rejestracja: 24 kwie 2013, o 14:39
Auto: Insignia
Kod silnika: D16SHT
Rok produkcji: 2019
Miasto: Warszawa
Postawił piwo: 3 razy
Otrzymał  piwo: 98 razy
Kontakt:

Re: Znalezione na allegro, ebay, tablica, itp

Post autor: peja-1991 » 26 lut 2014, o 21:38

"Krytyk i eunuch z jednej są parafii
obaj wiedzą jak, żaden nie potrafi" Tadeusz Boy-Żeleński

carvertical VIN check
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusje ogólne”