--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------
Zobacz nasz portal klubowy ---------------
Polub naszą stronę na Facebooku ---------------
Dołącz do naszej Grupy na Facebooku
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------
Zobacz nasz portal klubowy ---------------
Polub naszą stronę na Facebooku ---------------
Dołącz do naszej Grupy na FacebookuST by FLCN
-
Bodex
Re: ST by FLCN
A czytaliście o auto ATU sprzedają Foliatec do felg , do zacisków , grila , części karoserii . Zaletą tego jest że gdy już nie chcemy to ściągamy tę farbę jak folię odkrywając orginalny nienaruszony lakier
Film :
https://youtu.be/U3E9KTWJPzM
Zaciski :
https://youtu.be/RLbUaN8P1nw
Wysłane z Leżajskiej krainy złotego napoju
Film :
https://youtu.be/U3E9KTWJPzM
Zaciski :
https://youtu.be/RLbUaN8P1nw
Wysłane z Leżajskiej krainy złotego napoju
- flcn
- Użytkownik
- Posty: 310
- Rejestracja: 10 cze 2015, o 00:14
- Auto: ST Cdti
- Kod silnika: A20DT
- Rok produkcji: 2011
- Miasto: LDZ
Re: ST by FLCN
Nie bardzo mi się chce wierzyć w trwałość takich elementów oklejonych folią...
@elfiasty, nie wiem kiedy będziemy sprzedawać. Zależy od tego czy zdecydujemy się na wyprzedaż rocznika i wtedy załatwiamy wszystko jeszcze w tym roku, bądź lecimy z konfiguratora i nowe auto będzie w okolicach marca.
BTW, gadżeciarze wszystkich krajów łączcie się
. Dzisiaj przyszły paczki zamawiane sporo czasu temu
:
Po co mi to wszystko, skoro z oplem się rozstaję...
Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
@elfiasty, nie wiem kiedy będziemy sprzedawać. Zależy od tego czy zdecydujemy się na wyprzedaż rocznika i wtedy załatwiamy wszystko jeszcze w tym roku, bądź lecimy z konfiguratora i nowe auto będzie w okolicach marca.
BTW, gadżeciarze wszystkich krajów łączcie się
. Dzisiaj przyszły paczki zamawiane sporo czasu temu
:
Po co mi to wszystko, skoro z oplem się rozstaję... Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
- piohib
- Użytkownik
- Posty: 661
- Rejestracja: 21 sty 2015, o 17:10
- Auto: Insignia ST
- Kod silnika: A16XER
- Rok produkcji: 2009
- Miasto:
Re: ST by FLCN
Na bogato. 
"Celem wojny nie jest śmierć za ojczyznę, ale sprawienie, aby tamci s... umierali za swoją" Generał George Smith Patton
- flcn
- Użytkownik
- Posty: 310
- Rejestracja: 10 cze 2015, o 00:14
- Auto: ST Cdti
- Kod silnika: A20DT
- Rok produkcji: 2011
- Miasto: LDZ
Re: ST by FLCN
Oj na bogato. Z zegarkiem wyszło fajnie. Miałem kupić dla kolegi Volvo, przez pomyłkę kupiłem 2 szt. Insignia
. Może ktoś chce kupić jeden? Całe 70 parę złotych dałem. Jakość nie porywa, ale na spota /zlot się nadaje
Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
. Może ktoś chce kupić jeden? Całe 70 parę złotych dałem. Jakość nie porywa, ale na spota /zlot się nadaje
Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
- flcn
- Użytkownik
- Posty: 310
- Rejestracja: 10 cze 2015, o 00:14
- Auto: ST Cdti
- Kod silnika: A20DT
- Rok produkcji: 2011
- Miasto: LDZ
Re: ST by FLCN
Tyle ile się dałem - 18 USD. KW mogę wziąć na siebie.
Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
- flcn
- Użytkownik
- Posty: 310
- Rejestracja: 10 cze 2015, o 00:14
- Auto: ST Cdti
- Kod silnika: A20DT
- Rok produkcji: 2011
- Miasto: LDZ
-
Bodex
Re: ST by FLCN
Szkoda że znikniesz , dobrze że 2 banki MZ zamówiłem starczy zanim ja cos kupię na T
Wysłane z Leżajskiej krainy złotego napoju
Wysłane z Leżajskiej krainy złotego napoju
- flcn
- Użytkownik
- Posty: 310
- Rejestracja: 10 cze 2015, o 00:14
- Auto: ST Cdti
- Kod silnika: A20DT
- Rok produkcji: 2011
- Miasto: LDZ
Re: ST by FLCN
Tak szybko się mnie nie pozbędziecie
. Poza tym nie ma co dzielić skóry na niedzwiedziu
. Jak na razie negocjacje trwają. Nie mniej jednak coraz bliżej decyzji, że wymiana jeszcze w tym roku.
Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
. Poza tym nie ma co dzielić skóry na niedzwiedziu
. Jak na razie negocjacje trwają. Nie mniej jednak coraz bliżej decyzji, że wymiana jeszcze w tym roku. Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
- bartekbilin
- Użytkownik
- Posty: 209
- Rejestracja: 4 sty 2015, o 03:34
- Auto: Insignia CT
- Kod silnika: D20DTR
- Rok produkcji: 2019
- Miasto: Łódź
- Otrzymał piwo: 4 razy
Re: ST by FLCN
Zawsze możesz wymienić na Insi po FL
może byłaby bardziej szczęśliwa
Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
- flcn
- Użytkownik
- Posty: 310
- Rejestracja: 10 cze 2015, o 00:14
- Auto: ST Cdti
- Kod silnika: A20DT
- Rok produkcji: 2011
- Miasto: LDZ
-
Bodex
Re: ST by FLCN
Cóż opel strzela sobie w stopę bzdurnymi , rurami , hamulcami , ludzi irytuje jak coś się psuje co normalnie nie ma jak sie zepsuć, robią bubla i mówią ze winna kałuża .
No nikt nie lubi jak się robi z niego wariata.
W co celujesz ? Hybryda ? Może ?
Wysłane z Leżajskiej krainy złotego napoju
No nikt nie lubi jak się robi z niego wariata.
W co celujesz ? Hybryda ? Może ?
Wysłane z Leżajskiej krainy złotego napoju
- flcn
- Użytkownik
- Posty: 310
- Rejestracja: 10 cze 2015, o 00:14
- Auto: ST Cdti
- Kod silnika: A20DT
- Rok produkcji: 2011
- Miasto: LDZ
Re: ST by FLCN
Celowałem w hybrydę. "Niestety" okazuje się, że jestem jeszcze młody i potrzebuję mieć trochę pod prawą nogą. Takie kryteria spełnia tylko rav4 oraz lexusy. Jednocześnie mówię tu o aucie służbowym i muszę się dostosować do tego na co zostanie mi pozwolone. W pozwolenie powyższe się nie łapią. Będzie zatem kompromis. Na chwilę obecną najważniejsze, że nie opel.
Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Bodex
Re: ST by FLCN
Hybryda 4x2 jest najbardziej opłacalna patrząc cena/moc/spalanie.
Diesel potrafił sie psuć , sama benzyna za dużo pali .
Toyota ma kilka używanych 2015, 2016 z małym przebiegiem np 14 tys
Wysłane z Leżajskiej krainy złotego napoju
Diesel potrafił sie psuć , sama benzyna za dużo pali .
Toyota ma kilka używanych 2015, 2016 z małym przebiegiem np 14 tys
Wysłane z Leżajskiej krainy złotego napoju
- profek
- Użytkownik
- Posty: 821
- Rejestracja: 15 maja 2015, o 16:47
- Auto: INSIGNIA
- Kod silnika: A20DTJ
- Rok produkcji: 2010
- Miasto: Łódź
- Otrzymał piwo: 4 razy
Re: ST by FLCN
A wiesz jak mówią: Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.Tutaj już masz wszystko zrobione,kupisz coś innego i zaczniesz od nowa.
- flcn
- Użytkownik
- Posty: 310
- Rejestracja: 10 cze 2015, o 00:14
- Auto: ST Cdti
- Kod silnika: A20DT
- Rok produkcji: 2011
- Miasto: LDZ
Re: ST by FLCN
Boję się używanego. Coś nie mam szczęścia do zakupu używanych firmowych aut... choć ma to swoje dobre strony - przez 7 lat pracy w firmie miałem 4 samochody
Tomek, masz rację. Z drugiej strony jak nie spróbujesz, to się nie dowiesz. Łudzę się, że jak będzie nowe, to przynajmniej na początku trochę pojeździ bez pociągu do serwisu. No i nie powiem, ale osiągi potencjalnego nowego wyboru mnie tu trochę łaskotają...
Ma być w okolicach 7 do 100.
Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Tomek, masz rację. Z drugiej strony jak nie spróbujesz, to się nie dowiesz. Łudzę się, że jak będzie nowe, to przynajmniej na początku trochę pojeździ bez pociągu do serwisu. No i nie powiem, ale osiągi potencjalnego nowego wyboru mnie tu trochę łaskotają...
Ma być w okolicach 7 do 100.Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
- flcn
- Użytkownik
- Posty: 310
- Rejestracja: 10 cze 2015, o 00:14
- Auto: ST Cdti
- Kod silnika: A20DT
- Rok produkcji: 2011
- Miasto: LDZ
Re: ST by FLCN
Wczoraj założyłem zestaw zimowy. Dopiero dzisiaj wieczorem była chwilka na fotkę
Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

