--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------Obrazek Zobacz nasz portal klubowy ---------------Obrazek Polub naszą stronę na Facebooku ---------------Obrazek Dołącz do naszej Grupy na Facebooku

Znalezione na allegro, ebay, olx, itp

VIN, znalezione na allegro itp.
ODPOWIEDZ
Luk
Użytkownik
Posty: 911
Rejestracja: 21 paź 2013, o 19:07
Auto: opel
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2013
Miasto:
Otrzymał  piwo: 6 razy

Re: Znalezione na allegro, ebay, tablica, itp

Post autor: Luk » 5 lut 2014, o 19:00

Gościu na allegro handluje oponami, pewno kupił w dobrej cenie felgi z łysymi oponami i poskładał z pojedynczych. :D. Ciekawe jak felgi będę wyglądać na żywo, opony nie są stare więc spokojnie można na nich pojeździć.

yarek82

Re: Znalezione na allegro, ebay, tablica, itp

Post autor: yarek82 » 5 lut 2014, o 19:05

podobno tylko ta jedna ma rant objechany reszta jest ok,
się okaże jak dostane, mi przez telefon powiedział ze jeżdżą po DE i skupują opony i felgi i aut poleasingowych
te fele są niby z isi 2012,
daje gwarancje że są proste i gotowe do założenia :D
w poniedziałek będę się cieszył jak dziecko jak zobaczę kuriera 8-)

Luk
Użytkownik
Posty: 911
Rejestracja: 21 paź 2013, o 19:07
Auto: opel
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2013
Miasto:
Otrzymał  piwo: 6 razy

Re: Znalezione na allegro, ebay, tablica, itp

Post autor: Luk » 5 lut 2014, o 19:11

Na felgach masz wybitą datę produkcji, porównasz i będziesz wiedział czy są z jednego roku. Pojedź wyważyć to sprawdzisz czy wszystko ok.

yarek82

Re: Znalezione na allegro, ebay, tablica, itp

Post autor: yarek82 » 5 lut 2014, o 19:16

oczywiście napisze czy dałem dooopy czy jest ok :D

Hollly

Re: Znalezione na allegro, ebay, tablica, itp

Post autor: Hollly » 5 lut 2014, o 19:40

yarek82 pisze:ja znam inną historie ;)
bolek tylko trudno w 4 autach mieć te same opony ;)
w poniedziałek będą u mnie to się okaże co i jak, jak będzie kaszana z oponami to jakoś sezon przelatam a w przyszłym roku i tak nowe kupie :D
Nie wiem jak w oplu, ale w suzuki auta z jednego segmentu np. GV wychodziły zawsze na tych samych oponach np. przez 3 każda GV miała te same same opony w 2007, 2008, 2009 roku.
Więc w mojej opinii bardzo prawdopodobna wersja, ze pochodzą z 4 różnych aut. Tak czy inaczej gratuluje zakupu, będzie sie prezentować pięknie insignia.

yarek82

Re: Znalezione na allegro, ebay, tablica, itp

Post autor: yarek82 » 5 lut 2014, o 20:19

za tą cenę to mi to lotto czy są z 4 różnych aut, dopóki są proste i nie naprawiane ;)

bolek

Re: Znalezione na allegro, ebay, tablica, itp

Post autor: bolek » 5 lut 2014, o 21:50

Po 4k trafiają się igły z oponami 6-7mm,dla mnie żadna okazja,choć felgi piękne,jakbym nie mieszkał w Krakowie też bym kupił ;) Wrzuć fotki jak się prezentuje na tych kołach :)

Awatar użytkownika
peja-1991
V-ce Prezes ds organizacyjnych
Posty: 4450
Rejestracja: 24 kwie 2013, o 14:39
Auto: Insignia
Kod silnika: D16SHT
Rok produkcji: 2019
Miasto: Warszawa
Postawił piwo: 3 razy
Otrzymał  piwo: 98 razy
Kontakt:

Re: Znalezione na allegro, ebay, tablica, itp

Post autor: peja-1991 » 5 lut 2014, o 21:51

bolek to tak jak i ja - gdyby drogi w Warszawie były inne...
"Krytyk i eunuch z jednej są parafii
obaj wiedzą jak, żaden nie potrafi" Tadeusz Boy-Żeleński

yarek82

Re: Znalezione na allegro, ebay, tablica, itp

Post autor: yarek82 » 5 lut 2014, o 22:05

bolek pisze:Po 4k trafiają się igły z oponami 6-7mm,dla mnie żadna okazja,choć felgi piękne,jakbym nie mieszkał w Krakowie też bym kupił ;) Wrzuć fotki jak się prezentuje na tych kołach :)
ale ja nie twierdze ze to jest mega okazja ;) ja potrzebuje kosztów teraz i nie chciałem czekać do końca miesiąca czy trafi się coś lepszego czy nie :D ale jak mam kupić igły za 4k, które mi żonka załatwi w 3 miesiące to wole kupić lekko podrapane za 3k tez z oponami 6-7mm. druga sprawa ze mi zależy na FV i z 3k robi się 2k. na allegro chyba tylko jeden komplet jest z FV i były malowane, nie maja dekielków a kolo chce 4k i opony nie są idealne. dlatego nie ma się co drapać kto co by wolał ;)

lgruszkos

Re: Znalezione na allegro, ebay, tablica, itp

Post autor: lgruszkos » 6 lut 2014, o 09:58

http://allegro.pl/alufelgi-19-gm-opel-i ... 65411.html BCM ale malowane chyba, bo raczej nie były w oryginale w takim kolorze

Awatar użytkownika
Alex
Zapaleniec
Posty: 2570
Rejestracja: 19 cze 2013, o 20:14
Auto: Peugeot 508
Rok produkcji: 2017
Miasto: Iława
Otrzymał  piwo: 8 razy

Re: Znalezione na allegro, ebay, tablica, itp

Post autor: Alex » 6 lut 2014, o 12:00

No to felgi pochodzą od modelu z rocznika 2010 czy 2011 ? Niech się w końcu sprzedający zdecyduje :)
Fakt, były malowane. Ale chyba porządnie wykonana robota, bo podobno nie tak łatwo jest pomalować ich pierwotną strukturę. Trzeba wszystko zdzierać do żywego mięsa, a potem już wg zasady renowacji felg postępować.
Zwycięzca konkursu na zdjęcie miesiąca CZERWIEC 2014

Awatar użytkownika
alex_k
Użytkownik
Posty: 378
Rejestracja: 27 kwie 2013, o 09:08
Auto: Opel Insignia ST
Kod silnika: A20DT
Rok produkcji: 2012
Miasto: Bielsko-Biała
Otrzymał  piwo: 1 raz

Re: Znalezione na allegro, ebay, tablica, itp

Post autor: alex_k » 8 lut 2014, o 11:37

Lampy tylne LED

http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=3802568066

co myślicie? podobne do FY2014

no i jeszcze takie mają przednie:

http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=3789712530
Krzysztof Opel Insignia Sports Tourer Cosmo 2.0 CDTI
Zwycięzca konkursu na zdjęcie miesiąca LIPIEC

bolek

Re: Znalezione na allegro, ebay, tablica, itp

Post autor: bolek » 8 lut 2014, o 18:40

Przednie to dla tych co mają świeczniki zamiast AFL,a tył wygląda ciekawie :)

kiego

Re: Znalezione na allegro, ebay, tablica, itp

Post autor: kiego » 8 lut 2014, o 22:38

alex_k pisze:Lampy tylne LED

http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=3802568066

co myślicie? podobne do FY2014

no i jeszcze takie mają przednie:

http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=3789712530
widziałem takie lampy przednie na żywca-żenada :!:

Awatar użytkownika
Alex
Zapaleniec
Posty: 2570
Rejestracja: 19 cze 2013, o 20:14
Auto: Peugeot 508
Rok produkcji: 2017
Miasto: Iława
Otrzymał  piwo: 8 razy

Re: Znalezione na allegro, ebay, tablica, itp

Post autor: Alex » 8 lut 2014, o 22:45

Co do tylnych, to wszystko zależy od tego jak są wykonane i sklejone. Bo jak po pierwszym myciu zaczną parować od środka to ja podziękuje.
Zwycięzca konkursu na zdjęcie miesiąca CZERWIEC 2014

lgruszkos

Re: Znalezione na allegro, ebay, tablica, itp

Post autor: lgruszkos » 18 lut 2014, o 22:07


Awatar użytkownika
Alex
Zapaleniec
Posty: 2570
Rejestracja: 19 cze 2013, o 20:14
Auto: Peugeot 508
Rok produkcji: 2017
Miasto: Iława
Otrzymał  piwo: 8 razy

Re: Znalezione na allegro, ebay, tablica, itp

Post autor: Alex » 18 lut 2014, o 22:55

Ta atrapa została już zamieszczona kilka stron wcześniej i do niczego się nie nadaje bo nie jest kompletna.

Przy okazji,
http://allegro.pl/bbs-ch-challenge-5x12 ... 12432.html
Zwycięzca konkursu na zdjęcie miesiąca CZERWIEC 2014

Awatar użytkownika
peja-1991
V-ce Prezes ds organizacyjnych
Posty: 4450
Rejestracja: 24 kwie 2013, o 14:39
Auto: Insignia
Kod silnika: D16SHT
Rok produkcji: 2019
Miasto: Warszawa
Postawił piwo: 3 razy
Otrzymał  piwo: 98 razy
Kontakt:

Re: Znalezione na allegro, ebay, tablica, itp

Post autor: peja-1991 » 19 lut 2014, o 17:53

piękna - http://allegro.pl/insignia-2-8-v6-st-op ... 81683.html
jednak fotel nie wygląda na 22 tysiące kilometrów

drugi przycisk P na konsoli od czego jest ?
"Krytyk i eunuch z jednej są parafii
obaj wiedzą jak, żaden nie potrafi" Tadeusz Boy-Żeleński

Awatar użytkownika
Radek_TRN
Użytkownik
Posty: 256
Rejestracja: 15 sty 2014, o 19:35
Auto: BMW F10
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2011
Miasto: Toruń

Re: Znalezione na allegro, ebay, tablica, itp

Post autor: Radek_TRN » 19 lut 2014, o 18:11

Od znajdywania Ci miejsca na parkingu i asysty we wjeżdżaniu w zatoczkę. U mnie też to jest i całkiem ciekawie się to sprawdza. Co prawda sam nie wjedzie ale pokazuje jak dla małego dziecka w jaką stronę i o ile kręcić kółkiem :)

Awatar użytkownika
Mario
Użytkownik
Posty: 687
Rejestracja: 14 maja 2013, o 19:40
Auto: Insignia Exlusive
Kod silnika: A20DTR
Rok produkcji: 2018
Miasto: Warszawa-Bemowo
Otrzymał  piwo: 3 razy

Re: Znalezione na allegro, ebay, tablica, itp

Post autor: Mario » 19 lut 2014, o 18:49

OPC Line a grill zwykły

carvertical VIN check
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusje ogólne”