--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------Obrazek Zobacz nasz portal klubowy ---------------Obrazek Polub naszą stronę na Facebooku ---------------Obrazek Dołącz do naszej Grupy na Facebooku

Czerwona strzała by switek

ODPOWIEDZ
switek3
Użytkownik
Posty: 219
Rejestracja: 18 paź 2015, o 17:19
Auto: Insignia
Kod silnika: A16XER
Rok produkcji: 2011
Miasto:
Otrzymał  piwo: 1 raz

Czerwona strzała by switek

Post autor: switek3 » 8 maja 2016, o 18:57

Witajcie,
Opelka mam od września, ale dopiero teraz po wypucowaniu i nawoskowaniu mogę pokazać moją czerwoną strzałę :D
Jest to silnik benzynowy 1.8, wersja Cosmo, z przyciemnianymi tylnymi szybkami, roletami z tyłu autka.
Do tej pory wymienione światła wewnętrzne na LEDy, nowe zimówki i felgi, geometria kół, klima, filtry itp. Udało się poprawić lekkie ślady na przodzie (zaprawka) i założyć letnie dywaniki.
Przede mną olej. Za dużo modyfikacji nie będę robił, choć ciągle patrzę na ciekawe Wasze patenty ;)
Zdjęcia ze środka dodam jak będę miał chwilkę, bo zapomniałem zrobić :D

Oto specyfikacja wg VINu (dzięki koledzy z forum :) )

Data produkcji: 13.05.2011
Spoiler:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony 8 maja 2016, o 20:06 przez switek3, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Alex
Zapaleniec
Posty: 2570
Rejestracja: 19 cze 2013, o 20:14
Auto: Peugeot 508
Rok produkcji: 2017
Miasto: Iława
Otrzymał  piwo: 8 razy

Re: Czerwona strzała by switek

Post autor: Alex » 8 maja 2016, o 19:26

W końcu jakiś weselszy kolor, a nie tylko czarny/szary/biały :D
Zwycięzca konkursu na zdjęcie miesiąca CZERWIEC 2014

Awatar użytkownika
Engine
Zapaleniec
Posty: 4602
Rejestracja: 14 wrz 2014, o 10:53
Auto: BMW F10 525D xDrive
Rok produkcji: 2015
Miasto: Śląsk
Otrzymał  piwo: 8 razy
Kontakt:

Re: Czerwona strzała by switek

Post autor: Engine » 9 maja 2016, o 06:32

Fakt :D kolor bomba, na pewno rzuca się w oczy ;) szerokości :)

Wysłano z Sony Xperia Z3 przez Tapatalk

switek3
Użytkownik
Posty: 219
Rejestracja: 18 paź 2015, o 17:19
Auto: Insignia
Kod silnika: A16XER
Rok produkcji: 2011
Miasto:
Otrzymał  piwo: 1 raz

Re: Czerwona strzała by switek

Post autor: switek3 » 9 maja 2016, o 08:03

To właśnie kolor mnie urzekł w pierwszej kolejności. A potem już poszło... :lol:

Awatar użytkownika
Recover_87
Forumowicz
Posty: 94
Rejestracja: 6 gru 2015, o 21:32
Auto: COSMO '20 FULL
Kod silnika: A20DT
Rok produkcji: 2009
Miasto: Polsze
Kontakt:

Re: Czerwona strzała by switek

Post autor: Recover_87 » 9 maja 2016, o 19:26

Zawsze chciałem luksusowe autko w Takim właśnie kolorze :!: , żona ma inne zdanie ;)
Naprawdę wygląda "szybko" 8-)

switek3
Użytkownik
Posty: 219
Rejestracja: 18 paź 2015, o 17:19
Auto: Insignia
Kod silnika: A16XER
Rok produkcji: 2011
Miasto:
Otrzymał  piwo: 1 raz

Re: Czerwona strzała by switek

Post autor: switek3 » 9 maja 2016, o 21:18

troszkę brakuje mu mocy, ale mój styl jazdy nie potrzebuje tego. nie lubię wariatowac na drodze :D

red944

Re: Czerwona strzała by switek

Post autor: red944 » 10 maja 2016, o 07:46

Bardzo ładna ta strzała :) bezawaryjności życzę ;)
Pozdrawiam

switek3
Użytkownik
Posty: 219
Rejestracja: 18 paź 2015, o 17:19
Auto: Insignia
Kod silnika: A16XER
Rok produkcji: 2011
Miasto:
Otrzymał  piwo: 1 raz

Re: Czerwona strzała by switek

Post autor: switek3 » 29 mar 2017, o 20:22

Po prawie miesiącu czekania, wpadły prezentu od majfrendów :D

Obrazek

Obrazek

Damianq

Re: Czerwona strzała by switek

Post autor: Damianq » 29 mar 2017, o 20:28

Fajnie to wygląda ;) Co to za zestawik i jakie koszty jeśli można zapytać? :)

switek3
Użytkownik
Posty: 219
Rejestracja: 18 paź 2015, o 17:19
Auto: Insignia
Kod silnika: A16XER
Rok produkcji: 2011
Miasto:
Otrzymał  piwo: 1 raz

Re: Czerwona strzała by switek

Post autor: switek3 » 29 mar 2017, o 21:23

Fajnie to będzie wyglądać jak wyciągnę letnie dywaniki :D
Jeśli chodzi o koszty to tutaj zamawiałem:

Wysokiej jakości Samochodów MT/AT Instrukcja Sprzęgła Zawrotna Hamulce pedał Ze Stali Nierdzewnej Dla OPEL Insignia ASTRA J sedan
http://s.aliexpress.com/yIFnaqqu

Podnóżek Pedal pokrywa Footboard Podnóżek Pedał ze Stali nierdzewnej Dla Cruze sedan Opel Mokka Insignia ASTRA J Sport Tourer
http://s.aliexpress.com/z2aAnuEb

carvertical VIN check
ODPOWIEDZ

Wróć do „Auta forumowiczów”