http://insignia-club.pl/viewtopic.php?p=49966#p49966
i będziesz pewny że nic się złego nie stanie
Wysłano z Sony Xperia Z3 przez Tapatalk
Zobacz nasz portal klubowy ---------------
Polub naszą stronę na Facebooku ---------------
Dołącz do naszej Grupy na FacebookuPróba zakończona niepowodzeniem. Wygląda na to, że oba fejsy uwalone... Dzięki za zainteresowanieEngine pisze:Hmm... może być uwalony fejs. Już któryś raz taka sytuacja ma miejsce. Męczyłem ten problem już u kilku kolegów z forum i zazwyczaj takie objawy świadczyły o uszkodzonym interfejsie. Dla pewności możesz spróbować go zainstalować na innym komputerze.
kmy pisze:Aby mieć temp. oleju przekładniowego musisz uaktywnić opcje kompasu. Wówczas dochodzą dwie funkcje: kompas i własnie ta temperatura. Kompas nie działa, także trzeba go ignorować, ale temp. się przydaje.
Nie wiem, co za projektant tak to wymyślił, ale tak jest