Post
autor: Andrzej » 28 paź 2015, o 19:38
Pytanie : mam przebieg 170 tyś km, nic z silnikiem się nie dzieje i nigdy nie stosowałem ulepszaczy ale chciałbym oczyścić układ paliwowy z nagaru
dodając jakiś preparat do paliwa. Czy mogę zastosować razem olej LIQUI MOLY 2T nr. katalogowy 1052 i preparat K2 dpf, czy lepiej rozłożyć to na dwa tankowania raz olej na 70l paliwa a przy następnym tankowaniu K2
Nie chcę dolewać ulepszaczy zawsze chcę tylko jednorazowo przeczyścić układ .
Co o tym sądzicie będę wdzięczny za porady