-- 11 lip 2015, o 19:36 --
kmy a powiedz mi porównywałeś twój op-com do klona czy waux-coma ? jest warty zakup do domowego użytkowania ? uprzedzam pytanko jestem mechanikiem z zawodu. w domu robie swoje 2 ople i czasami znajomych wiec jestem ciekaw czy warto wydać na ori czy lepiej zostać przy klonie i napije chmielowe dokupić

