--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------Obrazek Zobacz nasz portal klubowy ---------------Obrazek Polub naszą stronę na Facebooku ---------------Obrazek Dołącz do naszej Grupy na Facebooku

Zakup Insigni z silnikiem benzynowym


Pruski
Użytkownik
Posty: 132
Rejestracja: 26 sty 2015, o 17:46
Auto: Insignia 4x4
Kod silnika: A20NHT
Rok produkcji: 2009
Miasto:

Re: Zakup Insigni z silnikiem benzynowym

Post autor: Pruski » 25 lut 2015, o 10:29

U mnie krótkie trasy po mieście (2-3km) i spokojnie 16-17l oczywiście przy zachowaniu ograniczeń prędkości i delikatnym traktowaniu gazu;) kilka szybkich startów i wzrośnie do ok 18-19l a nawet 20-21 jeśli będzie ich dużo ;) w trasie przy 70 i tempomacie wg kompa ok 7-8l, przy 90 ok 8-9, 140 daje cos ok 12-13, a szybciej lepiej nie patrzeć na średnią ale przy 200 ponad 15 było chyba;)

Jak coś zaniżyłem to mnie poprawcie, żeby kolega był świadom co go czeka;)

Awatar użytkownika
piohib
Użytkownik
Posty: 661
Rejestracja: 21 sty 2015, o 17:10
Auto: Insignia ST
Kod silnika: A16XER
Rok produkcji: 2009
Miasto:

Re: Zakup Insigni z silnikiem benzynowym

Post autor: piohib » 25 lut 2015, o 10:36

Dlatego niech bierze 1.8.
"Celem wojny nie jest śmierć za ojczyznę, ale sprawienie, aby tamci s... umierali za swoją" Generał George Smith Patton

JestTakiWiatr

Re: Zakup Insigni z silnikiem benzynowym

Post autor: JestTakiWiatr » 25 lut 2015, o 11:16

@piohib

Z tego co sie orientuje, 1.8 140KM jest bez turbo - jak z dynamika tej jednostki?

Awatar użytkownika
piohib
Użytkownik
Posty: 661
Rejestracja: 21 sty 2015, o 17:10
Auto: Insignia ST
Kod silnika: A16XER
Rok produkcji: 2009
Miasto:

Re: Zakup Insigni z silnikiem benzynowym

Post autor: piohib » 25 lut 2015, o 11:27

Auto trochę waży, więc demon przyspieszenia to nie jest. ;)
Jak dla mnie ok.
"Celem wojny nie jest śmierć za ojczyznę, ale sprawienie, aby tamci s... umierali za swoją" Generał George Smith Patton

Matiz

Re: Zakup Insigni z silnikiem benzynowym

Post autor: Matiz » 25 lut 2015, o 12:47

pitrro131 pisze:U mnie krótkie trasy po mieście (2-3km) i spokojnie 16-17l oczywiście przy zachowaniu ograniczeń prędkości i delikatnym traktowaniu gazu;) kilka szybkich startów i wzrośnie do ok 18-19l a nawet 20-21 jeśli będzie ich dużo ;) w trasie przy 70 i tempomacie wg kompa ok 7-8l, przy 90 ok 8-9, 140 daje cos ok 12-13, a szybciej lepiej nie patrzeć na średnią ale przy 200 ponad 15 było chyba;)

Jak coś zaniżyłem to mnie poprawcie, żeby kolega był świadom co go czeka;)
automat manual ? 4x4 czy na przód ?

Pruski
Użytkownik
Posty: 132
Rejestracja: 26 sty 2015, o 17:46
Auto: Insignia 4x4
Kod silnika: A20NHT
Rok produkcji: 2009
Miasto:

Re: Zakup Insigni z silnikiem benzynowym

Post autor: Pruski » 25 lut 2015, o 17:04

Automat 4x4, 2009 rok, silnik NHT 220KM, w sedanie, waga 1700 bez 5kg;)

norbi333
Ekspert
Posty: 5130
Rejestracja: 13 lis 2013, o 20:29
Auto: INNE
Rok produkcji: 2020
Miasto: Suwałki
Otrzymał  piwo: 39 razy

Re: Zakup Insigni z silnikiem benzynowym

Post autor: norbi333 » 25 lut 2015, o 17:16

pitrro131 pisze:U mnie krótkie trasy po mieście (2-3km) i spokojnie 16-17l oczywiście przy zachowaniu ograniczeń prędkości i delikatnym traktowaniu gazu;) kilka szybkich startów i wzrośnie do ok 18-19l a nawet 20-21 jeśli będzie ich dużo ;) w trasie przy 70 i tempomacie wg kompa ok 7-8l, przy 90 ok 8-9, 140 daje cos ok 12-13, a szybciej lepiej nie patrzeć na średnią ale przy 200 ponad 15 było chyba;)
To prawie takie same mam w 2.8 T.Czyli właściwie trzeba szukać 2,0CDTI lub 2.8T

Awatar użytkownika
szogi84
Użytkownik
Posty: 331
Rejestracja: 9 kwie 2014, o 00:17
Auto: Insignia 2.0 benzyna
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2009
Miasto:

Re: Zakup Insigni z silnikiem benzynowym

Post autor: szogi84 » 25 lut 2015, o 19:16

To ja mam wersję mega oszczędna bo mi w mieście tylko mieście max 14 trasa nawet 7,4 , ja mam na teraz normalnie bez galopki i bez eko jazdy 9 l . To jest naprawdę normalna jazda bez zamuly i bez szaleństw no może czasem 8-)
Wedlug mnie to kwestia jak się silnik ułożył i jak kierowca jeździ ( nie patrzeć na komp bo albo zawyżone albo zaniżone) :lol:
Ja bym nie zamienił no chyba że na BMW w rzędzie 8-)

Awatar użytkownika
Raddemenes
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: 18 lut 2015, o 00:09
Auto: Country Tourer 4x4
Kod silnika: A20DTJ
Rok produkcji: 2014
Miasto: Stolica

Re: Zakup Insigni z silnikiem benzynowym

Post autor: Raddemenes » 25 lut 2015, o 19:22

2 tonowa Country Tourer 4x4... 11 l. w mieście przy dynamicznej jeździe. 7,4 l w trasie....

Awatar użytkownika
szogi84
Użytkownik
Posty: 331
Rejestracja: 9 kwie 2014, o 00:17
Auto: Insignia 2.0 benzyna
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2009
Miasto:

Re: Zakup Insigni z silnikiem benzynowym

Post autor: szogi84 » 25 lut 2015, o 19:38

Można można kwestia auta i kierowcy

norbi333
Ekspert
Posty: 5130
Rejestracja: 13 lis 2013, o 20:29
Auto: INNE
Rok produkcji: 2020
Miasto: Suwałki
Otrzymał  piwo: 39 razy

Re: Zakup Insigni z silnikiem benzynowym

Post autor: norbi333 » 25 lut 2015, o 20:59

Tylko,że DTR to diesel

kicaj
Użytkownik
Posty: 263
Rejestracja: 1 kwie 2014, o 20:25
Auto: I
Rok produkcji: 2015
Miasto: B/DE
Otrzymał  piwo: 1 raz

Re: Zakup Insigni z silnikiem benzynowym

Post autor: kicaj » 26 lut 2015, o 15:09

Afl+ jest super a do tego wykończenie i materiały w środku. Jest parę rzeczy nad którymi musi opel popracować np. lakier, multimedia czy kultura pracy silników...

Sent from mobile.

Awatar użytkownika
peja-1991
V-ce Prezes ds organizacyjnych
Posty: 4450
Rejestracja: 24 kwie 2013, o 14:39
Auto: Insignia
Kod silnika: D16SHT
Rok produkcji: 2019
Miasto: Warszawa
Postawił piwo: 3 razy
Otrzymał  piwo: 98 razy
Kontakt:

Re: Zakup Insigni z silnikiem benzynowym

Post autor: peja-1991 » 26 lut 2015, o 15:18

kicaj - już poprawia kulturę pracy - 2,0 Cdti z Adblue pracuje bardzo przyjemnie
"Krytyk i eunuch z jednej są parafii
obaj wiedzą jak, żaden nie potrafi" Tadeusz Boy-Żeleński

Demax

Re: Zakup Insigni z silnikiem benzynowym

Post autor: Demax » 26 lut 2015, o 15:20

A Intellink chyba też krok do przodu jeśli chodzi o multimedia chyba, że krok do tyłu :D ?

Awatar użytkownika
peja-1991
V-ce Prezes ds organizacyjnych
Posty: 4450
Rejestracja: 24 kwie 2013, o 14:39
Auto: Insignia
Kod silnika: D16SHT
Rok produkcji: 2019
Miasto: Warszawa
Postawił piwo: 3 razy
Otrzymał  piwo: 98 razy
Kontakt:

Re: Zakup Insigni z silnikiem benzynowym

Post autor: peja-1991 » 26 lut 2015, o 15:21

niby do przodu ale jest trudny w obsłudze, drogi, mało się go sprzedaje..
"Krytyk i eunuch z jednej są parafii
obaj wiedzą jak, żaden nie potrafi" Tadeusz Boy-Żeleński

marcines

Re: Zakup Insigni z silnikiem benzynowym

Post autor: marcines » 26 lut 2015, o 15:50

IntelliLink to ostatni badziew. Zreklamowałem i dostałem rekompensatę. Jak ktoś nie ma w standardzie, to nie dopłacajcie do tego, bo nie warto. Jak macie w standardzie, to reklamujcie.

kicaj
Użytkownik
Posty: 263
Rejestracja: 1 kwie 2014, o 20:25
Auto: I
Rok produkcji: 2015
Miasto: B/DE
Otrzymał  piwo: 1 raz

Re: Zakup Insigni z silnikiem benzynowym

Post autor: kicaj » 26 lut 2015, o 23:11

Do jazdy stricte po mieście polecam 1.4t

Sent from mobile.

norbi333
Ekspert
Posty: 5130
Rejestracja: 13 lis 2013, o 20:29
Auto: INNE
Rok produkcji: 2020
Miasto: Suwałki
Otrzymał  piwo: 39 razy

Re: Zakup Insigni z silnikiem benzynowym

Post autor: norbi333 » 1 mar 2015, o 09:58

Aczkolwiek jak przeglądam oferty to nic właściwie nie ma sensownego w kombi 4x4

kicaj
Użytkownik
Posty: 263
Rejestracja: 1 kwie 2014, o 20:25
Auto: I
Rok produkcji: 2015
Miasto: B/DE
Otrzymał  piwo: 1 raz

Re: Zakup Insigni z silnikiem benzynowym

Post autor: kicaj » 1 mar 2015, o 16:38

Bo automat był początkowo oferowany w dieslu a w benie jedynie 2.0 i 2.8

Sent from mobile.

carvertical VIN check
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zakup Insigni”