--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------Obrazek Zobacz nasz portal klubowy ---------------Obrazek Polub naszą stronę na Facebooku ---------------Obrazek Dołącz do naszej Grupy na Facebooku

System monitorowania strefy bocznej

ODPOWIEDZ
Didek7
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: 3 lis 2023, o 17:43
Auto: Insignia
Kod silnika: A14NET
Rok produkcji: 2016
Miasto: Stargard

Re: System monitorowania strefy bocznej

Post autor: Didek7 » wczoraj, o 21:12

Witam. Od kilku dni jestem po zakupie Iśki. Tak bardzo byłem nią zajarany że przy zakupie nie zwróciłem uwagi że system ten nie działa i nie miałem jak na niego urwać. Moje pytanie brzmi: czy można wypiąć moduły i jeździć bez nich i nauczyć się żyć z komunikatem? Czy trzeba naprawiać albo wyprogramowac?

Awatar użytkownika
dokia
Ekspert
Posty: 9550
Rejestracja: 14 lut 2018, o 22:32
Auto: Jaguar E-Pace 250hp
Kod silnika: inny
Rok produkcji: 2020
Miasto: z Mazur :)
Postawił piwo: 263 razy
Otrzymał  piwo: 121 razy
Kontakt:

Re: System monitorowania strefy bocznej

Post autor: dokia » wczoraj, o 22:08

w 2009? to ich tam nie było. Może popraw opis profilu.

Didek7
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: 3 lis 2023, o 17:43
Auto: Insignia
Kod silnika: A14NET
Rok produkcji: 2016
Miasto: Stargard

Re: System monitorowania strefy bocznej

Post autor: Didek7 » dzisiaj, o 04:06

Jasne przepraszam już poprawione. Iśka jest z 2016

Awatar użytkownika
darekk
Użytkownik
Posty: 355
Rejestracja: 7 lis 2018, o 18:19
Auto: A-ST 2.0D: B-GS 2.0T
Rok produkcji: 2021
Miasto: Kielce
Postawił piwo: 4 razy
Otrzymał  piwo: 4 razy

Re: System monitorowania strefy bocznej

Post autor: darekk » dzisiaj, o 08:32

Didek7 pisze:
wczoraj, o 21:12
Witam. Od kilku dni jestem po zakupie Iśki. Tak bardzo byłem nią zajarany że przy zakupie nie zwróciłem uwagi że system ten nie działa i nie miałem jak na niego urwać. Moje pytanie brzmi: czy można wypiąć moduły i jeździć bez nich i nauczyć się żyć z komunikatem? Czy trzeba naprawiać albo wyprogramowac?
Dwa razy naprawiałem , teraz mam wypięte i przyzwyczaiłem się że trzeba kliknąć przycisk i komunikat znika.

Didek7
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: 3 lis 2023, o 17:43
Auto: Insignia
Kod silnika: A14NET
Rok produkcji: 2016
Miasto: Stargard

Re: System monitorowania strefy bocznej

Post autor: Didek7 » dzisiaj, o 08:52

A BCM nie głupieje od tego? Czy poprostu zgłasza komunikat na desce i to tyle? Może op-com by go wyłączył?

carvertical VIN check
ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”