Pany tak jak w temacie mam do wymiany błotnik prawy i zderzak .Ktoś robił coś takiego? Jakieś rady odnośnie demontażu błotnik bo demontaż zderzaka przedniego tu na forum znalazłem.Trzeba zdemontować lampę? Insignia 2016.
Piotr
Wysłane z mojego SM-T585 przy użyciu Tapatalka
--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------
Zobacz nasz portal klubowy ---------------
Polub naszą stronę na Facebooku ---------------
Dołącz do naszej Grupy na Facebooku
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------
Zobacz nasz portal klubowy ---------------
Polub naszą stronę na Facebooku ---------------
Dołącz do naszej Grupy na FacebookuStłuczka i do wymiany błotnik i zderzak.
-
. Chudy.
- Forumowicz
- Posty: 75
- Rejestracja: 19 paź 2019, o 19:17
- Auto: Buick Regal GS
- Kod silnika: B20NHT
- Rok produkcji: 2015
- Miasto: Piła
Re: Stłuczka i do wymiany błotnik i zderzak.
Demontaż błotnika jest banalny, trzy śruby od góry, jedna od strony drzwi i jedna na dole od progu. Jak będziesz ściągał błotnik to rób to pomału aby nie wyrwać przewodu od kierunkowskazu.
Wysłane z mojego motorola edge 40 przy użyciu Tapatalka
Wysłane z mojego motorola edge 40 przy użyciu Tapatalka
-
Piekar
- Nowicjusz
- Posty: 23
- Rejestracja: 29 lis 2019, o 17:38
- Auto: Opel insignia 2.0cdt
- Kod silnika: A20DTH
- Rok produkcji: 2015
- Miasto: Kędzierzyn-Koźle
- Postawił piwo: 1 raz
Re: Stłuczka i do wymiany błotnik i zderzak.
Dziękuję za odpowiedź. Chciałem to robić sam,ale ergio Hestia wyceniła błotnik na 98 zł a zderzak na 280 zł. Więc insignia idzie do warsztatu.
Wysłane z mojego SM-T585 przy użyciu Tapatalka
Wysłane z mojego SM-T585 przy użyciu Tapatalka
-
Ssebastian56
- Nowicjusz
- Posty: 19
- Rejestracja: 5 sie 2023, o 22:41
- Auto: Insignia a
- Kod silnika: B20DTH
- Rok produkcji: 2016
- Miasto: Czeladź
- Otrzymał piwo: 1 raz
-
adamos2209
- Nowicjusz
- Posty: 3
- Rejestracja: 1 mar 2022, o 16:32
- Auto: Opel Insignia A ST
- Kod silnika: A20DTH
- Rok produkcji: 2014
- Miasto: München
Re: Stłuczka i do wymiany błotnik i zderzak.
hejka ja mam pytanie w temacie zderzaka szukam części która jest pomiędzy zderzakiem a osłoną chłodnic. plastik łączący górna część zderzaka nad grobem z plastikową osłoną z której wystaje zamek.waski pasek

