--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------Obrazek Zobacz nasz portal klubowy ---------------Obrazek Polub naszą stronę na Facebooku ---------------Obrazek Dołącz do naszej Grupy na Facebooku

Stłuczka i do wymiany błotnik i zderzak.

ODPOWIEDZ
Piekar
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: 29 lis 2019, o 17:38
Auto: Opel insignia 2.0cdt
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2015
Miasto: Kędzierzyn-Koźle
Postawił piwo: 1 raz

Stłuczka i do wymiany błotnik i zderzak.

Post autor: Piekar » 3 gru 2023, o 19:59

Pany tak jak w temacie mam do wymiany błotnik prawy i zderzak .Ktoś robił coś takiego? Jakieś rady odnośnie demontażu błotnik bo demontaż zderzaka przedniego tu na forum znalazłem.Trzeba zdemontować lampę? Insignia 2016.
Piotr

Wysłane z mojego SM-T585 przy użyciu Tapatalka


. Chudy.
Forumowicz
Posty: 75
Rejestracja: 19 paź 2019, o 19:17
Auto: Buick Regal GS
Kod silnika: B20NHT
Rok produkcji: 2015
Miasto: Piła

Re: Stłuczka i do wymiany błotnik i zderzak.

Post autor: . Chudy. » 3 gru 2023, o 20:19

Demontaż błotnika jest banalny, trzy śruby od góry, jedna od strony drzwi i jedna na dole od progu. Jak będziesz ściągał błotnik to rób to pomału aby nie wyrwać przewodu od kierunkowskazu.

Wysłane z mojego motorola edge 40 przy użyciu Tapatalka


Piekar
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: 29 lis 2019, o 17:38
Auto: Opel insignia 2.0cdt
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2015
Miasto: Kędzierzyn-Koźle
Postawił piwo: 1 raz

Re: Stłuczka i do wymiany błotnik i zderzak.

Post autor: Piekar » 5 gru 2023, o 18:09

Dziękuję za odpowiedź. Chciałem to robić sam,ale ergio Hestia wyceniła błotnik na 98 zł a zderzak na 280 zł. Więc insignia idzie do warsztatu.

Wysłane z mojego SM-T585 przy użyciu Tapatalka


Ssebastian56
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: 5 sie 2023, o 22:41
Auto: Insignia a
Kod silnika: B20DTH
Rok produkcji: 2016
Miasto: Czeladź
Otrzymał  piwo: 1 raz

Re: Stłuczka i do wymiany błotnik i zderzak.

Post autor: Ssebastian56 » 24 wrz 2024, o 10:54

A zderzak przód trzeba demontować albo lampę ?

adamos2209
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: 1 mar 2022, o 16:32
Auto: Opel Insignia A ST
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2014
Miasto: München

Re: Stłuczka i do wymiany błotnik i zderzak.

Post autor: adamos2209 » 12 lis 2025, o 09:19

hejka ja mam pytanie w temacie zderzaka szukam części która jest pomiędzy zderzakiem a osłoną chłodnic. plastik łączący górna część zderzaka nad grobem z plastikową osłoną z której wystaje zamek.waski pasek

carvertical VIN check
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nadwozie i wnętrze”