--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------
Zobacz nasz portal klubowy ---------------
Polub naszą stronę na Facebooku ---------------
Dołącz do naszej Grupy na Facebooku
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------
Zobacz nasz portal klubowy ---------------
Polub naszą stronę na Facebooku ---------------
Dołącz do naszej Grupy na FacebookuUbezpieczenie auta OC AC
-
marcinsobi
Re: Ubezpieczenie auta OC AC
ja place 2803 zl Warta (mam wszystkie znizki) full oc+ac+nw+szyby+assistance europe
- wojciechhh
- Użytkownik
- Posty: 310
- Rejestracja: 22 gru 2013, o 14:34
- Auto: Insignia B
- Kod silnika: inny
- Rok produkcji: 2022
- Miasto: Niemcy NRW
- Otrzymał piwo: 3 razy
- osa
- Klubowicz
- Posty: 251
- Rejestracja: 19 gru 2013, o 13:32
- Auto: Insignia HB 2.0
- Kod silnika: A20DT
- Rok produkcji: 2009
- Miasto: Bydgoszcz
- Otrzymał piwo: 2 razy
Re: Ubezpieczenie auta OC AC
Ja mam 2300 za OC+AC(z ochroną zniżek) +NNW+Assistance na Europę
Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
kiego
Re: Ubezpieczenie auta OC AC
AC + szyby+ kluczyki+ sprzęt +prawnik +90 dni zielona karta z assistance europejskim +auto zastępcze w przypadku każdego rodzaju szkody(kradzież,wypadek,usterka)+ podwojona wartość odszkodowania w przypadku uszczerbku na zdrowiu-390 funtów Mark&Spencer.
-
Andrzej
Re: Ubezpieczenie auta OC AC
a co myślicie o asistans w ASO
Razem z wymianą oleju + filtr + przegląd, asistans na Polskę 600zł czy ktoś tą opcję wykupywał
w razie awarii wszystkim zajmuje się serwis Opla
Razem z wymianą oleju + filtr + przegląd, asistans na Polskę 600zł czy ktoś tą opcję wykupywał
w razie awarii wszystkim zajmuje się serwis Opla
-
jaromat
Re: Ubezpieczenie auta OC AC
jak by kogos to interesowalo,bo nie pisalem jeszcze,moge wam zalatwic asistance w ADAC,koszt na caly rok 78 euro i na cala Europe,ma to juz paru znajomych mieszkajacych w pl
-
Grzegorz
Re: Ubezpieczenie auta OC AC
PZU, przy 40% zniżek AC + OC = 2800 zł.
Razem z Auto szybą, NNW, ochroną zniżek. Holowaniem i naprawą w dowolnym warsztacie.
Razem z Auto szybą, NNW, ochroną zniżek. Holowaniem i naprawą w dowolnym warsztacie.
-
ShEbQ
Re: Ubezpieczenie auta OC AC
Liberty Ubezpieczenia - Pakiet OC + AC Standard, NNW, Premium Assistance, Opony Assistance = 2690 zł (pierwsze ubezpieczenie).
- arturosar
- Użytkownik
- Posty: 166
- Rejestracja: 13 gru 2014, o 19:15
- Auto: Insignia
- Kod silnika: A20DT
- Rok produkcji: 2010
- Miasto: Sędziszów k.Jędrzejowa
Re: Ubezpieczenie auta OC AC
PZU, przy 60% OC + 15% AC = nie całe 2 kafle.(znajoma załatwiła zniżkę u kierownika)
Razem z Auto szybą, NNW, ochroną zniżek. Holowaniem, naprawa w ASO na oryginałach.
Razem z Auto szybą, NNW, ochroną zniżek. Holowaniem, naprawa w ASO na oryginałach.
Artur
-
seba969
-
kiego
Re: Ubezpieczenie auta OC AC
to sporo jak przy pełnych zniżkach,no chyba że postcode do d...yseba969 pisze:Ja zaplacilem £612 za caly rok
full comprehensive
9+ ncb
u mnie wyszło 368 na ten rok,full comprehensive plus europa,zastępcze i odszkodowanie pourazowe na upgrade oraz full AA na europę,zgubienie/kradzież kluczyka,kradzież sprzętu i wandalizm,wypadek spowodowany przez nieubezpieczonego kierowcę,szyby no i już chyba nie było tam nic do dodania...
ubezpieczenie w AXA
-
seba969
Re: Ubezpieczenie auta OC AC
ja mam w direct line
a i mieszkam w Londynie (4 strefa) stad taka cena
auto na podjeździe
za vc placilem ponad £800
a i mieszkam w Londynie (4 strefa) stad taka cena
auto na podjeździe
za vc placilem ponad £800
-
kiego
Re: Ubezpieczenie auta OC AC
Razem za insignie i vectre c płacę 698, w vectrze oprocz fula jeszcze 12000 business miles 
-
ShEbQ
-
Samp
- Forumowicz
- Posty: 98
- Rejestracja: 23 mar 2014, o 13:58
- Auto: Insignia ST
- Kod silnika: A20DT
- Rok produkcji: 2009
- Miasto:
- Postawił piwo: 1 raz
- Otrzymał piwo: 1 raz
Re: Ubezpieczenie auta OC AC
Ostatni rok auto było ubezpieczone w Liberty.
Full opcja ze zniżkami wyniosła mnie ok. 2400.
Przysłali mi dziś ofertę za 1995 zł. Oczywiście nie omieszkam tego negocjować , gdyż Proama daje propozycję bez opcji opony za około 1600.
Full opcja ze zniżkami wyniosła mnie ok. 2400.
Przysłali mi dziś ofertę za 1995 zł. Oczywiście nie omieszkam tego negocjować , gdyż Proama daje propozycję bez opcji opony za około 1600.
- KenyBDG
- Użytkownik
- Posty: 658
- Rejestracja: 8 wrz 2014, o 10:49
- Auto: Insignia B
- Kod silnika: B15XFT
- Rok produkcji: 2017
- Miasto: Warszawa
- Postawił piwo: 1 raz
- Otrzymał piwo: 4 razy
Re: Ubezpieczenie auta OC AC
Proama OC+ AC (full), Assistance podstawa 1960 pln. Wartość ubezpieczenia 56k PLN
Ostatnio zmieniony 3 mar 2015, o 22:52 przez KenyBDG, łącznie zmieniany 1 raz.
- Putridum
- Użytkownik
- Posty: 648
- Rejestracja: 10 lut 2015, o 17:21
- Auto: Insignia
- Kod silnika: A18XER
- Rok produkcji: 2010
- Miasto: Warszawa
- Otrzymał piwo: 2 razy
Re: Ubezpieczenie auta OC AC
Hestia full + assistance standard - 1640(zniżki max), ubezpieczając autko pospieszyłem się troszkę bo mam kumpla dyrektora w Axa i pewnie było by troszku taniej, za rok na pewno w hestii nie ubezpieczę.
-
Luk
- Użytkownik
- Posty: 911
- Rejestracja: 21 paź 2013, o 19:07
- Auto: opel
- Kod silnika: A20DTH
- Rok produkcji: 2013
- Miasto:
- Otrzymał piwo: 6 razy
Re: Ubezpieczenie auta OC AC
Panowie a może uzupełnicie swoje posty o wartość ubezpieczenia. Bez tego wypisywanie cen nic nie mówi.


