--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------
Zobacz nasz portal klubowy ---------------
Polub naszą stronę na Facebooku ---------------
Dołącz do naszej Grupy na Facebooku
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------
Zobacz nasz portal klubowy ---------------
Polub naszą stronę na Facebooku ---------------
Dołącz do naszej Grupy na FacebookuCzarna IsaBelle by Szulcu
- yerry
- Prezes ICP
- Posty: 6192
- Rejestracja: 23 maja 2013, o 22:43
- Auto: Insignia B GS
- Kod silnika: B20NFT
- Rok produkcji: 2018
- Moje auto: viewtopic.php?f=52&t=8653
- Miasto: Kraków
- Postawił piwo: 26 razy
- Otrzymał piwo: 99 razy
- Kontakt:
Re: Czarna IsaBelle by Szulcu
Jest multitouch, na 2 i 3 paluchy.
A mnie w IB brakuje tego wynalazku, szczególnie w trasie. Tu wszystko obsługuje się paluchem po ekranie, przewijanie gałką też zlikwidowali.
A mnie w IB brakuje tego wynalazku, szczególnie w trasie. Tu wszystko obsługuje się paluchem po ekranie, przewijanie gałką też zlikwidowali.
Wymiana na HMI2.5 z Android Auto CarPlay | Aktywacja Android Auto | Aktywacja kamery cofania
https://insipro.pl/
https://insipro.pl/
- Szulcu
- Klubowicz
- Posty: 497
- Rejestracja: 11 lut 2020, o 00:42
- Auto: Insignia
- Kod silnika: B20DTH
- Rok produkcji: 2016
- Miasto: Koszalin
- Postawił piwo: 4 razy
- Otrzymał piwo: 7 razy
Czarna IsaBelle by Szulcu
Albo jestem upośledzony albo nie umiem wpisać liter odręcznie :/ przycisk odręcznego działa, bo albo marudzi, że nie można użyć funkcji w tym kontekście albo, że nie podczas jazdy. Ale jak stoję i chcę wpisać adres to jak wcisnę klawisz odręcznego to nic się nie dzieje. Tak funkcje mam włączoną w ustawieniach 
- Szulcu
- Klubowicz
- Posty: 497
- Rejestracja: 11 lut 2020, o 00:42
- Auto: Insignia
- Kod silnika: B20DTH
- Rok produkcji: 2016
- Miasto: Koszalin
- Postawił piwo: 4 razy
- Otrzymał piwo: 7 razy
Re: Czarna IsaBelle by Szulcu
Czy ktoś z posiadajacych HMI 2,5 mógłby zerknąć czy działa pisanie? Tak z ciekawości
- Kriss
- Użytkownik
- Posty: 421
- Rejestracja: 3 lis 2017, o 09:34
- Auto: BMW G31
- Rok produkcji: 2021
- Miasto: Poznań
- Postawił piwo: 9 razy
- Otrzymał piwo: 12 razy
Re: Czarna IsaBelle by Szulcu
nie działa, dlatego że hmi 2,5 nie posiada natywnie touchpada i wycieli soft do jego pełnej obsługi, udało się uruchomić tylko kursor
- Kriss
- Użytkownik
- Posty: 421
- Rejestracja: 3 lis 2017, o 09:34
- Auto: BMW G31
- Rok produkcji: 2021
- Miasto: Poznań
- Postawił piwo: 9 razy
- Otrzymał piwo: 12 razy
Re: Czarna IsaBelle by Szulcu
Szkoda tylko że nie działa obsługa CP/AA touchpadem i przyciskami na kierownicy (wyjątek to nast., poprzedni utwór) zostaje tylko obsługa dotykowa co jest średnio wygodne ze względu na umiejscowienie wyświetlacza.
- Szulcu
- Klubowicz
- Posty: 497
- Rejestracja: 11 lut 2020, o 00:42
- Auto: Insignia
- Kod silnika: B20DTH
- Rok produkcji: 2016
- Miasto: Koszalin
- Postawił piwo: 4 razy
- Otrzymał piwo: 7 razy
Re: Czarna IsaBelle by Szulcu
Jak by ktoś też chciał się pobawić: https://www.insignia-club.pl/viewtopic. ... 78#p232878
- mazmarcin
- Klubowicz
- Posty: 9545
- Rejestracja: 25 mar 2017, o 17:35
- Auto: Insignia ST
- Kod silnika: D20DTR
- Rok produkcji: 2018
- Miasto: Wodzisław Śląski
- Postawił piwo: 19 razy
- Otrzymał piwo: 145 razy
- Szulcu
- Klubowicz
- Posty: 497
- Rejestracja: 11 lut 2020, o 00:42
- Auto: Insignia
- Kod silnika: B20DTH
- Rok produkcji: 2016
- Miasto: Koszalin
- Postawił piwo: 4 razy
- Otrzymał piwo: 7 razy
Re: Czarna IsaBelle by Szulcu
W końcu ciepły dzień, więc można coś porobić 
Najpierw trochę rozbierania:

Potem prace ręczne:




Drutologia:


Całą wiązkę pociągnąłem na drugą stronę tak, jak idzie oryginalna wiązka przez bagażnik. Żadne upychanie drutów pod uszczelkam. Ma być fabryka
Efekt końcowy:

Najpierw trochę rozbierania:

Potem prace ręczne:




Drutologia:


Całą wiązkę pociągnąłem na drugą stronę tak, jak idzie oryginalna wiązka przez bagażnik. Żadne upychanie drutów pod uszczelkam. Ma być fabryka
Efekt końcowy:

- clavikord
- Forumowicz
- Posty: 64
- Rejestracja: 30 wrz 2020, o 12:23
- Auto: Opel Insignia I FL
- Kod silnika: B20DTH
- Rok produkcji: 2016
- Miasto: Warszawa
- Postawił piwo: 1 raz
- Otrzymał piwo: 4 razy
Re: Czarna IsaBelle by Szulcu
Tak, u mnie również ten sam problem z tylnymi lampami. Udało Ci się coś zaradzić?









