Właśnie mam w naprawie B 2l z2017r cdti - problem w tych autach jest taki ze wiele rzeczy jest inna niz w cywilizowanych wozach - głupia pompa paliwa jest na silniku bezszczotkowym sterowana specjalnym sterownikiem - wszystkie trudniejsze niz w wersji A. Nie to żeby było gorsze, ale wersja B jest młoda i mało kto wie co w niej piszczy/jak naprawic, w necie mało pomocy do tych aut
Dodano po 14 minutach 41 sekundach:
PS - fajne w wersji B jest to ze przy kombi i otwartej klapie nie trzeba chodzić w kasku jak przy wersji A
