





Zobacz nasz portal klubowy ---------------
Polub naszą stronę na Facebooku ---------------
Dołącz do naszej Grupy na Facebookudinar pisze:no niby dobry bajer, spróbujemy ;]. Jak zawsze wszystko zależy na kogo się trafi.
no niestety dzwoniłem do trzech ASO i wszędzie powiedzieli mi że mogą mi tylko powiedzieć wg wskazania licznika i ewentualnie co dalej po przeglądzie
Auto ist in Ordnung
Bei Interesse rufen sie mich bitte an
Mit freundlichen Grüßen
Heinz Wass
Verkaufsleiter
0676 842 469 470
cenna uwaga, aczkolwiek na zdjęciu ciężko wywnioskować(można źle zobaczyć), no żywo się zobaczy co to za chłodnicawojtassss pisze:Coś tam grama chłodniczego w zbiorniku nie ma. Chłodnica poszła?
W ASO nie lepsze potrafia cudaki bycpeja-1991 pisze:dlatego warto szukać aut używanych w ASO
wojtassss pisze:Taaaa bo wszyscy pracownicy kupują Insignie