--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------
Zobacz nasz portal klubowy ---------------
Polub naszą stronę na Facebooku ---------------
Dołącz do naszej Grupy na Facebooku
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------
Zobacz nasz portal klubowy ---------------
Polub naszą stronę na Facebooku ---------------
Dołącz do naszej Grupy na FacebookuInterfejs diagnostyczny ELM - modyfikacje
-
dziewon1
- Nowicjusz
- Posty: 40
- Rejestracja: 10 lut 2019, o 21:50
- Auto: insignia
- Kod silnika: A20DTH
- Rok produkcji: 2012
- Miasto: Świętochłowice
- Postawił piwo: 2 razy
Re: Interfejs diagnostyczny ELM - modyfikacje
Do aplikacji do przedliftów nie jest potrzebny klucz blokady.
- mazmarcin
- Klubowicz
- Posty: 9545
- Rejestracja: 25 mar 2017, o 17:35
- Auto: Insignia ST
- Kod silnika: D20DTR
- Rok produkcji: 2018
- Miasto: Wodzisław Śląski
- Postawił piwo: 19 razy
- Otrzymał piwo: 145 razy
Re: Interfejs diagnostyczny ELM - modyfikacje
Ale tam nie ma wyboru przed czy polift. Klucz blokady jest potrzebny.
- Rooff_
- Zapaleniec
- Posty: 4119
- Rejestracja: 4 lut 2017, o 08:24
- Auto: Insignia ST przedlif
- Kod silnika: A20DTR
- Rok produkcji: 2012
- Miasto: Zagłębie Dąbrowskie
- Postawił piwo: 9 razy
- Otrzymał piwo: 128 razy
Re: Interfejs diagnostyczny ELM - modyfikacje
W przedliftach nie jest potrzebny indywidualny, tak jak w poliftach, ale ogólnie potrzebny jest 
Pozdrawiam, Michał
*Nie jestem mechanikiem samochodowym! ;)
*Nie jestem mechanikiem samochodowym! ;)
-
Robakkk
- Użytkownik
- Posty: 106
- Rejestracja: 5 paź 2019, o 06:48
- Auto: Opel Insignia
- Kod silnika: A28NET
- Rok produkcji: 2011
- Miasto: Kalisz/ Wlkp. płd.
- Postawił piwo: 1 raz
- Otrzymał piwo: 3 razy
Re: Interfejs diagnostyczny ELM - modyfikacje
A jak zdobyć program i kod... Ping niestety nie odpowiedział na pw
Pewnie za świeży tu jestem...
Pewnie za świeży tu jestem...
-
dziewon1
- Nowicjusz
- Posty: 40
- Rejestracja: 10 lut 2019, o 21:50
- Auto: insignia
- Kod silnika: A20DTH
- Rok produkcji: 2012
- Miasto: Świętochłowice
- Postawił piwo: 2 razy
Re: Interfejs diagnostyczny ELM - modyfikacje
W aplikacji są dwa okienka , kod blokady ( ramka zamrożona na stałe) , klucz blokady( ramka zamrożona do czasu usunięcia ptaszka przy opcji autogeneric ) , program jest z czerwca 2017 , nazywają go do wersji przedliftowej , jak to w końcu wygląda naprawdę ?
-
P405
- Zapaleniec
- Posty: 3180
- Rejestracja: 18 gru 2013, o 08:03
- Auto: Insignia CDTI
- Kod silnika: A20DTH
- Rok produkcji: 2009
- Miasto: Leszno
- Otrzymał piwo: 28 razy
Re: Interfejs diagnostyczny ELM - modyfikacje
Wygląda tak, że odczytujesz swój kod, wysyłasz do Pinga i on daje kod do licznika.
Wysłane z mojego NX551J przy użyciu Tapatalka
Wysłane z mojego NX551J przy użyciu Tapatalka
- smogf
- Forumowicz
- Posty: 77
- Rejestracja: 5 wrz 2019, o 10:17
- Auto: Insignia ST Cosmo
- Kod silnika: A18XER
- Rok produkcji: 2010
- Miasto: Słubice
- Otrzymał piwo: 1 raz
- Kontakt:
Re: Interfejs diagnostyczny ELM - modyfikacje
To tak jak mnie
-
Robakkk
- Użytkownik
- Posty: 106
- Rejestracja: 5 paź 2019, o 06:48
- Auto: Opel Insignia
- Kod silnika: A28NET
- Rok produkcji: 2011
- Miasto: Kalisz/ Wlkp. płd.
- Postawił piwo: 1 raz
- Otrzymał piwo: 3 razy
Re: Interfejs diagnostyczny ELM - modyfikacje
Na to liczę, szczególnie, że nie znam jeszcze ludzi,bo auto mam od 2.5 tygodnia, a tematów już sporo udało się ogarnąć,tylko diagnostyki brak
-
dziewon1
- Nowicjusz
- Posty: 40
- Rejestracja: 10 lut 2019, o 21:50
- Auto: insignia
- Kod silnika: A20DTH
- Rok produkcji: 2012
- Miasto: Świętochłowice
- Postawił piwo: 2 razy
Re: Interfejs diagnostyczny ELM - modyfikacje
A może wypowie sie autor aplikacji , Przemysław vel @Ping i uświadomi nowych forumowiczów i właścicieli wspaniałych Insignii . A najważniejsze pomoże i podzieli się swoją bardzo dużą wiedzą .Czekamy z niecierpliwością , pozdrawiamy serdecznie Przemysław
.
-
Robakkk
- Użytkownik
- Posty: 106
- Rejestracja: 5 paź 2019, o 06:48
- Auto: Opel Insignia
- Kod silnika: A28NET
- Rok produkcji: 2011
- Miasto: Kalisz/ Wlkp. płd.
- Postawił piwo: 1 raz
- Otrzymał piwo: 3 razy
Re: Interfejs diagnostyczny ELM - modyfikacje
To jest nas trzech i parafrazując klasyka (Perfect, Autobiografia) - jeden przyświeca nam cel.
Czekamy na stanowisko autora i liczymy na przychylność.
Czekamy na stanowisko autora i liczymy na przychylność.
-
Holios
- Użytkownik
- Posty: 490
- Rejestracja: 13 lut 2016, o 14:05
- Auto: BMW G31
- Rok produkcji: 2019
- Miasto: Poznań
- Postawił piwo: 7 razy
- Otrzymał piwo: 25 razy
Re: Interfejs diagnostyczny ELM - modyfikacje
A może jednak warto poświęcić 15 minut i poczytać od początku??
Naprawdę wszytko ma być podane na tacy? Bez jakiegokolwiek zaangażowania?
Strona 3
".....Ping pisze:
Kończę prace nad programem do konfiguracji parametrów licznika i szukam osób które chciały by wziąć udział w testach.
Waruneki konieczne:
1. Rejestracja na forum min 31.05.2016 + min 30 postów. ....."
Naprawdę wszytko ma być podane na tacy? Bez jakiegokolwiek zaangażowania?
Strona 3
".....Ping pisze:
Kończę prace nad programem do konfiguracji parametrów licznika i szukam osób które chciały by wziąć udział w testach.
Waruneki konieczne:
1. Rejestracja na forum min 31.05.2016 + min 30 postów. ....."
-
Robakkk
- Użytkownik
- Posty: 106
- Rejestracja: 5 paź 2019, o 06:48
- Auto: Opel Insignia
- Kod silnika: A28NET
- Rok produkcji: 2011
- Miasto: Kalisz/ Wlkp. płd.
- Postawił piwo: 1 raz
- Otrzymał piwo: 3 razy
Re: Interfejs diagnostyczny ELM - modyfikacje
@Holios Osobiście przeczytałem cały wątek i znam zapis, który przywołałeś, jednak informacja była przekazywana na etapie tworzenia programu i Ping szukał wówczas osób do testów.
Warunku pierwszego nie spełnią osoby, które zarejestrowały się później(posiadam Insignię niespełna 3 tygodnie i myślę,że jeśli nic się nie wydarzy, zostanie na długo), zatem grono testerów jest zamknięte, podobnie, jak sądzę i same testy.
Nowi użytkownicy, w tym ja, próbujemy uzyskać informację, czy możemy i w jaki sposób uzyskać dostęp do programu za wiedzą i zgodą autora.
Osobiście w pierwszym kontakcie pozwoliłem sobie wysłać PW do Pinga z krótką informacją o sobie i zapytaniem, a wpisy w wątku są wyłącznie próbą nawiązania kontaktu i uzyskania odpowiedzi.
Warunku pierwszego nie spełnią osoby, które zarejestrowały się później(posiadam Insignię niespełna 3 tygodnie i myślę,że jeśli nic się nie wydarzy, zostanie na długo), zatem grono testerów jest zamknięte, podobnie, jak sądzę i same testy.
Nowi użytkownicy, w tym ja, próbujemy uzyskać informację, czy możemy i w jaki sposób uzyskać dostęp do programu za wiedzą i zgodą autora.
Osobiście w pierwszym kontakcie pozwoliłem sobie wysłać PW do Pinga z krótką informacją o sobie i zapytaniem, a wpisy w wątku są wyłącznie próbą nawiązania kontaktu i uzyskania odpowiedzi.
-
dziewon1
- Nowicjusz
- Posty: 40
- Rejestracja: 10 lut 2019, o 21:50
- Auto: insignia
- Kod silnika: A20DTH
- Rok produkcji: 2012
- Miasto: Świętochłowice
- Postawił piwo: 2 razy
Re: Interfejs diagnostyczny ELM - modyfikacje
Nie sztuką jest zapłacić 5 dych za taką usługę zmiany ustawień i opcji na wyświetlaczu ale radość jest ogromna jeśli się to samemu ogarnie przy pomocy i wiedzy kolegów z forum .
-
Robakkk
- Użytkownik
- Posty: 106
- Rejestracja: 5 paź 2019, o 06:48
- Auto: Opel Insignia
- Kod silnika: A28NET
- Rok produkcji: 2011
- Miasto: Kalisz/ Wlkp. płd.
- Postawił piwo: 1 raz
- Otrzymał piwo: 3 razy
Re: Interfejs diagnostyczny ELM - modyfikacje
Mnie nawet nie chodzi o to, że ma to kosztować, bo jeśli Ping poświęcił na to, żeby temat rozpracować, swój czas, to tylko od Niego należy, czy, komu i na jakich zasadach udzielać dostępu.
Moja aktywność via PW i tutaj wynika z chęci uzyskania tych informacji.
Przychylam się też do zdania @dziewon1- radość z wykonania tej i innych zmian,czy napraw korzystając ze wsparcia osób "starszych w wierze", we własnym zakresie, bezcenna.
Moja aktywność via PW i tutaj wynika z chęci uzyskania tych informacji.
Przychylam się też do zdania @dziewon1- radość z wykonania tej i innych zmian,czy napraw korzystając ze wsparcia osób "starszych w wierze", we własnym zakresie, bezcenna.
-
dziewon1
- Nowicjusz
- Posty: 40
- Rejestracja: 10 lut 2019, o 21:50
- Auto: insignia
- Kod silnika: A20DTH
- Rok produkcji: 2012
- Miasto: Świętochłowice
- Postawił piwo: 2 razy
Re: Interfejs diagnostyczny ELM - modyfikacje
A może zdradzisz jak się nazywa pilnie poszukiwany program .
- smogf
- Forumowicz
- Posty: 77
- Rejestracja: 5 wrz 2019, o 10:17
- Auto: Insignia ST Cosmo
- Kod silnika: A18XER
- Rok produkcji: 2010
- Miasto: Słubice
- Otrzymał piwo: 1 raz
- Kontakt:
Re: Interfejs diagnostyczny ELM - modyfikacje
To chyba nie do konca chodzi o DPF Monitor czy tez DTC Reader. Mniemam, ze chodzi o program o ktorym mowa w tym watku do zmiany komunikatow/dodanie opcji wyswietlacza. Tez bym byl zainteresowany, ale program juz jest (chyba) nie wspierany.

