--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------Obrazek Zobacz nasz portal klubowy ---------------Obrazek Polub naszą stronę na Facebooku ---------------Obrazek Dołącz do naszej Grupy na Facebooku

Znalezione na allegro, ebay, olx, itp

VIN, znalezione na allegro itp.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
alex_k
Użytkownik
Posty: 378
Rejestracja: 27 kwie 2013, o 09:08
Auto: Opel Insignia ST
Kod silnika: A20DT
Rok produkcji: 2012
Miasto: Bielsko-Biała
Otrzymał  piwo: 1 raz

Re: Znalezione na allegro, ebay, olx, itp

Post autor: alex_k » 13 wrz 2014, o 17:57

yerry pisze:
rataj73 pisze:Z podpięciem nie będzie problemu bo instalacja odcięta jest pobstronie gniazda więc wtyczka jest cała.
O ile masz odentyczne wyposażenie (grzanie, wentylacja, sterowanie itd) bo jeśli nie to od strony nadwozia wiązka może być zubożona o adekwatne do opcji przewody.

Wysłane z Xperii Z2
Wyposażenie jest identyczne, tzn. te fotele są standard, z elektryczna regulacją wys. i ledźwi. Nie widzę czy mają grzanie. Martwi mnie to aby znaleźć kogoś kto porządnie to zrobi. Ja nie jestem zbyt techniczny.

No i oczywiście cena... Jeszcze o cenie nie gadałem bo nie jestem zdecydowany.


Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
Krzysztof Opel Insignia Sports Tourer Cosmo 2.0 CDTI
Zwycięzca konkursu na zdjęcie miesiąca LIPIEC

Luk
Użytkownik
Posty: 911
Rejestracja: 21 paź 2013, o 19:07
Auto: opel
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2013
Miasto:
Otrzymał  piwo: 6 razy

Re: Znalezione na allegro, ebay, olx, itp

Post autor: Luk » 13 wrz 2014, o 19:32

Alex jeżeli masz identyczne wyposażenie foteli to będzie wszystko p&p do podpięcie i będzie działać. Na zdjęciu widać że kable są ucięte za kostką więc wszystko gra. NA pewno tylne boczki są inne, co do siedziska i tylnego oparcia będę wiedział we wtorek ile jest rzeźbienia by pasowało. Jak masz czarne wnętrze to będzie ślicznie :)

Luk
Użytkownik
Posty: 911
Rejestracja: 21 paź 2013, o 19:07
Auto: opel
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2013
Miasto:
Otrzymał  piwo: 6 razy

Re: Znalezione na allegro, ebay, olx, itp

Post autor: Luk » 14 wrz 2014, o 06:15

Mam na myśli boczki na tylnej kanapie. Boczki drzwi będą pasować.

m4rino

Re: Znalezione na allegro, ebay, olx, itp

Post autor: m4rino » 15 wrz 2014, o 07:34

alex_k pisze:Słuchajcie, a kombi od hb i sedana różni sie czymś pod katem foteli i kanapy? Bo byłem oglądać te pomarańczowe kilka postów wyżej i wyglądały ok. Są brudne, ale skóra nigdzie nie była uszkodzona. Od hb. ObrazekObrazek

Zastanawiam sie jeszcze kto miałby to podpiąć i sprawić aby działało. I sprawdzić poduszki?


Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
Z tego co mi wiadomo fotele od sedana/hb nie podejdą do kombi. Przednie fotele ponoć wchodzą na p&p ale kanapa ma już inne mocowania.

Luk
Użytkownik
Posty: 911
Rejestracja: 21 paź 2013, o 19:07
Auto: opel
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2013
Miasto:
Otrzymał  piwo: 6 razy

Re: Znalezione na allegro, ebay, olx, itp

Post autor: Luk » 16 wrz 2014, o 20:06

Dzisiaj przymierzałem i fotele z HB do ST pasują bez problemu :).

Awatar użytkownika
alex_k
Użytkownik
Posty: 378
Rejestracja: 27 kwie 2013, o 09:08
Auto: Opel Insignia ST
Kod silnika: A20DT
Rok produkcji: 2012
Miasto: Bielsko-Biała
Otrzymał  piwo: 1 raz

Re: Znalezione na allegro, ebay, olx, itp

Post autor: alex_k » 16 wrz 2014, o 20:43

luk59 pisze:Dzisiaj przymierzałem i fotele z HB do ST pasują bez problemu :).
I jak efekt? Założyłeś już?


Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
Krzysztof Opel Insignia Sports Tourer Cosmo 2.0 CDTI
Zwycięzca konkursu na zdjęcie miesiąca LIPIEC

Luk
Użytkownik
Posty: 911
Rejestracja: 21 paź 2013, o 19:07
Auto: opel
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2013
Miasto:
Otrzymał  piwo: 6 razy

Re: Znalezione na allegro, ebay, olx, itp

Post autor: Luk » 16 wrz 2014, o 20:45

Jeszcze nie, muszę poduchy przełożyć.
Wszystko pasuje bez problemu, nawet chyba boczki na tylnej kanapie tez pasują.

Awatar użytkownika
Kali
Użytkownik
Posty: 179
Rejestracja: 24 kwie 2013, o 21:48
Auto: 2.0T 4x4
Kod silnika: A20NHT
Rok produkcji: 2009
Miasto: Tychy
Otrzymał  piwo: 2 razy

Re: Znalezione na allegro, ebay, olx, itp

Post autor: Kali » 16 wrz 2014, o 21:43

Rolety nie beda pasowac o ile sa w tym komplecie na zamiane.
Fotel pasazera jest wentylowany w tym zestawie?


Awatar użytkownika
golywojtek
Użytkownik
Posty: 439
Rejestracja: 21 sty 2014, o 18:48
Auto: Insigniaśmierci
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2010
Miasto: Czapielsk/Kartuzy
Otrzymał  piwo: 2 razy

Re: Znalezione na allegro, ebay, olx, itp

Post autor: golywojtek » 19 wrz 2014, o 12:18


mpprezes

Re: Znalezione na allegro, ebay, olx, itp

Post autor: mpprezes » 29 wrz 2014, o 15:43

A nie lepiej dać do obszycia?? Gość w Giżycku na mazurach szyje http://www.skanleder.pl/index.php/konta ... -skanleder

W lipcu byłem nad jeziorem i zajechałem do gościa, solidna robota i cena przystepna

mpprezes

Re: Znalezione na allegro, ebay, olx, itp

Post autor: mpprezes » 29 wrz 2014, o 16:44

Ceny ma przyzwoite miedzy 2500-3000zł, i dobrze szyje bo kubły od Mpowera ciężko obszyć a wygladały super

http://www.skanleder.pl/index.php/orientacyjne-ceny

-- 29 wrz 2014, o 17:44 --

Bo jeszcze jest drugi chłop w Zambrowie to jest na trasie miedzy warszawą a białymstokiem
http://www.auto-skora.pl/Ofirmie.aspx

tylko ten znacznie droższy jest ja u niego s-maxa robiłem kiedyś jest u niego na stronie w galerii ale ten ma super skóry w 2009r 5500zł za 7 foteli boczki, kierownica, mieszek, podłokietnik nie wiem jak z cenami teraz

Awatar użytkownika
Radek_TRN
Użytkownik
Posty: 256
Rejestracja: 15 sty 2014, o 19:35
Auto: BMW F10
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2011
Miasto: Toruń

Re: Znalezione na allegro, ebay, olx, itp

Post autor: Radek_TRN » 29 wrz 2014, o 16:45

Jak na dobre skory i tyle roboty to i 5,5k nie jest duzo

mpprezes

Re: Znalezione na allegro, ebay, olx, itp

Post autor: mpprezes » 29 wrz 2014, o 17:06

No dobre jakościowo, nie wiem jak on teraz cenowo bo czasowo to u niego zawsze było cieżko sie wbić s-maxa mi 3miechy robił tylko mi sie nie paliło woziłem mu fotele na raty, ten z Gizycka tez potrzebuje kilka dni jak go pytałem, albo mu samochód zostawiasz na tydzień albo fotele przywozisz, a na chwilę obecna znalazłem goscia z Hajnówki to jest 60km od białego szyje skóry do nowych aut np do nissana i mitsubishi w białymstoku bo chce porobic tapicerki w swoim mesiu beczce dzwoniłem i na początek zawioze boczki wiec pewnie pod koniec roku bede mógł cos powiedziec jak robi.

-- 29 wrz 2014, o 18:01 --
wojtassss pisze:Jakbym miał dać 2-3 koła za prawdziwą skórę to od ręki
nie to jest normalna skóra, tylko sa też rodzaje skór lepsze gorsze, chciałem u niego mesia robić ale on jakoś słabo na stare auta i dłubanine.

-- 29 wrz 2014, o 18:06 --

http://mati-projekt.pl/ gość z Hajnówki

m4rino

Re: Znalezione na allegro, ebay, olx, itp

Post autor: m4rino » 30 wrz 2014, o 09:05

http://www.carlex.pl/

Polecam przejrzeć kilka pracy z "oferta premium" : D

Awatar użytkownika
golywojtek
Użytkownik
Posty: 439
Rejestracja: 21 sty 2014, o 18:48
Auto: Insigniaśmierci
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2010
Miasto: Czapielsk/Kartuzy
Otrzymał  piwo: 2 razy

Re: Znalezione na allegro, ebay, olx, itp

Post autor: golywojtek » 30 wrz 2014, o 12:26


P405
Zapaleniec
Posty: 3180
Rejestracja: 18 gru 2013, o 08:03
Auto: Insignia CDTI
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2009
Miasto: Leszno
Otrzymał  piwo: 28 razy

Re: Znalezione na allegro, ebay, olx, itp

Post autor: P405 » 30 wrz 2014, o 12:57

Nasze z rewa-plast nic nie gorsze, wysoki rant i stopera, a cena pewnie coś koło 100 zł.

evolution1
Użytkownik
Posty: 109
Rejestracja: 27 kwie 2013, o 15:10
Auto: Insignia B
Kod silnika: inny
Rok produkcji: 2018
Miasto: Zabrze
Otrzymał  piwo: 1 raz

Re: Znalezione na allegro, ebay, olx, itp

Post autor: evolution1 » 4 paź 2014, o 18:13



Awatar użytkownika
Kali
Użytkownik
Posty: 179
Rejestracja: 24 kwie 2013, o 21:48
Auto: 2.0T 4x4
Kod silnika: A20NHT
Rok produkcji: 2009
Miasto: Tychy
Otrzymał  piwo: 2 razy

Re: Znalezione na allegro, ebay, olx, itp

Post autor: Kali » 7 paź 2014, o 00:07


carvertical VIN check
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusje ogólne”