--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------Obrazek Zobacz nasz portal klubowy ---------------Obrazek Polub naszą stronę na Facebooku ---------------Obrazek Dołącz do naszej Grupy na Facebooku

Opony na felgi 19"

ODPOWIEDZ
bloodrayne

Opony na felgi 19"

Post autor: bloodrayne » 24 cze 2013, o 17:43

Powitał ;)

Jakie opony w rozmiarze 245/40 polecacie na felgi 19 cali ?

Tak żeby nie było zbyt głośno ;)

Pirelli P Zero, Goodyear asymetric, continental a może jeszcze coś innego ?

W grę wchodzą tylko nówki, max do 3600-3800 za komplet

Awatar użytkownika
Alex
Zapaleniec
Posty: 2570
Rejestracja: 19 cze 2013, o 20:14
Auto: Peugeot 508
Rok produkcji: 2017
Miasto: Iława
Otrzymał  piwo: 8 razy

Re: Jakie opony na 19-stki ?

Post autor: Alex » 24 cze 2013, o 18:29

W tej cenie to każdy komplet, który podałeś będzie dobry. Druga kwestia to charakter ścieralności. Musisz poczytać opinie o poszczególnych modelach i dostosować pod siebie. No i jeśli miałbym ja wybierać, to tylko asymetryki na nasze drogi.
Zwycięzca konkursu na zdjęcie miesiąca CZERWIEC 2014

Awatar użytkownika
peja-1991
V-ce Prezes ds organizacyjnych
Posty: 4450
Rejestracja: 24 kwie 2013, o 14:39
Auto: Insignia
Kod silnika: D16SHT
Rok produkcji: 2019
Miasto: Warszawa
Postawił piwo: 3 razy
Otrzymał  piwo: 98 razy
Kontakt:

Re: Jakie opony na 19-stki ?

Post autor: peja-1991 » 24 cze 2013, o 19:47

Continental bardzo szybko się niszczy.
Ja na próbę żonie do Leona zamówiłem Nankangi - wszyscy chwalą więc zobaczę czy są coś warte. Tylko ja zamawiałem 17.
Ja zamówiłbym Nokiany albo Bridgestony
"Krytyk i eunuch z jednej są parafii
obaj wiedzą jak, żaden nie potrafi" Tadeusz Boy-Żeleński

bloodrayne

Re: Jakie opony na 19-stki ?

Post autor: bloodrayne » 24 cze 2013, o 19:51

A miał ktoś z was może do czynienia z TOYO PROXES C1S ?
Czytam tak właśnie opinie i bardzo wiele osób je chwali

Awatar użytkownika
peja-1991
V-ce Prezes ds organizacyjnych
Posty: 4450
Rejestracja: 24 kwie 2013, o 14:39
Auto: Insignia
Kod silnika: D16SHT
Rok produkcji: 2019
Miasto: Warszawa
Postawił piwo: 3 razy
Otrzymał  piwo: 98 razy
Kontakt:

Re: Jakie opony na 19-stki ?

Post autor: peja-1991 » 24 cze 2013, o 20:11

"Krytyk i eunuch z jednej są parafii
obaj wiedzą jak, żaden nie potrafi" Tadeusz Boy-Żeleński

steq

Re: Jakie opony na 19-stki ?

Post autor: steq » 24 cze 2013, o 20:25

Ja mam Nokiany Z Line i jestem zadowolony
Polecam kupować na http://www.oponytanio.pl - ja tam kupiłem i jestem usatysfakcjonowany - nie dość że tanio to i zero kosztów przesyłki - a najważniejsze że opony nówki - 2013 rok produkcji :!:

nie polecam - Toyo Proxes t1r - masakra - prócz wyglądu mało do zaoferowania

Awatar użytkownika
peja-1991
V-ce Prezes ds organizacyjnych
Posty: 4450
Rejestracja: 24 kwie 2013, o 14:39
Auto: Insignia
Kod silnika: D16SHT
Rok produkcji: 2019
Miasto: Warszawa
Postawił piwo: 3 razy
Otrzymał  piwo: 98 razy
Kontakt:

Re: Jakie opony na 19-stki ?

Post autor: peja-1991 » 24 cze 2013, o 20:33

a ja polecam oponeo.pl
kupiłem tam już kilka kompletów i zawsze wszystko idealnie. Obecnie także idą od nich opony do Leona
"Krytyk i eunuch z jednej są parafii
obaj wiedzą jak, żaden nie potrafi" Tadeusz Boy-Żeleński

Awatar użytkownika
Alex
Zapaleniec
Posty: 2570
Rejestracja: 19 cze 2013, o 20:14
Auto: Peugeot 508
Rok produkcji: 2017
Miasto: Iława
Otrzymał  piwo: 8 razy

Re: Jakie opony na 19-stki ?

Post autor: Alex » 24 cze 2013, o 21:50

Opony pod hasłami Toyo, Yokohama lub Kumho są gumami raczej "wyczynowymi" przeznaczonymi do bardziej usportowionych aut i nie nadają się zbytnio do normalnego użytkowania. Oczywiście można na nich jeździć na co dzień, tylko po co ? Ścierają się dwa razy szybciej niż konkurenci i ich prawdziwa funkcjonalność zaczyna się dopiero w tzw. temperaturach roboczych.
Zwycięzca konkursu na zdjęcie miesiąca CZERWIEC 2014

Awatar użytkownika
alex_k
Użytkownik
Posty: 378
Rejestracja: 27 kwie 2013, o 09:08
Auto: Opel Insignia ST
Kod silnika: A20DT
Rok produkcji: 2012
Miasto: Bielsko-Biała
Otrzymał  piwo: 1 raz

Re: Jakie opony na 19-stki ?

Post autor: alex_k » 25 cze 2013, o 19:06

Ja mam od nowości Conti Sport Contact 3 i uważam, że trzymają świetnie.
Krzysztof Opel Insignia Sports Tourer Cosmo 2.0 CDTI
Zwycięzca konkursu na zdjęcie miesiąca LIPIEC

luki77

Re: Jakie opony na 19-stki ?

Post autor: luki77 » 25 cze 2013, o 23:46

Na 18 miałem dunlopy masakra strasznie auto pływało. Teraz na 19 mam Goodyear asymetric i jest rewelacja :D

kiego

Re: Jakie opony na 19-stki ?

Post autor: kiego » 26 cze 2013, o 21:42

luki77 pisze:Na 18 miałem dunlopy masakra strasznie auto pływało. Teraz na 19 mam Goodyear asymetric i jest rewelacja :D
To ciekawe na jak długo Ci starczą, moje po18kkm były łyse jak kolano a do tego strasznie głośne w porównaniu z barum które mam obecnie na przodzie.

luki77

Re: Jakie opony na 19-stki ?

Post autor: luki77 » 26 cze 2013, o 22:53

kiego pisze:
luki77 pisze:Na 18 miałem dunlopy masakra strasznie auto pływało. Teraz na 19 mam Goodyear asymetric i jest rewelacja :D
To ciekawe na jak długo Ci starczą, moje po18kkm były łyse jak kolano a do tego strasznie głośne w porównaniu z barum które mam obecnie na przodzie.
Podobny problem miałem z Dunlopem który wytrzymał mi jeden sezon. Co do goodyear to napiszę pod koniec sezonu.
Jeżeli chodzi o walory jezdne to lepiej jeździ mi się na goodyear samochód zachowuje się stabilnie i przewidywalnie czego nie mogę powiedzieć o dunlopie :( który niby był zakładany fabrycznie przy pierwszym montażu w audi RS :lol:

kiego

Re: Jakie opony na 19-stki ?

Post autor: kiego » 27 cze 2013, o 08:30

W audi mialem yokohama,co w polaczeniu z napedem quattro i 344 km sprawdzalo sie doskonale ;)

TOPFIRE

Re: Jakie opony na 19-stki ?

Post autor: TOPFIRE » 28 cze 2013, o 18:17

a ja bym zaproponował DUNLOP SP Sport 01, sprawdzone na bmw e39 oraz e 60 o mocach ok 250 KM. Jak będę wymeniał swoje to na te właśnie.

bloodrayne

Re: Jakie opony na 19-stki ?

Post autor: bloodrayne » 10 lip 2013, o 11:09

Wybór padł na Goodyear Eagle F1 Assymetric 245/40
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

jaromat

Re: Jakie opony na 19-stki ?

Post autor: jaromat » 15 lip 2013, o 20:40

bloodrayne bardzo dobry wybor

kiego

Re: Jakie opony na 19-stki ?

Post autor: kiego » 15 lip 2013, o 22:45

Mi one nie podeszły,strasznie głośne a poza tym przyczepnośc na mokrym uważam za srednią.

Awatar użytkownika
peja-1991
V-ce Prezes ds organizacyjnych
Posty: 4450
Rejestracja: 24 kwie 2013, o 14:39
Auto: Insignia
Kod silnika: D16SHT
Rok produkcji: 2019
Miasto: Warszawa
Postawił piwo: 3 razy
Otrzymał  piwo: 98 razy
Kontakt:

Re: Jakie opony na 19-stki ?

Post autor: peja-1991 » 16 lip 2013, o 20:21

a ja Wam powiem, że w Leonie zrobiłem już ponad 1500km na Nankangach i są świetne (zobaczymy jak dalej się będą spisywać)
"Krytyk i eunuch z jednej są parafii
obaj wiedzą jak, żaden nie potrafi" Tadeusz Boy-Żeleński

jaromat

Re: Jakie opony na 19-stki ?

Post autor: jaromat » 16 lip 2013, o 20:49

wszystko co nowe jest dobre,to moje zdanie,kolega teraz kupil HIFLY do passata o mocy 170 km i tez jest zadowolony

7ups

Re: Jakie opony na 19-stki ?

Post autor: 7ups » 11 wrz 2013, o 16:41

Ze swojej strony tez moge polecic Nokiany mam zimowki z kolcami i ogarniaja temat 2 sezony a 8 dalej widac

carvertical VIN check
ODPOWIEDZ

Wróć do „Felgi i opony”