za gaz zapłaciłem 105 zł
Pierwsze wrażenia pozytywne praktycznie nie czuć różnicy miedzy benzyną, jedynie co mam to trochę późno się przełącza na gaz bo przy 54-60 stopni C lecz to skoryguje przy pierwszym przeglądzie
Wrzucę więcej zdjęć w tym bez osłony, nie mam tak jak kolega wojtas69 ponieważ wtryski poszły pod kolektor ssący na bardzo krótkich wężykach w pozycji stojącej
Założyłem w Długołęce pod Wrocławiem V-GAZ i zakład polecam, czas montażu 3 dni lecz w sumie nie mam zastrzeżeń co widać po zdjęciu iż prawie nie widać iż auto ma gaz



