Parafrazując Bogusia Lindę z Psów:
"Przecież to się nie da pić".
Zobacz nasz portal klubowy ---------------
Polub naszą stronę na Facebooku ---------------
Dołącz do naszej Grupy na FacebookuGrześ, u nas w pracowni magnetyków te szafy hałasowały, ale ja tam kręciłam po kilkanaście kV na wejściu , to może dlategogrzegorz13 pisze: ↑4 cze 2018, o 21:56Tym razem to chyba do mnie te elektryczne rzeczy
i tak te lampy duo były w użyciu do czasu gdy nie nastała era lamp wysokoprężnych czyli tych świecących na żółto
mam dużo ciekawszych zdjęć takich lamp w swojej kolekcji
Nie wiem jaki ty masz na myśli huk z szaf napięciowych gdyż tam jest cicho do czasu gdy nie dojdzie do zakłócenia a potem jest BUM i nie ma szafy
co do zdjęcia instalacji to jest jest to jakaś zdewastowana nie czynna instalacja i wygląda jak wygląda też mam lepsze w kolekcji
czyli wyjętych nie brać? i z laptopem sprawdzić, tak? to pewnie muszę się postarać o jakiś program do akurat danego modelu, tak? to jakiś chyba duży silnik, chociaż każdy duży, ale zabrakło mi silnika do mercedesa ML 320
myślisz, że się nie spakuję w nową astrę, że mam na trytytki coś czepiać?
no że ja taka fotoradarowa?? no pięknie
nie, nie kosmać, nie aż tak
to zapewne wymyślił ktoś kto nie lubi szpilek, zapewne jakiś facet