--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------
Zobacz nasz portal klubowy ---------------
Polub naszą stronę na Facebooku ---------------
Dołącz do naszej Grupy na Facebooku
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------
Zobacz nasz portal klubowy ---------------
Polub naszą stronę na Facebooku ---------------
Dołącz do naszej Grupy na FacebookuInterfejs diagnostyczny ELM - modyfikacje
- Ping
- Klubowicz
- Posty: 2825
- Rejestracja: 20 cze 2016, o 14:18
- Auto: Insignia ST / MY2011
- Kod silnika: A20DT
- Rok produkcji: 2010
- Miasto: W-wa
- Otrzymał piwo: 146 razy
- Kontakt:
Interfejs diagnostyczny ELM - modyfikacje
Wczoraj przerobiłem swój ELM aby obsługiwał SWCAN na której są zegary, wiec będę ogarnial temat rozszerzenia. Sama przeróbka jest banalna i polega na dołożeniu przełącznika.
Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
- Ping
- Klubowicz
- Posty: 2825
- Rejestracja: 20 cze 2016, o 14:18
- Auto: Insignia ST / MY2011
- Kod silnika: A20DT
- Rok produkcji: 2010
- Miasto: W-wa
- Otrzymał piwo: 146 razy
- Kontakt:
Re: Interfejs diagnostyczny Opel-Scanner
Dzisiaj trochę pobawilem się opcjami i mam pytanie.Co to jest?

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
- Ping
- Klubowicz
- Posty: 2825
- Rejestracja: 20 cze 2016, o 14:18
- Auto: Insignia ST / MY2011
- Kod silnika: A20DT
- Rok produkcji: 2010
- Miasto: W-wa
- Otrzymał piwo: 146 razy
- Kontakt:
Re: Interfejs diagnostyczny Opel-Scanner
No i jeszcze kreski obok wyświetlanych km są od automatycznej skrzyni?
Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
- Rooff_
- Zapaleniec
- Posty: 4119
- Rejestracja: 4 lut 2017, o 08:24
- Auto: Insignia ST przedlif
- Kod silnika: A20DTR
- Rok produkcji: 2012
- Miasto: Zagłębie Dąbrowskie
- Postawił piwo: 9 razy
- Otrzymał piwo: 128 razy
Re: Interfejs diagnostyczny Opel-Scanner
To pierwsze to chyba informacja o przekroczeniu zadanej predkości.
Jeśli chodzi o kreski to u mnie przy automacie wyświetlają się tam aktualne ustawienia skrzyni - położenie lewarka lub M1 do M6 przy pracy ręcznej.
Jeśli chodzi o kreski to u mnie przy automacie wyświetlają się tam aktualne ustawienia skrzyni - położenie lewarka lub M1 do M6 przy pracy ręcznej.
- elfiasty
- Użytkownik
- Posty: 522
- Rejestracja: 8 cze 2016, o 15:11
- Auto: Insignia
- Kod silnika: A20DTL
- Rok produkcji: 2009
- Miasto: Olsztyn
- Otrzymał piwo: 4 razy
Re: Interfejs diagnostyczny Opel-Scanner
To pierwsze te prawdopodobnie ogranicznik/limiter predkosci. A w drugim przypadku u mnie pokazywał jak np drzwi były otwarte.
- Ping
- Klubowicz
- Posty: 2825
- Rejestracja: 20 cze 2016, o 14:18
- Auto: Insignia ST / MY2011
- Kod silnika: A20DT
- Rok produkcji: 2010
- Miasto: W-wa
- Otrzymał piwo: 146 razy
- Kontakt:
Re: Interfejs diagnostyczny Opel-Scanner
U mnie drzwi są po drugiej stronie wiec to nie to.
Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
- Ping
- Klubowicz
- Posty: 2825
- Rejestracja: 20 cze 2016, o 14:18
- Auto: Insignia ST / MY2011
- Kod silnika: A20DT
- Rok produkcji: 2010
- Miasto: W-wa
- Otrzymał piwo: 146 razy
- Kontakt:
Re: Interfejs diagnostyczny Opel-Scanner
Dzisiaj znowu zmieniłem parę ustawień i oto efekty








Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka









Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
- Ping
- Klubowicz
- Posty: 2825
- Rejestracja: 20 cze 2016, o 14:18
- Auto: Insignia ST / MY2011
- Kod silnika: A20DT
- Rok produkcji: 2010
- Miasto: W-wa
- Otrzymał piwo: 146 razy
- Kontakt:
Re: Interfejs diagnostyczny Opel-Scanner
Dzisiaj kolejne próby.
Włączyłem wskaźnik biegu - z racji ze mam manuał pojawia się tylko R.
Włączyłem temperaturę zewnętrzna oraz dodałem tryb FlexiRide. Niestety kolor podświetlania cały czas jest biały a to zapewne dlatego ze nie mam odpowiedniego przycisku.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
Włączyłem wskaźnik biegu - z racji ze mam manuał pojawia się tylko R.
Włączyłem temperaturę zewnętrzna oraz dodałem tryb FlexiRide. Niestety kolor podświetlania cały czas jest biały a to zapewne dlatego ze nie mam odpowiedniego przycisku.


Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
- profek
- Użytkownik
- Posty: 821
- Rejestracja: 15 maja 2015, o 16:47
- Auto: INSIGNIA
- Kod silnika: A20DTJ
- Rok produkcji: 2010
- Miasto: Łódź
- Otrzymał piwo: 4 razy
Re: Interfejs diagnostyczny Opel-Scanner
Dobry jesteś,każdy może to zrobić? Potrzeba do tego jakis specjalny interfejs?
Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
- Ping
- Klubowicz
- Posty: 2825
- Rejestracja: 20 cze 2016, o 14:18
- Auto: Insignia ST / MY2011
- Kod silnika: A20DT
- Rok produkcji: 2010
- Miasto: W-wa
- Otrzymał piwo: 146 razy
- Kontakt:
Re: Interfejs diagnostyczny Opel-Scanner
Ja to zrobiłem ELMem
Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
adamm83pl
- Forumowicz
- Posty: 72
- Rejestracja: 4 paź 2016, o 06:51
- Auto: Insignia ST/MY2011
- Kod silnika: A20DTH
- Rok produkcji: 2010
- Miasto:
Re: Interfejs diagnostyczny Opel-Scanner
Byłbym zainteresowany ekranem z temperaturą płynu i napięciem akumulatora, zdradzisz jak to ogarnąć?
- Ping
- Klubowicz
- Posty: 2825
- Rejestracja: 20 cze 2016, o 14:18
- Auto: Insignia ST / MY2011
- Kod silnika: A20DT
- Rok produkcji: 2010
- Miasto: W-wa
- Otrzymał piwo: 146 razy
- Kontakt:
Re: Interfejs diagnostyczny Opel-Scanner
Jestem w trakcie ogarniania tematu. Żeby można było połączyć się z licznikiem trzeba zrobić mała modyfikacje w interfejsu lub połączenia interfejsu do gniazda obd przez jakąś przejściówkę.
Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
- KaMYk
- Zapaleniec
- Posty: 2234
- Rejestracja: 2 lis 2014, o 16:33
- Auto: Dodge Charger R/T
- Kod silnika: inny
- Rok produkcji: 2014
- Miasto: Mochowo
- Postawił piwo: 2 razy
- Otrzymał piwo: 12 razy
Re: Interfejs diagnostyczny Opel-Scanner
na drugiej stronie tego tematu masz opis:adamm83pl pisze:zdradzisz jak to ogarnąć?
http://insignia-club.pl/viewtopic.php?p=92343#p92343
jedna opcja to interfejs opel-scanner, ping pracuje nad drugą opcją, własnym programem
- Ping
- Klubowicz
- Posty: 2825
- Rejestracja: 20 cze 2016, o 14:18
- Auto: Insignia ST / MY2011
- Kod silnika: A20DT
- Rok produkcji: 2010
- Miasto: W-wa
- Otrzymał piwo: 146 razy
- Kontakt:
Re: Interfejs diagnostyczny Opel-Scanner
Coś tam robie, ale to nie będzie jakaś aplikacja do diagnostyki itp.
Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
- Rooff_
- Zapaleniec
- Posty: 4119
- Rejestracja: 4 lut 2017, o 08:24
- Auto: Insignia ST przedlif
- Kod silnika: A20DTR
- Rok produkcji: 2012
- Miasto: Zagłębie Dąbrowskie
- Postawił piwo: 9 razy
- Otrzymał piwo: 128 razy
Re: Interfejs diagnostyczny Opel-Scanner
Jakbyś potrzebował testerów lub jakiejś pomocy w ogarnięciu tematu to mam ELM-a i lutownicę 
A i chętnie coś spróbuję udoskonalić - ale żeby te kombinowania były w miarę bezpieczne, bo następnego dnia do pracy czymś trzeba dojechać
A i chętnie coś spróbuję udoskonalić - ale żeby te kombinowania były w miarę bezpieczne, bo następnego dnia do pracy czymś trzeba dojechać
- Ping
- Klubowicz
- Posty: 2825
- Rejestracja: 20 cze 2016, o 14:18
- Auto: Insignia ST / MY2011
- Kod silnika: A20DT
- Rok produkcji: 2010
- Miasto: W-wa
- Otrzymał piwo: 146 razy
- Kontakt:
Re: Interfejs diagnostyczny Opel-Scanner
Na chiwlę obecną mogę podać listę parametrów (oprócz tych z OPCOMA), które można właczyć/wyłaczyć w MY2011 (rocznik 2010)
Opcje które działają:
- Temperatura oleju automatycznej skrzyni biegów (nie musi być włączony Kompas)
- Zużyte paliwo (jakby ktoś już to miał, to przycisk SET/CLR zeruje wskazanie)
-Temperatura zewnętrzna
-Spalanie na jednej karcie
-Czasomierz - liczy roboczogodziny, przynajmniej wszystko na to wskazuje bo odlicza czas tylko gdy silnik jest uruchomiony
-Spryskiwacz (włączenie lub wyłączenie komunikatu, jeżeli ktoś nie ma czujnika to myślę że można go dorobić i uaktywnić.) Wpadłem na to w zasadzie przez przypadek, bo robiłem testy kiedy akurat kończył się płyn.
-Menu Osiągów
-Pomiar czasu okrążeń
-Test Osiągów
-Temperatura chłodzenia, Napięcie ładowania
Opcje które nie działają, albo nie wiem jak działają, albo nie mam dodatkowego wyposażenia
-Poziom akumulatora (niestety ta funkcja nie działa i zawsze pokazuje --%)
-Menu Sport na Navi z możliwością wybrania zmiany koloru podświetlenia (niestety kolor podświetlenia pozostaje cały czas biały).
-Prędkość pojazdu ograniczona
-Bio Power (E85 pod wskazaniem sugeruje że chodzi o jazdę na spirytusie którą w swoich sinikach wprowadził SAAB)
-Rozruch pomocniczy (nie mam pojęcia o co chodzi, jest możliwość właczenia lub wyłączenia, ale po zmianie opcji dalej jest na wyłącozny, może to kwesia rozruchy na LPG???)
-Zasieg na zasilaniu alternatywnym (na LPG??? / E85???)
-Poprzedzający pojazd
Opcje które działają:
- Temperatura oleju automatycznej skrzyni biegów (nie musi być włączony Kompas)
- Zużyte paliwo (jakby ktoś już to miał, to przycisk SET/CLR zeruje wskazanie)
-Temperatura zewnętrzna
-Spalanie na jednej karcie
-Czasomierz - liczy roboczogodziny, przynajmniej wszystko na to wskazuje bo odlicza czas tylko gdy silnik jest uruchomiony
-Spryskiwacz (włączenie lub wyłączenie komunikatu, jeżeli ktoś nie ma czujnika to myślę że można go dorobić i uaktywnić.) Wpadłem na to w zasadzie przez przypadek, bo robiłem testy kiedy akurat kończył się płyn.
-Menu Osiągów
-Pomiar czasu okrążeń
-Test Osiągów
-Temperatura chłodzenia, Napięcie ładowania
Opcje które nie działają, albo nie wiem jak działają, albo nie mam dodatkowego wyposażenia
-Poziom akumulatora (niestety ta funkcja nie działa i zawsze pokazuje --%)
-Menu Sport na Navi z możliwością wybrania zmiany koloru podświetlenia (niestety kolor podświetlenia pozostaje cały czas biały).
-Prędkość pojazdu ograniczona
-Bio Power (E85 pod wskazaniem sugeruje że chodzi o jazdę na spirytusie którą w swoich sinikach wprowadził SAAB)
-Rozruch pomocniczy (nie mam pojęcia o co chodzi, jest możliwość właczenia lub wyłączenia, ale po zmianie opcji dalej jest na wyłącozny, może to kwesia rozruchy na LPG???)
-Zasieg na zasilaniu alternatywnym (na LPG??? / E85???)
-Poprzedzający pojazd
- KaMYk
- Zapaleniec
- Posty: 2234
- Rejestracja: 2 lis 2014, o 16:33
- Auto: Dodge Charger R/T
- Kod silnika: inny
- Rok produkcji: 2014
- Miasto: Mochowo
- Postawił piwo: 2 razy
- Otrzymał piwo: 12 razy
Re: Interfejs diagnostyczny Opel-Scanner
-Zasieg na zasilaniu alternatywnym (na LPG??? / E85???) to na 100% dotyczy LPG, uruchamiałem to w autach z fabrycznym gazem i działa
-Poprzedzający pojazd to jest zapewne funkcja dla opcji Opel Eye, gdzie są opcje sygnalizacji małej odległości od poprzedzającego pojazdu.
-Poprzedzający pojazd to jest zapewne funkcja dla opcji Opel Eye, gdzie są opcje sygnalizacji małej odległości od poprzedzającego pojazdu.
- Lehoo
- Nowicjusz
- Posty: 16
- Rejestracja: 22 lut 2017, o 18:02
- Auto: Astra J LPGTEC
- Rok produkcji: 2012
- Miasto: Cz-Dz
Re: Interfejs diagnostyczny Opel-Scanner
Potwierdzam, u mnie włączone i działa, przełącza się set/clr. Z ciekawostek jak się już skończy gaz i jedzie na pb to po przełączeniu wskazania pokazuje komunikat zasięg na paliwie alternatywnym bardzo niski.KaMYk pisze:-Zasieg na zasilaniu alternatywnym uruchamiałem to w autach z fabrycznym gazem i działa.
Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

