Takie auta trafiają na aukcje i tam właśnie kupują je nasi "znajomi" znad Bosforu.
Słuchajcie, Niemcy, Francuzi czy Belgowie to na tyle pragmatyczny naród iż decydując się na diesla muszą widzieć w tym zysk... względem auta na PB. (Nawet uwzględniając koszt zakupu).
W DE klient który nie zrobił sowim dieslem powiedzmy 100tyś przez ostatnie 5 lat, dostaje od salonu promocję na nowe tak aby zostawić to "stare ale cenne jeszcze auto" w rozliczeniu. Takie auta są warte sporo i takie właśnie samochody do nas nie trafiają(Za drogo)
Na resztę niech każdy sobie sam odpowie.
Chcesz z DE... Kup coś w PB - tam pięcioletnie auto powinno mieć te 100 tyś - Kosztuje sporo ale masz pewną gwarancję o ile to auto nie było wygniecione
OKAZJE NIE ISTNIEJĄ - chyba że masz babkę i dziadka w Niemczech.
Każde auto zza zachodniej granicy to osobna historia - Uszkodzenia, przebiegi, nieopłacalne szkody na układzie napędowym itp itd.
Powiem więcej - 80% auto sprowadzonych której tutaj na forum są to właśnie takie auta.

