--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------Obrazek Zobacz nasz portal klubowy ---------------Obrazek Polub naszą stronę na Facebooku ---------------Obrazek Dołącz do naszej Grupy na Facebooku

Ubezpieczenie auta OC AC

...na tematy kwadratowe i podłużne
marcinsobi

Re: Ubezpieczenie auta OC AC

Post autor: marcinsobi » 12 sty 2014, o 11:17

ja place 2803 zl Warta (mam wszystkie znizki) full oc+ac+nw+szyby+assistance europe

Awatar użytkownika
wojciechhh
Użytkownik
Posty: 310
Rejestracja: 22 gru 2013, o 14:34
Auto: Insignia B
Kod silnika: inny
Rok produkcji: 2022
Miasto: Niemcy NRW
Otrzymał  piwo: 3 razy

Re: Ubezpieczenie auta OC AC

Post autor: wojciechhh » 12 sty 2014, o 15:24

OC +Teilkasko 520 € ,czyli szyby, kradziesz, gradobicie itp.

Awatar użytkownika
osa
Klubowicz
Posty: 251
Rejestracja: 19 gru 2013, o 13:32
Auto: Insignia HB 2.0
Kod silnika: A20DT
Rok produkcji: 2009
Miasto: Bydgoszcz
Otrzymał  piwo: 2 razy

Re: Ubezpieczenie auta OC AC

Post autor: osa » 12 sty 2014, o 15:49

Ja mam 2300 za OC+AC(z ochroną zniżek) +NNW+Assistance na Europę

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
Obrazek

kiego

Re: Ubezpieczenie auta OC AC

Post autor: kiego » 12 sty 2014, o 16:49

AC + szyby+ kluczyki+ sprzęt +prawnik +90 dni zielona karta z assistance europejskim +auto zastępcze w przypadku każdego rodzaju szkody(kradzież,wypadek,usterka)+ podwojona wartość odszkodowania w przypadku uszczerbku na zdrowiu-390 funtów Mark&Spencer.

Andrzej

Re: Ubezpieczenie auta OC AC

Post autor: Andrzej » 11 sty 2015, o 12:03

a co myślicie o asistans w ASO
Razem z wymianą oleju + filtr + przegląd, asistans na Polskę 600zł czy ktoś tą opcję wykupywał
w razie awarii wszystkim zajmuje się serwis Opla

jaromat

Re: Ubezpieczenie auta OC AC

Post autor: jaromat » 11 sty 2015, o 12:05

jak by kogos to interesowalo,bo nie pisalem jeszcze,moge wam zalatwic asistance w ADAC,koszt na caly rok 78 euro i na cala Europe,ma to juz paru znajomych mieszkajacych w pl

Andrzej

Re: Ubezpieczenie auta OC AC

Post autor: Andrzej » 11 sty 2015, o 13:45

a coś bliżej jakie warunki

jaromat

Re: Ubezpieczenie auta OC AC

Post autor: jaromat » 11 sty 2015, o 13:55

dowiem sie co jest w tym pakiecie

Grzegorz

Re: Ubezpieczenie auta OC AC

Post autor: Grzegorz » 13 sty 2015, o 11:12

PZU, przy 40% zniżek AC + OC = 2800 zł.
Razem z Auto szybą, NNW, ochroną zniżek. Holowaniem i naprawą w dowolnym warsztacie.

ShEbQ

Re: Ubezpieczenie auta OC AC

Post autor: ShEbQ » 15 sty 2015, o 21:39

Liberty Ubezpieczenia - Pakiet€ OC €+€ AC €Standard,€ NNW,€ Premium €Assistance,€ Opony€ Assistance = 2690 zł (pierwsze ubezpieczenie).

Awatar użytkownika
arturosar
Użytkownik
Posty: 166
Rejestracja: 13 gru 2014, o 19:15
Auto: Insignia
Kod silnika: A20DT
Rok produkcji: 2010
Miasto: Sędziszów k.Jędrzejowa

Re: Ubezpieczenie auta OC AC

Post autor: arturosar » 16 sty 2015, o 09:07

PZU, przy 60% OC + 15% AC = nie całe 2 kafle.(znajoma załatwiła zniżkę u kierownika)
Razem z Auto szybą, NNW, ochroną zniżek. Holowaniem, naprawa w ASO na oryginałach.
Artur

seba969

Re: Ubezpieczenie auta OC AC

Post autor: seba969 » 16 sty 2015, o 21:10

Ja zaplacilem £612 za caly rok
full comprehensive
9+ ncb

kiego

Re: Ubezpieczenie auta OC AC

Post autor: kiego » 17 sty 2015, o 07:24

seba969 pisze:Ja zaplacilem £612 za caly rok
full comprehensive
9+ ncb
to sporo jak przy pełnych zniżkach,no chyba że postcode do d...y :o
u mnie wyszło 368 na ten rok,full comprehensive plus europa,zastępcze i odszkodowanie pourazowe na upgrade oraz full AA na europę,zgubienie/kradzież kluczyka,kradzież sprzętu i wandalizm,wypadek spowodowany przez nieubezpieczonego kierowcę,szyby no i już chyba nie było tam nic do dodania...
ubezpieczenie w AXA

seba969

Re: Ubezpieczenie auta OC AC

Post autor: seba969 » 17 sty 2015, o 17:47

ja mam w direct line
a i mieszkam w Londynie (4 strefa) stad taka cena :D
auto na podjeździe
za vc placilem ponad £800

kiego

Re: Ubezpieczenie auta OC AC

Post autor: kiego » 18 sty 2015, o 09:06

Razem za insignie i vectre c płacę 698, w vectrze oprocz fula jeszcze 12000 business miles ;)

ShEbQ

Re: Ubezpieczenie auta OC AC

Post autor: ShEbQ » 25 sty 2015, o 22:38

wojtassss pisze:Czyli wartość auta ok 40 tys?
Dokładniej 37.

Samp
Forumowicz
Posty: 98
Rejestracja: 23 mar 2014, o 13:58
Auto: Insignia ST
Kod silnika: A20DT
Rok produkcji: 2009
Miasto:
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz

Re: Ubezpieczenie auta OC AC

Post autor: Samp » 3 mar 2015, o 19:20

Ostatni rok auto było ubezpieczone w Liberty.
Full opcja ze zniżkami wyniosła mnie ok. 2400.
Przysłali mi dziś ofertę za 1995 zł. Oczywiście nie omieszkam tego negocjować , gdyż Proama daje propozycję bez opcji opony za około 1600.

Awatar użytkownika
KenyBDG
Użytkownik
Posty: 658
Rejestracja: 8 wrz 2014, o 10:49
Auto: Insignia B
Kod silnika: B15XFT
Rok produkcji: 2017
Miasto: Warszawa
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 4 razy

Re: Ubezpieczenie auta OC AC

Post autor: KenyBDG » 3 mar 2015, o 21:56

Proama OC+ AC (full), Assistance podstawa 1960 pln. Wartość ubezpieczenia 56k PLN
Ostatnio zmieniony 3 mar 2015, o 22:52 przez KenyBDG, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Putridum
Użytkownik
Posty: 648
Rejestracja: 10 lut 2015, o 17:21
Auto: Insignia
Kod silnika: A18XER
Rok produkcji: 2010
Miasto: Warszawa
Otrzymał  piwo: 2 razy

Re: Ubezpieczenie auta OC AC

Post autor: Putridum » 3 mar 2015, o 22:04

Hestia full + assistance standard - 1640(zniżki max), ubezpieczając autko pospieszyłem się troszkę bo mam kumpla dyrektora w Axa i pewnie było by troszku taniej, za rok na pewno w hestii nie ubezpieczę.

Luk
Użytkownik
Posty: 911
Rejestracja: 21 paź 2013, o 19:07
Auto: opel
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2013
Miasto:
Otrzymał  piwo: 6 razy

Re: Ubezpieczenie auta OC AC

Post autor: Luk » 3 mar 2015, o 22:15

Panowie a może uzupełnicie swoje posty o wartość ubezpieczenia. Bez tego wypisywanie cen nic nie mówi.

carvertical VIN check
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rozmowy różne...”