Wyposażenie jest identyczne, tzn. te fotele są standard, z elektryczna regulacją wys. i ledźwi. Nie widzę czy mają grzanie. Martwi mnie to aby znaleźć kogoś kto porządnie to zrobi. Ja nie jestem zbyt techniczny.yerry pisze:O ile masz odentyczne wyposażenie (grzanie, wentylacja, sterowanie itd) bo jeśli nie to od strony nadwozia wiązka może być zubożona o adekwatne do opcji przewody.rataj73 pisze:Z podpięciem nie będzie problemu bo instalacja odcięta jest pobstronie gniazda więc wtyczka jest cała.
Wysłane z Xperii Z2
No i oczywiście cena... Jeszcze o cenie nie gadałem bo nie jestem zdecydowany.
Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk



