--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------
Zobacz nasz portal klubowy ---------------
Polub naszą stronę na Facebooku ---------------
Dołącz do naszej Grupy na Facebooku
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------
Zobacz nasz portal klubowy ---------------
Polub naszą stronę na Facebooku ---------------
Dołącz do naszej Grupy na FacebookuInterfejs diagnostyczny Opel-Scanner
-
jozkoc4369
- Forumowicz
- Posty: 68
- Rejestracja: 6 maja 2014, o 20:56
- Auto: insignia
- Kod silnika: A20DT
- Rok produkcji: 2014
- Miasto:
- Otrzymał piwo: 1 raz
- Ping
- Klubowicz
- Posty: 2825
- Rejestracja: 20 cze 2016, o 14:18
- Auto: Insignia ST / MY2011
- Kod silnika: A20DT
- Rok produkcji: 2010
- Miasto: W-wa
- Otrzymał piwo: 146 razy
- Kontakt:
Re: Interfejs diagnostyczny Opel-Scanner
Jak nic mi nie wypadnie to od wtorku do piątku.
Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka
Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka
-
jozkoc4369
- Forumowicz
- Posty: 68
- Rejestracja: 6 maja 2014, o 20:56
- Auto: insignia
- Kod silnika: A20DT
- Rok produkcji: 2014
- Miasto:
- Otrzymał piwo: 1 raz
Re: Interfejs diagnostyczny Opel-Scanner
Jak coś to się jeszcze zgadamy Ping,bo tak szczerze to mi się nie pali.Pozdrawiam.
- mazmarcin
- Klubowicz
- Posty: 9545
- Rejestracja: 25 mar 2017, o 17:35
- Auto: Insignia ST
- Kod silnika: D20DTR
- Rok produkcji: 2018
- Miasto: Wodzisław Śląski
- Postawił piwo: 19 razy
- Otrzymał piwo: 145 razy
Re: Interfejs diagnostyczny Opel-Scanner
Sprawdzał ktoś czy coś można nim zmienić w ekranie centralnym z nawigacji w polifcie?
- reset
- Nowicjusz
- Posty: 28
- Rejestracja: 21 sie 2017, o 18:40
- Auto: Insignia OPC line
- Kod silnika: A20DTH
- Rok produkcji: 2014
- Miasto: Tychy
- Otrzymał piwo: 1 raz
Re: Interfejs diagnostyczny Opel-Scanner
Mam pytanie odnośnie OS.
Czy ma on funkcjonalność jak op-com jeśli chodzi o Vectrę C, Astrę H itd?
Tzn programowanie CIM, tempomat itd? Wiem, że forum nieodpowiednie, ale na VKP, nie jest to popularny interfejs. Raczej wszyscy latają na klonach.
Być może ktoś serwisuje Vectry C?
Czy ma on funkcjonalność jak op-com jeśli chodzi o Vectrę C, Astrę H itd?
Tzn programowanie CIM, tempomat itd? Wiem, że forum nieodpowiednie, ale na VKP, nie jest to popularny interfejs. Raczej wszyscy latają na klonach.
Być może ktoś serwisuje Vectry C?
-
sychie
- Użytkownik
- Posty: 432
- Rejestracja: 23 wrz 2017, o 11:51
- Auto: Insignia
- Kod silnika: inny
- Rok produkcji: 2009
- Miasto: Poz
- Otrzymał piwo: 3 razy
Re: Interfejs diagnostyczny Opel-Scanner
@Ping a miałbyś czas w sierpniu aby pogrzebać u mnie? bo akurat będę w Wawie. Czy tak sie nie bawisz? 
- Ping
- Klubowicz
- Posty: 2825
- Rejestracja: 20 cze 2016, o 14:18
- Auto: Insignia ST / MY2011
- Kod silnika: A20DT
- Rok produkcji: 2010
- Miasto: W-wa
- Otrzymał piwo: 146 razy
- Kontakt:
Re: Interfejs diagnostyczny Opel-Scanner
Ja nie wiem co będzie jutro a ty się mnie o sierpień pytasz, hehe.
Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka
Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka
-
cyfrowy_opel
- Nowicjusz
- Posty: 18
- Rejestracja: 25 paź 2017, o 19:47
- Auto: Zafira C
- Kod silnika: A20DTJ
- Rok produkcji: 2013
- Miasto: Gliwice
- Postawił piwo: 3 razy
- Otrzymał piwo: 1 raz
Re: Interfejs diagnostyczny Opel-Scanner
Klon opcoma więcej robi niż org OS w tej generacji Opla.Tempomat zaprogramujesz ale cima nie dopiszesz.reset pisze: ↑21 maja 2018, o 11:37Mam pytanie odnośnie OS.
Czy ma on funkcjonalność jak op-com jeśli chodzi o Vectrę C, Astrę H itd?
Tzn programowanie CIM, tempomat itd? Wiem, że forum nieodpowiednie, ale na VKP, nie jest to popularny interfejs. Raczej wszyscy latają na klonach.
Być może ktoś serwisuje Vectry C?
-
kecraminsignia
- Zapaleniec
- Posty: 2406
- Rejestracja: 28 lis 2016, o 17:31
- Auto: Astra J ST
- Kod silnika: A20DTH
- Rok produkcji: 2013
- Miasto: LDZ
- Postawił piwo: 1 raz
- Otrzymał piwo: 17 razy
Re: Interfejs diagnostyczny Opel-Scanner
Czy jest ktoś z łódzkiego kto posiada op-coma i mógłby podłączyć się w celu sprawdzenia korekt wtrysku oraz jakie jest ciśnienie na listwie?
-
gregor78
- Nowicjusz
- Posty: 25
- Rejestracja: 4 maja 2018, o 22:52
- Auto: opel insignia
- Kod silnika: A20DTH
- Rok produkcji: 2011
- Miasto:
Re: Interfejs diagnostyczny Opel-Scanner
Da się w isi2011 kombi zrobić by pokazywały się czujniki parkowania na wyświetlaczu zegarów?
- Ping
- Klubowicz
- Posty: 2825
- Rejestracja: 20 cze 2016, o 14:18
- Auto: Insignia ST / MY2011
- Kod silnika: A20DT
- Rok produkcji: 2010
- Miasto: W-wa
- Otrzymał piwo: 146 razy
- Kontakt:
Re: Interfejs diagnostyczny Opel-Scanner
Przednie powinno się dać.
Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka
Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka
- exs77
- Nowicjusz
- Posty: 23
- Rejestracja: 4 sie 2015, o 10:40
- Auto: 2.0 CDTI
- Kod silnika: A20DTH
- Rok produkcji: 2014
- Miasto: Bydgoszcz
Re: Interfejs diagnostyczny Opel-Scanner
MA ktoś przypadkiem w Bydgoszczy lub okolicy opelscannera
??
- KaMYk
- Zapaleniec
- Posty: 2234
- Rejestracja: 2 lis 2014, o 16:33
- Auto: Dodge Charger R/T
- Kod silnika: inny
- Rok produkcji: 2014
- Miasto: Mochowo
- Postawił piwo: 2 razy
- Otrzymał piwo: 12 razy
Re: Interfejs diagnostyczny Opel-Scanner
W Bydgoszczy bywam
mogę zabrać. Prawdopodobnie będę 25 sierpnia na food truck w Myślęcinku
- exs77
- Nowicjusz
- Posty: 23
- Rejestracja: 4 sie 2015, o 10:40
- Auto: 2.0 CDTI
- Kod silnika: A20DTH
- Rok produkcji: 2014
- Miasto: Bydgoszcz
-
shogun616
- Nowicjusz
- Posty: 29
- Rejestracja: 8 lip 2018, o 19:47
- Auto: Insignia A HB
- Kod silnika: A20NHT
- Rok produkcji: 2010
- Miasto: Warszawa
Re: Interfejs diagnostyczny Opel-Scanner
Hejo
Czytam czytam i aż zgłupiałem. Zacząłem z myślą o kablu do diagnozowania autka w domu, przebiłem się przez elms i icar i inne op-comy a teraz ten wątek...
Pytanie pierwsze
czy op-com będę mógł zrobić sobie taki bajerancki wyswietlacz między zegarami?
Pytanie drugie - czy w MY2011 można mieć wizualizację parktonica? Jeśli tak to czy można to zrobić op-com?
Pytanie trzecie - gdzie obecnie mogę dostać op-com? Może ktoś tutaj ma? Mieszkam w Warszawie w razie czego.
Pozdr!
Czytam czytam i aż zgłupiałem. Zacząłem z myślą o kablu do diagnozowania autka w domu, przebiłem się przez elms i icar i inne op-comy a teraz ten wątek...
Pytanie pierwsze
Pytanie drugie - czy w MY2011 można mieć wizualizację parktonica? Jeśli tak to czy można to zrobić op-com?
Pytanie trzecie - gdzie obecnie mogę dostać op-com? Może ktoś tutaj ma? Mieszkam w Warszawie w razie czego.
Pozdr!
- KaMYk
- Zapaleniec
- Posty: 2234
- Rejestracja: 2 lis 2014, o 16:33
- Auto: Dodge Charger R/T
- Kod silnika: inny
- Rok produkcji: 2014
- Miasto: Mochowo
- Postawił piwo: 2 razy
- Otrzymał piwo: 12 razy
Re: Interfejs diagnostyczny Opel-Scanner
Temat o opel-scannerze, a Ty pytasz o op-coma? Się zdecyduj, bo to 2 różne interfejsy.
1. op-com może kilka funkcji dołożyć, ale opel-scanner ma ich więcej.
2. tylko przód i to bez podziału na strefy lewo-środek-prawo. op-com tego nie włączy.
3. http://op-com.pl/index.php?mod=sklep
1. op-com może kilka funkcji dołożyć, ale opel-scanner ma ich więcej.
2. tylko przód i to bez podziału na strefy lewo-środek-prawo. op-com tego nie włączy.
3. http://op-com.pl/index.php?mod=sklep
-
shogun616
- Nowicjusz
- Posty: 29
- Rejestracja: 8 lip 2018, o 19:47
- Auto: Insignia A HB
- Kod silnika: A20NHT
- Rok produkcji: 2010
- Miasto: Warszawa
Re: Interfejs diagnostyczny Opel-Scanner
I już opr z samego rana .. 
Dziękuję za odpowiedź. Ktoś tu na forum napisał że opel-scanner ma zaledwie ułamek opcji które posiada op-com. Stąd moja konsternacja.
Jakby ktoś się pojawił w Wawie i miał chwilę to prosze o cynk.
Dziękuję za odpowiedź. Ktoś tu na forum napisał że opel-scanner ma zaledwie ułamek opcji które posiada op-com. Stąd moja konsternacja.
Jakby ktoś się pojawił w Wawie i miał chwilę to prosze o cynk.
- KaMYk
- Zapaleniec
- Posty: 2234
- Rejestracja: 2 lis 2014, o 16:33
- Auto: Dodge Charger R/T
- Kod silnika: inny
- Rok produkcji: 2014
- Miasto: Mochowo
- Postawił piwo: 2 razy
- Otrzymał piwo: 12 razy
Re: Interfejs diagnostyczny Opel-Scanner
a to ciekawe
pierwsza rzecz, to czy porównujemy ori op-coma czy chińczyka? Którą wersję oprogramowania.
opel-scanner w wersji professional zmienia opcje wyświetlaczy w insigniach poliftowych, ale ta wersja nie kosztuje 749 zł.
Posiadam obydwa interfejsy w wersjach oryginalnych i nie powiedziałbym, że opel-scanner ma ułamek opcji op-coma.
W kwestii zmian opcji wyświetlacza to opel-scanner ma więcej opcji. W kwestii programowania czujników to może op-com może więcej, ale nie ileś tam razy więcej
odczyty parametrów live i błędów są takie same, obydwa interfejsy odczytują wszystkie moduły.
Opel-scanner jest bardziej rozwojowy. Jest mailowy kontakt z programistą i aktualizacje są stosunkowo często. Kilka razy w roku. Na aktualizacje op-coma czekamy już rok czasu. Zapowiadali w sierpniu 2017 i nic nie ma.
Inna sprawa, że nie potrafiłbym wybrać, z którego zrezygnować
Obydwa od czasu do czasu się przydają
opel-scanner w wersji professional zmienia opcje wyświetlaczy w insigniach poliftowych, ale ta wersja nie kosztuje 749 zł.
Posiadam obydwa interfejsy w wersjach oryginalnych i nie powiedziałbym, że opel-scanner ma ułamek opcji op-coma.
W kwestii zmian opcji wyświetlacza to opel-scanner ma więcej opcji. W kwestii programowania czujników to może op-com może więcej, ale nie ileś tam razy więcej
odczyty parametrów live i błędów są takie same, obydwa interfejsy odczytują wszystkie moduły.
Opel-scanner jest bardziej rozwojowy. Jest mailowy kontakt z programistą i aktualizacje są stosunkowo często. Kilka razy w roku. Na aktualizacje op-coma czekamy już rok czasu. Zapowiadali w sierpniu 2017 i nic nie ma.
Inna sprawa, że nie potrafiłbym wybrać, z którego zrezygnować
Obydwa od czasu do czasu się przydają

