--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------Obrazek Zobacz nasz portal klubowy ---------------Obrazek Polub naszą stronę na Facebooku ---------------Obrazek Dołącz do naszej Grupy na Facebooku

Kluczyk - naprawa, programowanie

ODPOWIEDZ
Holios
Użytkownik
Posty: 490
Rejestracja: 13 lut 2016, o 14:05
Auto: BMW G31
Rok produkcji: 2019
Miasto: Poznań
Postawił piwo: 7 razy
Otrzymał  piwo: 25 razy

Re: Kluczyk - naprawa, programowanie

Post autor: Holios » 18 gru 2024, o 05:57

Pytanie czy kupiłeś prawidłowy kluczyk na częstotliwość 433 i do Insigni A??

tydell
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: 13 wrz 2020, o 15:12
Auto: Opel Insignia
Kod silnika: B16DTH
Rok produkcji: 2017
Miasto: Hanower

Re: Kluczyk - naprawa, programowanie

Post autor: tydell » 18 gru 2024, o 08:13

Tak, według informacji powinien być to klucz do Insigni A o częstotliwości 433.

Holios
Użytkownik
Posty: 490
Rejestracja: 13 lut 2016, o 14:05
Auto: BMW G31
Rok produkcji: 2019
Miasto: Poznań
Postawił piwo: 7 razy
Otrzymał  piwo: 25 razy

Re: Kluczyk - naprawa, programowanie

Post autor: Holios » 18 gru 2024, o 09:13

To zmień ./ kup nową baterie, często w chinolach są stare. Też mi się zdarzyło że nowa ze sklepu też była rozładowana.

Awatar użytkownika
lcr
Użytkownik
Posty: 900
Rejestracja: 21 sie 2016, o 23:49
Auto: Insignia 1.6T
Kod silnika: A16LET
Rok produkcji: 2010
Miasto: Ruda Śląska
Postawił piwo: 5 razy
Otrzymał  piwo: 2 razy

Re: Kluczyk - naprawa, programowanie

Post autor: lcr » 5 sty 2025, o 12:43

Crazy383 pisze:Nie zmieniales obudowy przypadkiem ?
Ja jestem w sytuacji jak kolega wyżej i zrobiłem to o czym piszesz.

Przestało działać otwieranie auta z pilota.
Mogę je zamknąć, mogę otworzyć bagażnik, ale nie mogę otworzyć auta.

Mój strzał to to, że uszkodziłem płytkę lub mikrostyk. Niestety walka z otwieraniem obudowy była ciężka.

Wysłane z mojego SM-S918B przy użyciu Tapatalka


Awatar użytkownika
lcr
Użytkownik
Posty: 900
Rejestracja: 21 sie 2016, o 23:49
Auto: Insignia 1.6T
Kod silnika: A16LET
Rok produkcji: 2010
Miasto: Ruda Śląska
Postawił piwo: 5 razy
Otrzymał  piwo: 2 razy

Re: Kluczyk - naprawa, programowanie

Post autor: lcr » 24 sty 2025, o 01:19

Kupiłem chińczyka z elektroniką 433MHz, 3 przyciski.
Kolega z Bytomia pomógł z programowaniem - wszystko śmiga.

Zakup kluczyka na alie z elektroniką 30 zł.
Jak już ktoś pisał wyżej- trzeba było wyprogramować klucze, a następnie dodać wszystkie istniejące.

Wysłane z mojego SM-S918B przy użyciu Tapatalka


juniorrr21
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 31 paź 2024, o 09:03
Auto: INSIGNIA ST
Kod silnika: A20DTR
Rok produkcji: 2015
Miasto: Głogów

Re: Kluczyk - naprawa, programowanie

Post autor: juniorrr21 » 11 maja 2025, o 10:49

Panowie pytanko. Kupiłem jakiś czas temu Insignię A 2015 rok po lifcie ale z jednym kluczykiem. Kluczyk już jest na tyle zajechany że jeden z przycisków wpadł do środka. Postanowiłem dorobić dodatkowy. Zakupiłem na ali kluczyk do Insigni A 433. Byłem u jednego fachowca to powiedział że bez Car Passa mi tego nie zaprogramuje, ewentualnie tylko docięcie grota 40 zł. No niestety nie posiadam tych kodów. Dzwoniłem do ASO to powiedzieli mi, że aby zakodować kluczyk to potrzebne są dwa kody, każdy po 400 zł, ale może mi zrabatować na 600 zł :D. Co jakbym chciał u nich dorobić kluczyk, 350 dorobienie + 600 zł kody, razem 950 zł. Przecież to jakieś nieporozumienie. Pytanie jest takie, czy idzie zakodować kluczyk bez Car Passa. Dodam że mam auto z System Keyless Go. Ktoś coś doradzi? pozdrawiam

xul
Zapaleniec
Posty: 1957
Rejestracja: 19 kwie 2018, o 06:20
Auto: Insignia OPC
Kod silnika: A28NER
Rok produkcji: 2013
Miasto: Katowice (okolice)
Postawił piwo: 2 razy
Otrzymał  piwo: 73 razy

Re: Kluczyk - naprawa, programowanie

Post autor: xul » 11 maja 2025, o 11:25

Musiałbyś zapytać o klonowanie kluczyka, wtedy chyba nie trzeba programować.
Jeżeli chodzi o CarPass, to domowym sposobem można odczytać np.: z EEPROM (kostka 25160, chyba Atmel albo ST) w BCM (programator z 10 zł na Ali), podobno są też interface, które to potrafią po OBD2, wtedy jest bezinwazyjnie, ale drożej. Do samego zaprogramowania kluczyków, z tego co kojarzę, to po trzeba tylko CarPass i dostęp do SPS.

juniorrr21
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 31 paź 2024, o 09:03
Auto: INSIGNIA ST
Kod silnika: A20DTR
Rok produkcji: 2015
Miasto: Głogów

Re: Kluczyk - naprawa, programowanie

Post autor: juniorrr21 » 11 maja 2025, o 11:43

Tak przeglądam te oferty kluczy i widzę teraz że jest parę rodzajów. Ja mam 3 przyciski z KeyLess, Zakupiłem jakiś z oznaczeniem ID46 Chip HU100 433 Mhz. Ktoś się orientuje czy to podejdzie? Bo są widzę jeszcze z oznaczeniem: DIYKEY Keyless Go Flip Remote Key Fob 433MHZ ID46. Na tym który posiadam i odpalam są oznaczenia: - GM 13584834 - 9MK74946861.

ross
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: 7 sie 2019, o 20:42
Auto: Insignia
Kod silnika: inny
Rok produkcji: 2013
Miasto: Tarnobrzeg

Re: Kluczyk - naprawa, programowanie

Post autor: ross » 18 cze 2025, o 08:57

Dostałem z autem 2 klucze., jeden jest sprawny, ten z grotem.
Klucze z zewnątrz takie same, natomiast równia się oznaczeniami.
czy ten klucz wgl jest z Insignii? W sterowniku zaprogramowany jeden kluczyk.

carvertical VIN check
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nadwozie i wnętrze”