--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------
Zobacz nasz portal klubowy ---------------
Polub naszą stronę na Facebooku ---------------
Dołącz do naszej Grupy na Facebooku
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------
Zobacz nasz portal klubowy ---------------
Polub naszą stronę na Facebooku ---------------
Dołącz do naszej Grupy na FacebookuKluczyk - naprawa, programowanie
-
Holios
- Użytkownik
- Posty: 490
- Rejestracja: 13 lut 2016, o 14:05
- Auto: BMW G31
- Rok produkcji: 2019
- Miasto: Poznań
- Postawił piwo: 7 razy
- Otrzymał piwo: 25 razy
Re: Kluczyk - naprawa, programowanie
Pytanie czy kupiłeś prawidłowy kluczyk na częstotliwość 433 i do Insigni A??
-
tydell
- Nowicjusz
- Posty: 5
- Rejestracja: 13 wrz 2020, o 15:12
- Auto: Opel Insignia
- Kod silnika: B16DTH
- Rok produkcji: 2017
- Miasto: Hanower
Re: Kluczyk - naprawa, programowanie
Tak, według informacji powinien być to klucz do Insigni A o częstotliwości 433.
-
Holios
- Użytkownik
- Posty: 490
- Rejestracja: 13 lut 2016, o 14:05
- Auto: BMW G31
- Rok produkcji: 2019
- Miasto: Poznań
- Postawił piwo: 7 razy
- Otrzymał piwo: 25 razy
Re: Kluczyk - naprawa, programowanie
To zmień ./ kup nową baterie, często w chinolach są stare. Też mi się zdarzyło że nowa ze sklepu też była rozładowana.
- lcr
- Użytkownik
- Posty: 900
- Rejestracja: 21 sie 2016, o 23:49
- Auto: Insignia 1.6T
- Kod silnika: A16LET
- Rok produkcji: 2010
- Miasto: Ruda Śląska
- Postawił piwo: 5 razy
- Otrzymał piwo: 2 razy
Re: Kluczyk - naprawa, programowanie
Ja jestem w sytuacji jak kolega wyżej i zrobiłem to o czym piszesz.Crazy383 pisze:Nie zmieniales obudowy przypadkiem ?
Przestało działać otwieranie auta z pilota.
Mogę je zamknąć, mogę otworzyć bagażnik, ale nie mogę otworzyć auta.
Mój strzał to to, że uszkodziłem płytkę lub mikrostyk. Niestety walka z otwieraniem obudowy była ciężka.
Wysłane z mojego SM-S918B przy użyciu Tapatalka
- lcr
- Użytkownik
- Posty: 900
- Rejestracja: 21 sie 2016, o 23:49
- Auto: Insignia 1.6T
- Kod silnika: A16LET
- Rok produkcji: 2010
- Miasto: Ruda Śląska
- Postawił piwo: 5 razy
- Otrzymał piwo: 2 razy
Re: Kluczyk - naprawa, programowanie
Kupiłem chińczyka z elektroniką 433MHz, 3 przyciski.
Kolega z Bytomia pomógł z programowaniem - wszystko śmiga.
Zakup kluczyka na alie z elektroniką 30 zł.
Jak już ktoś pisał wyżej- trzeba było wyprogramować klucze, a następnie dodać wszystkie istniejące.
Wysłane z mojego SM-S918B przy użyciu Tapatalka
Kolega z Bytomia pomógł z programowaniem - wszystko śmiga.
Zakup kluczyka na alie z elektroniką 30 zł.
Jak już ktoś pisał wyżej- trzeba było wyprogramować klucze, a następnie dodać wszystkie istniejące.
Wysłane z mojego SM-S918B przy użyciu Tapatalka
-
juniorrr21
- Nowicjusz
- Posty: 2
- Rejestracja: 31 paź 2024, o 09:03
- Auto: INSIGNIA ST
- Kod silnika: A20DTR
- Rok produkcji: 2015
- Miasto: Głogów
Re: Kluczyk - naprawa, programowanie
Panowie pytanko. Kupiłem jakiś czas temu Insignię A 2015 rok po lifcie ale z jednym kluczykiem. Kluczyk już jest na tyle zajechany że jeden z przycisków wpadł do środka. Postanowiłem dorobić dodatkowy. Zakupiłem na ali kluczyk do Insigni A 433. Byłem u jednego fachowca to powiedział że bez Car Passa mi tego nie zaprogramuje, ewentualnie tylko docięcie grota 40 zł. No niestety nie posiadam tych kodów. Dzwoniłem do ASO to powiedzieli mi, że aby zakodować kluczyk to potrzebne są dwa kody, każdy po 400 zł, ale może mi zrabatować na 600 zł
. Co jakbym chciał u nich dorobić kluczyk, 350 dorobienie + 600 zł kody, razem 950 zł. Przecież to jakieś nieporozumienie. Pytanie jest takie, czy idzie zakodować kluczyk bez Car Passa. Dodam że mam auto z System Keyless Go. Ktoś coś doradzi? pozdrawiam
-
xul
- Zapaleniec
- Posty: 1957
- Rejestracja: 19 kwie 2018, o 06:20
- Auto: Insignia OPC
- Kod silnika: A28NER
- Rok produkcji: 2013
- Miasto: Katowice (okolice)
- Postawił piwo: 2 razy
- Otrzymał piwo: 73 razy
Re: Kluczyk - naprawa, programowanie
Musiałbyś zapytać o klonowanie kluczyka, wtedy chyba nie trzeba programować.
Jeżeli chodzi o CarPass, to domowym sposobem można odczytać np.: z EEPROM (kostka 25160, chyba Atmel albo ST) w BCM (programator z 10 zł na Ali), podobno są też interface, które to potrafią po OBD2, wtedy jest bezinwazyjnie, ale drożej. Do samego zaprogramowania kluczyków, z tego co kojarzę, to po trzeba tylko CarPass i dostęp do SPS.
Jeżeli chodzi o CarPass, to domowym sposobem można odczytać np.: z EEPROM (kostka 25160, chyba Atmel albo ST) w BCM (programator z 10 zł na Ali), podobno są też interface, które to potrafią po OBD2, wtedy jest bezinwazyjnie, ale drożej. Do samego zaprogramowania kluczyków, z tego co kojarzę, to po trzeba tylko CarPass i dostęp do SPS.
-
juniorrr21
- Nowicjusz
- Posty: 2
- Rejestracja: 31 paź 2024, o 09:03
- Auto: INSIGNIA ST
- Kod silnika: A20DTR
- Rok produkcji: 2015
- Miasto: Głogów
Re: Kluczyk - naprawa, programowanie
Tak przeglądam te oferty kluczy i widzę teraz że jest parę rodzajów. Ja mam 3 przyciski z KeyLess, Zakupiłem jakiś z oznaczeniem ID46 Chip HU100 433 Mhz. Ktoś się orientuje czy to podejdzie? Bo są widzę jeszcze z oznaczeniem: DIYKEY Keyless Go Flip Remote Key Fob 433MHZ ID46. Na tym który posiadam i odpalam są oznaczenia: - GM 13584834 - 9MK74946861.
-
ross
- Nowicjusz
- Posty: 15
- Rejestracja: 7 sie 2019, o 20:42
- Auto: Insignia
- Kod silnika: inny
- Rok produkcji: 2013
- Miasto: Tarnobrzeg
Re: Kluczyk - naprawa, programowanie
Dostałem z autem 2 klucze., jeden jest sprawny, ten z grotem.
Klucze z zewnątrz takie same, natomiast równia się oznaczeniami.
czy ten klucz wgl jest z Insignii? W sterowniku zaprogramowany jeden kluczyk.
Klucze z zewnątrz takie same, natomiast równia się oznaczeniami.
czy ten klucz wgl jest z Insignii? W sterowniku zaprogramowany jeden kluczyk.

