--------VI Ogólnopolski Zlot Insignia Club Polska - 06.2019 - info i zapisy
----------------------------------
--------------------------------------------------------Obrazek Polub naszą stronę na Facebooku Obrazek

Moja Insignia

Awatar użytkownika
Jo17
Nowicjusz
Auto: Insignia
Kod silnika: A14NET
Rok produkcji: 2016
Miasto: UK, Konin, Toruń
Otrzymał  piwo: 1 raz

Re: Moja Insignia

Post autor: Jo17 » 17 mar 2019, o 13:50

A co do Opla i Vauxhall.... Przypomniała mi się historia sprzed paru miesięcy. Przymierzałam się wtedy do uaktualnienia mapy. Na stronie Vauxhall cena £119 plus wysyłka. Na stronie Opla £89 plus wysyłka. No to zonk :o . Pomyślałam, że to może jakieś inne mapy do mojego Vauxhall.......Chciałam być pewna no i kupić taniej, dlatego skontaktowałam się tym razem z główną siedzibą w Niemczech. Miła pani rzekła, że nie ma różnicy czy to Opel czy to Vauxhall. I dalej, mówię, że kupię od nich, bo mają taniej. Pani zdzwiła się mocno i powiedziała, że tak nie powinno być i że zgłosi tę sprawę dalej.... :lol:
A ja chwilowo wstrzymałam sie z zakupem. Po jakimś czasie wróciłam do zakupu...Zaglądam na stronę Vauxhall a tam pięknie 89 funciakow :D o:o ......
A mapy zamówiłam z Opla :D

Awatar użytkownika
Jo17
Nowicjusz

Post autor: Jo17 » 1 kwie 2019, o 15:49

No i mam odpowiedź z Vauxhall. Jest update. Tylko nie ma go w serwisie w moim mieście o:o. To dopiero zagadka. Ma się jeszcze wypowiedzieć ktoś z głównego działu technicznego Vauxhall. Mają mi dać znać. To dopiero cyrk :lol:
Czasami nie wierzę w to wszystko.... ;). Ale przynajmniej nie jest nudno :lol:

Awatar użytkownika
Jo17
Nowicjusz

Post autor: Jo17 » 16 kwie 2019, o 18:15

Rozwijam temat. Jakiś czas temu dostałam info, że update jest, i że nawet dali instrukcje mojemu serwisowi, gdzie mają szukać aktualizacji :lol:
No I wczoraj zebrałam się i pojechałam, aby się umówić wizytę. Oczywiście dalej nic nie wiadomo. Pytam o cenę. Bo zostawię auto. Oni update zrobią a ja będę musiała zapłacić. I tutaj mało nie spadłam z krzesła :!: £245 za update :!: Skomentowalam to w kilku słowach. I tyle. Napisałam znów do Main Vauxhall, bo się dopytywali, czy już ' done', że nie skorzystam z ich serwisu i że jestem 'unhappy' :( . Ciekawa jestem co mi odpiszą.....

ODPOWIEDZ

Wróć do „Auta forumowiczów”