--------Spot śląsko-małopolsko-świętokrzyski - 1.09 - na forum i na FB
----------------------------------
-------------------------------------Obrazek Polub naszą stronę na Facebooku Obrazek Dołącz do naszej Grupy na Facebooku Obrazek

INSIGNIA 2.8 V6 Grzegorz

Awatar użytkownika
grzegorz13
Użytkownik
Auto: Insignia 4x4 v6
Kod silnika: A28NET
Rok produkcji: 2009
Miasto: Lubin
Otrzymał  piwo: 4 razy

Re: INSIGNIA 2.8 V6 Grzegorz

Post autor: grzegorz13 » 14 sie 2019, o 15:23

norbi333 pisze:
13 sie 2019, o 21:00
Podałem Tobie od razu linki.

To już nawet nie jest śmieszne takie pogrążanie się i czepianie się kurczliwie czegoś co dawno sprostowane i podane wszystko na tacy.To już jest żałosne. .Kończę,bo już tak nisko upadłeś ,że ,aż żal na to patrzeć.
Typowe dla ciebie odwrócić kota ogonem a jak się ci zwróci uwagę to udajesz iż nie rozumiesz
Owszem podałeś linki i co z tego skoro w likach masz inne czasy a inne podałeś i to znacznie się różniące
Co link to inny czas a żaden nie zgadza się z tym co podałeś na początku :lol:
Dalej udajesz iż nie wiesz o co chodzi :lol:
Prosiłem o test twoje auta i też w linku który podałeś go nie ma :lol: poza iż ktoś napisał 5s o co zapytałem na podstawie czego tam było wpisane te 5 s a ty dalej nie podałeś tego skąd to się wzięło i nie podałeś testu twego auta bo go nie ma

Za każdym razem zmieniasz temat i wyzywasz obrażasz gdy zwróci się uwagę iż kłamiesz !
A typowe wówczas dla ciebie iż piszesz iż ktoś jest żałosny lub iż nisko upadł
Nie życzę sobie byś mnie obrażał skoro kłamiesz a gdy ci się zwróci uwagę potrafisz tylko obrażać i odwracać kota ogonem lub całkowicie przekręcać wypowiedzi jak choćby te powyżej gdzie pisałeś wyraźnie iż to ja napisałem iż chip to placebo i nie robi go się w 2.8 a potem gdy zażądałem cytatu gdzie tak pisałem odpowiedziałeś iż ty tak napisałeś
Czyli kłamiesz a przyłapany udajesz iż nic się nie stało albo zmieniasz temat
Żądam jasnych przeprosin ! i usunięcia twoich obraźliwych wpisów oraz mam nadzieję iż tym razem dotrzymasz słowa i przestaniesz ganiać za mną na forum jak piesek i ujadać !

norbi333
Zapaleniec
Auto: Biturbo 4x4,2.0T 4x4
Kod silnika: A20NFT
Rok produkcji: 2014
Miasto: Suwałki
Otrzymał  piwo: 11 razy

Post autor: norbi333 » 14 sie 2019, o 15:55

Porażka. Jak można ciągle w to samo brnąć. Wszystko po pięć razy pokazane i wyjaśnione, a Ty dalej to samo.Zanim piszesz to poczytaj wcześniej po 3 razy to co do Ciebie się pisze. Potem odpowiadaj. Wcześniej było to śmieszne ale teraz to już żałosne.

Awatar użytkownika
wassermann
Zapaleniec
Auto: Insignia GSi 2.0T
Kod silnika: B20NFT
Rok produkcji: 2018
Miasto: Nec temere, nec timide
Otrzymał  piwo: 6 razy

Post autor: wassermann » 14 sie 2019, o 16:21

Jesteście jak posłowie przeciwnych frakcji.
Tylko że oni częstokroć z mównicy leją po sobie gnojówką, a później w sejmowej kantynie spijają co nieco w dobrej komitywie :)

M.

Bartol
Użytkownik
Auto: INSIGNIA
Kod silnika: A18XER
Rok produkcji: 2010
Miasto:
Otrzymał  piwo: 1 raz

Post autor: Bartol » 14 sie 2019, o 22:00

norbi333
Zapaleniec

Post autor: norbi333 » 15 sie 2019, o 07:13

grzegorz13 pisze:
14 sie 2019, o 15:23
pisałeś wyraźnie iż to ja napisałem iż chip to placebo i nie robi go się w 2.8 a potem gdy zażądałem cytatu gdzie tak pisałem odpowiedziałeś iż ty tak napisałeś
norbi333 pisze:
13 sie 2019, o 05:45
Poza tym napisałeś, że chip to efekt placebo, nie robi go się tylko w jednym silniku 2.8T. Działa tak samo we wszystkich innych uturbionych.
Pokazanie diesla to dalej ten sam temat o różnicach przed i po programie. Ale skoro masz znowu pokazane, że piszesz głupotę o efekcie placebo to co innego napiszesz.
Dokładnie to napisałem,a nie Ciebie cytowałem.
Ale zawsze można przekręcić pod siebie 😀
Że nie wspomnę o tym ,że na poprzedniej stronie masz podane,?gdzie pisałeś ,że chip to efekt placebo.
Także kto tu pisze o kłamaniu.

I czekam nadal na Twoje obiecane linki jeszcze z mojego tematu ,których nadal brak. Że o linkach do rewelacji z Tego tematu nie wspomnę.

Awatar użytkownika
grzegorz13
Użytkownik
Auto: Insignia 4x4 v6
Kod silnika: A28NET
Rok produkcji: 2009
Miasto: Lubin
Otrzymał  piwo: 4 razy

Post autor: grzegorz13 » 15 sie 2019, o 19:56

norbi333 pisze:
14 sie 2019, o 15:55
Porażka. Jak można ciągle w to samo brnąć. Wszystko po pięć razy pokazane i wyjaśnione, a Ty dalej to samo.Zanim piszesz to poczytaj wcześniej po 3 razy to co do Ciebie się pisze. Potem odpowiadaj. Wcześniej było to śmieszne ale teraz to już żałosne.
Jak długo można ci mówić iż kłamiesz i kręcisz a ty dalej swoje !
Policz ile podałeś czasów do setki 2.8 i porównaj wartości do tych co podałeś za pierwszym razem bez linków !
NIC NIE WYJAŚNIŁEŚ 5 RAZY CIĄGLE KŁAMIESZ I PRZEKRĘCASZ TO SĄ FAKTY
Napisałeś wyraźnie iż to ja powiedziałem masz poniżej cytat twojej wypowiedzi do mnie
Poza tym napisałeś, że chip to efekt placebo, nie robi go się tylko w jednym silniku 2.8T. Działa tak samo we wszystkich innych uturbionych.
a jak zażądałem byś przytoczył gdzie przekręciłeś kota ogonem i przyznałeś iż ty spreparowałeś ten wpis by wyglądał iż ja tak powiedziałem ! TAK TO TEŻ FAKTY to jest żałosne i taka sama prawda jak to iż powiedziałem iż chip to placebo KOLEJNY RAZ PRZEKRĘCASZ I KRĘCISZ
Pokaż mi w którym poście obiecuję ci iż wkleję linki do mojego tematu czy twojego ! KOLEJNE KŁAMSTWO !
Nie będę już ci nawet przypominał iż ty obiecałeś testy swojego auto po chipie :lol:
norbi333 pisze:
14 sie 2019, o 15:55
TEN POST TO SAMOOCENA ponieważ dokładnie opisałeś w nim to co robisz co wykazałem powyżej

norbi333
Zapaleniec

Post autor: norbi333 » 15 sie 2019, o 20:45

Już 12 sierpnia sprostowalem moją pomyłkę odnośnie porównania kombi i nie kombi. Dostałeś czasy automatów i manualu, a więc logiczne, że są różne.
Ale Ty dalej brniesz to samo i nic nie wychodzi. Także pokaż gdzie kłamię odnośnie czasów skoro podałem Tobie nawet źródła, które nawet potwierdziło Twoje 6.9 s dla 2.8 T.
Do Twojego efektu placebo nic nie przekręciłem. Dostałeś wszystko czarno na białym gdzie pisałeś. A, że sam piszesz, przekręcasz i ucinasz cytaty to Twój problem, a nie mój. Wszyscy czytający mają wszystko czym ja się popieram, a Ty.
Nawet czytać nie potrafisz że zrozumieniem. Napisałem wyraźnie z mojego tematu, a nie Twojego.Szkoda, że nagle nie pamiętasz,bo przecież pisałeś
21 lipca
grzegorz13 pisze:
21 lip 2019, o 16:58
Ja dotrzymuję słowa
Mamy połowę sierpnia.
A miały być linki do różnic opc i 2.. 8 T
Miały być linki do zdań, które mi wpierałeś, że tak pisałem. I nic.
Ocena to może być Tylko Twoja co nawet inni już dawno zauważyli i pisali.

Daruj sobie odpisywanie, bo i tak wiadomo co odpiszesz.
Ostatnio zmieniony 16 sie 2019, o 15:42 przez norbi333, łącznie zmieniany 2 razy.

norbi333
Zapaleniec

Post autor: norbi333 » 16 sie 2019, o 07:00

grzegorz13 pisze:
15 sie 2019, o 19:56
Nie będę już ci nawet przypominał iż ty obiecałeś testy swojego auto po chipie :lol:
Bardzo ciekawe.Także pokaż gdzie tobie coś takiego obiecywałem.
Tylko konkretny link,a nie jakieś dziwne opowieści

Dodano po 3 minutach 13 sekundach:
grzegorz13 pisze:
15 sie 2019, o 19:56
TAK TO TEŻ FAKTY to jest żałosne i taka sama prawda jak to iż powiedziałem iż chip to placebo KOLEJNY RAZ PRZEKRĘCASZ I KRĘCISZ
grzegorz13 pisze:
11 sie 2019, o 20:58
Norbert skoro twierdzisz iż twoja 2.8 po chipie miała lepsze osiągi w tym zakresie od rasowej OPC to pokaż testy :lol: by to udowodnić Nie pisz mi iż Ty i małżonka od razu zauważyła wzrost mocy na starcie ponieważ dane mówią iż ta objawia się dopiero powyżej setki a wówczas już trudno to odczuć ! To jest właśnie placebo a jeśli nie wierzysz to wmów małżonce iż zrobiłeś program do swojej benzyny i dopiero teraz jedzie a przekonasz się iż to potwierdzi :o
Po raz kolejny masz .Ja to pisałem czy Ty. Także co tu jest żałosne?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Auta forumowiczów”