--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------
Zobacz nasz portal klubowy ---------------
Polub naszą stronę na Facebooku ---------------
Dołącz do naszej Grupy na Facebooku
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------
Zobacz nasz portal klubowy ---------------
Polub naszą stronę na Facebooku ---------------
Dołącz do naszej Grupy na FacebookuCo dzisiaj zrobiłem przy swoim aucie ?
- peja-1991
- V-ce Prezes ds organizacyjnych
- Posty: 4450
- Rejestracja: 24 kwie 2013, o 14:39
- Auto: Insignia
- Kod silnika: D16SHT
- Rok produkcji: 2019
- Miasto: Warszawa
- Postawił piwo: 3 razy
- Otrzymał piwo: 98 razy
- Kontakt:
Re: Co dzisiaj zrobiłem przy swoim aucie ?
Mycie + woskowanie +czyszczenie i impregnacja skór 
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
"Krytyk i eunuch z jednej są parafii
obaj wiedzą jak, żaden nie potrafi" Tadeusz Boy-Żeleński
obaj wiedzą jak, żaden nie potrafi" Tadeusz Boy-Żeleński
- peja-1991
- V-ce Prezes ds organizacyjnych
- Posty: 4450
- Rejestracja: 24 kwie 2013, o 14:39
- Auto: Insignia
- Kod silnika: D16SHT
- Rok produkcji: 2019
- Miasto: Warszawa
- Postawił piwo: 3 razy
- Otrzymał piwo: 98 razy
- Kontakt:
Re: Co dzisiaj zrobiłem przy swoim aucie ?
Tak
"Krytyk i eunuch z jednej są parafii
obaj wiedzą jak, żaden nie potrafi" Tadeusz Boy-Żeleński
obaj wiedzą jak, żaden nie potrafi" Tadeusz Boy-Żeleński
- jotef
- Użytkownik
- Posty: 554
- Rejestracja: 23 mar 2016, o 19:41
- Auto: eSTe
- Kod silnika: A20DTE
- Rok produkcji: 2014
- Miasto:
- Postawił piwo: 2 razy
- Otrzymał piwo: 31 razy
Re: Co dzisiaj zrobiłem przy swoim aucie ?
wymieniłem silnik wycieraczki klapy tylnej > GM 13227418.
koszt nowego około 1000 pln
część w kwocie zakupu j/w nie ma nawet uszczelki pokrywy przekładni z silnikiem
w środku korozja zaszalała > 'sterowanie blaszkowe' do doopy, a przecież produkcja 2014 :
udało mi się zakupić na szrocie używkę z bolidu MY 2012 > tylko 20 pln'ów
:
no ja nie wiem czy zanim skasowali to auto to ono stało tylko w garażu
ale środek napędu tylnego wycieraka szyby > nówka nie śmigana
... jak tu się nie cieszyć z darów losu
i jeszcze kamerka rejestratora wjechała na pokład :
koszt nowego około 1000 pln
część w kwocie zakupu j/w nie ma nawet uszczelki pokrywy przekładni z silnikiem
w środku korozja zaszalała > 'sterowanie blaszkowe' do doopy, a przecież produkcja 2014 :
udało mi się zakupić na szrocie używkę z bolidu MY 2012 > tylko 20 pln'ów
no ja nie wiem czy zanim skasowali to auto to ono stało tylko w garażu
ale środek napędu tylnego wycieraka szyby > nówka nie śmigana
... jak tu się nie cieszyć z darów losu
i jeszcze kamerka rejestratora wjechała na pokład :
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
- Zbyszek01
- Klubowicz
- Posty: 3484
- Rejestracja: 10 lut 2015, o 20:29
- Auto: Jag XE 2,0D ,MY2020
- Kod silnika: inny
- Rok produkcji: 2019
- Moje auto: viewtopic.php?f=52&t=1580&start=280
- Miasto: DZA
- Postawił piwo: 28 razy
- Otrzymał piwo: 41 razy
Re: Co dzisiaj zrobiłem przy swoim aucie ?
Jak nakręcisz jakiś filmik tą kamerą to pochwal się 
Insignia 2.0D MY2012.
Jag XE 2,0D AWD ,MY2020
Jag XE 2,0D AWD ,MY2020
- ZiGi
- Użytkownik
- Posty: 348
- Rejestracja: 25 mar 2015, o 09:35
- Auto: Insignia ST 130KM
- Kod silnika: A20DT
- Rok produkcji: 2011
- Miasto: Dębe Wielkie
- Postawił piwo: 1 raz
- Otrzymał piwo: 2 razy
Re: Co dzisiaj zrobiłem przy swoim aucie ?
Dziś tylko wymieniłem żarniki xenonów bo jeden skończył żywot. Zamówiłem dokładnie ten sam model który, był od nowości czyli OSRAM D1S XENARC przejechały 193000km.
Na zdjęciu od lewej: spalony, niespalony, nowy.
Wysłane z Tapatalka
Na zdjęciu od lewej: spalony, niespalony, nowy.

Wysłane z Tapatalka
Pozdrawiam ZiGi
- ZiGi
- Użytkownik
- Posty: 348
- Rejestracja: 25 mar 2015, o 09:35
- Auto: Insignia ST 130KM
- Kod silnika: A20DT
- Rok produkcji: 2011
- Miasto: Dębe Wielkie
- Postawił piwo: 1 raz
- Otrzymał piwo: 2 razy
Re: Co dzisiaj zrobiłem przy swoim aucie ?
Nie ma to dla mnie, aż takiego znaczenia, a zapłacenie 600zl za komplet zamiast 300zl już tak.
A tak przez chwilę świecił ten umierający prawy.

Wysłane z Tapatalka
A tak przez chwilę świecił ten umierający prawy.

Wysłane z Tapatalka
Pozdrawiam ZiGi
- szynok
- Nowicjusz
- Posty: 20
- Rejestracja: 16 kwie 2017, o 16:15
- Auto: Insignia sedan 2.0T
- Kod silnika: A20NHT
- Rok produkcji: 2009
- Miasto:
Re: Co dzisiaj zrobiłem przy swoim aucie ?
Może nie dziś, chociaż dziś też. Wygłuszenie drzwi + Hetrz dsk 165 z przodu. Wymiana IC na fmic, stacja android 9.0 + kamerka cofania, malowanie zacisków, malowanie grilla. Wszystko samodzielnie, zatem jak ktoś ma pytania, to służę pomocą. Teraz czekam na mapkę coś pod 280/300KM i będzie git. Jeszcze zostaje przyciemnić szyby i chyba koniec inwestycji.
Czekać aż pęknie blok 
- szynok
- Nowicjusz
- Posty: 20
- Rejestracja: 16 kwie 2017, o 16:15
- Auto: Insignia sedan 2.0T
- Kod silnika: A20NHT
- Rok produkcji: 2009
- Miasto:
Re: Co dzisiaj zrobiłem przy swoim aucie ?
Grill malowałem plastidipem i w sumie wyszło ładnie. Po fakturze ciężko rozróżnić co było malowane, a co jest fabrycznie czarne. Tu na zdjęciu już trochę zakurzone.
Zaciski malowałem zestawem foliateca, kolor: midnight black. Biorąc pod uwagę rozmiary tych zacisków pomyślałem, że nie ma co iść w kierunku krzykliwych kolorów, a czarny i ładnie wygląda i nie kłuje w oczy.
Co do grania. Powiem tak. Większą różnicę zrobiło wyciszenie drzwi niż wymiana głośników, jeśli chodzi o CD400. Dopiero wymiana radia na stacje z androidem sprawiła, że zestaw hertza zaczął grać jak należy, bo cd400 ze swoimi 20W na wyjściu nie bardzo potrafiło to napędzić. Moim zdaniem wymiana głośników pod cd400 mija się z celem, bo różnica była bardzo niewielka. Za to wyciszenie drzwi pozwoliło nawet z seryjnych pierdziawek coś tam wycisnąć.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
- mazmarcin
- Klubowicz
- Posty: 9545
- Rejestracja: 25 mar 2017, o 17:35
- Auto: Insignia ST
- Kod silnika: D20DTR
- Rok produkcji: 2018
- Miasto: Wodzisław Śląski
- Postawił piwo: 19 razy
- Otrzymał piwo: 145 razy
Re: Co dzisiaj zrobiłem przy swoim aucie ?
Wymieniłem hmi na 2,5

Wysłane z mojego F5121 przy użyciu Tapatalka


Wysłane z mojego F5121 przy użyciu Tapatalka
- dokia
- Ekspert
- Posty: 9549
- Rejestracja: 14 lut 2018, o 22:32
- Auto: Jaguar E-Pace 250hp
- Kod silnika: inny
- Rok produkcji: 2020
- Miasto: z Mazur :)
- Postawił piwo: 263 razy
- Otrzymał piwo: 121 razy
- Kontakt:
Re: Co dzisiaj zrobiłem przy swoim aucie ?
i będziesz prezentował obecnym na spocie? Czirliderki zatańczą? 
Radio 357 :)
-
maciejjernas
- Nowicjusz
- Posty: 24
- Rejestracja: 14 lip 2019, o 21:12
- Auto: country tourer
- Kod silnika: A20DTR
- Rok produkcji: 2014
- Miasto: Poznań
- mazmarcin
- Klubowicz
- Posty: 9545
- Rejestracja: 25 mar 2017, o 17:35
- Auto: Insignia ST
- Kod silnika: D20DTR
- Rok produkcji: 2018
- Miasto: Wodzisław Śląski
- Postawił piwo: 19 razy
- Otrzymał piwo: 145 razy
Re: Co dzisiaj zrobiłem przy swoim aucie ?
Sam wymieniłem 
Dodano po 2 minutach 38 sekundach:
Jest fajny poradnik oczywiście tu na forum
https://insignia-club.pl/viewtopic.php?t=5786#p135263
Dodano po 2 minutach 38 sekundach:
Jest fajny poradnik oczywiście tu na forum
https://insignia-club.pl/viewtopic.php?t=5786#p135263
- dante83pl
- Użytkownik
- Posty: 140
- Rejestracja: 20 wrz 2017, o 19:16
- Auto: Insignia Elite
- Kod silnika: A20DTH
- Rok produkcji: 2012
- Miasto: Horley, UK
Re: Co dzisiaj zrobiłem przy swoim aucie ?
Niedawno dość paskudnie otarłem felgą o krawężnik. Uznałem to za dobry moment na zmianę koloru felg, czarne chodziły za mną już od jakiegoś czasu.
Jedna gotowa, na kolejnej schnie podkład czyli zostało dwie i pół

Jedna gotowa, na kolejnej schnie podkład czyli zostało dwie i pół

-
Bartol
- Zapaleniec
- Posty: 1530
- Rejestracja: 10 paź 2017, o 10:27
- Auto: INSIGNIA
- Kod silnika: A18XER
- Rok produkcji: 2010
- Miasto:
- Otrzymał piwo: 26 razy
Re: Co dzisiaj zrobiłem przy swoim aucie ?
Ładnie. Czy napiszesz wskazówki czym to malowałeś i jak przygotowałeś powierzchnię?
Planuje odświeżyć stalówki strukturalne przed zimą...
Planuje odświeżyć stalówki strukturalne przed zimą...
- patryk78
- Użytkownik
- Posty: 246
- Rejestracja: 1 paź 2018, o 12:19
- Auto: opel insignia
- Kod silnika: A20DT
- Rok produkcji: 2014
- Miasto: Gniezno
- Postawił piwo: 5 razy
- Otrzymał piwo: 5 razy
Re: Co dzisiaj zrobiłem przy swoim aucie ?
A ja sobie wymieniłem diodę. Miałem zwykłą i mam jakby też zwykłą ale za to ładniejszą. To tyle w niedzielny poranek a teraz muszę zawieźć dzieciaki do kościoła a ja na myjnie 
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
- Dan
- Użytkownik
- Posty: 907
- Rejestracja: 6 sie 2014, o 12:07
- Auto: ST 160HP
- Kod silnika: A20DTH
- Rok produkcji: 2009
- Miasto: Łódź
- Otrzymał piwo: 13 razy
Re: Co dzisiaj zrobiłem przy swoim aucie ?
Fajna gdzieś taką znalazl?
Ja kiere sobie obszyłem
Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
Ja kiere sobie obszyłem

Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka

