--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------
Zobacz nasz portal klubowy ---------------
Polub naszą stronę na Facebooku ---------------
Dołącz do naszej Grupy na Facebooku
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------
Zobacz nasz portal klubowy ---------------
Polub naszą stronę na Facebooku ---------------
Dołącz do naszej Grupy na FacebookuDodatkowe funkcje ekranu między zegarami polift
- mazmarcin
- Klubowicz
- Posty: 9545
- Rejestracja: 25 mar 2017, o 17:35
- Auto: Insignia ST
- Kod silnika: D20DTR
- Rok produkcji: 2018
- Miasto: Wodzisław Śląski
- Postawił piwo: 19 razy
- Otrzymał piwo: 145 razy
Re: Dodatkowe funkcje ekranu między zegarami polift
W zabudowanym pomoże a poza poblinka parę razy i się wyłączy 
-- 2 paź 2017, o 19:24 --
Mam isię od marca i ani razu nie zmieniłem ekranów z trybu sport
-- 2 paź 2017, o 19:25 --
A takie pozostałe też fajne
-- 2 paź 2017, o 19:27 --
Te kwadraty to tylko widać w trybie turystycznym?
-- 2 paź 2017, o 19:24 --
Mam isię od marca i ani razu nie zmieniłem ekranów z trybu sport
-- 2 paź 2017, o 19:25 --
A takie pozostałe też fajne
-- 2 paź 2017, o 19:27 --
Te kwadraty to tylko widać w trybie turystycznym?
-
norbi333
- Ekspert
- Posty: 5130
- Rejestracja: 13 lis 2013, o 20:29
- Auto: INNE
- Rok produkcji: 2020
- Miasto: Suwałki
- Otrzymał piwo: 39 razy
Re: Dodatkowe funkcje ekranu między zegarami polift
To jest w ustawieniach.
Dla mnie bardziej czytelne są w tour
Dla mnie bardziej czytelne są w tour
- mazmarcin
- Klubowicz
- Posty: 9545
- Rejestracja: 25 mar 2017, o 17:35
- Auto: Insignia ST
- Kod silnika: D20DTR
- Rok produkcji: 2018
- Miasto: Wodzisław Śląski
- Postawił piwo: 19 razy
- Otrzymał piwo: 145 razy
Re: Dodatkowe funkcje ekranu między zegarami polift
Tak teraz byłem i zobaczyłem.
Też mam dwa z trzech zaznaczone.
Też mam dwa z trzech zaznaczone.
- mnieteczek
- Użytkownik
- Posty: 930
- Rejestracja: 17 mar 2017, o 07:21
- Auto: PEUGEOT 508 GT
- Kod silnika: inny
- Rok produkcji: 2019
- Miasto: Jastrzębie-Zdrój
- Postawił piwo: 5 razy
- Otrzymał piwo: 21 razy
Re: Dodatkowe funkcje ekranu między zegarami polift
Nie bo to jest tylko piktogram informujący jak działa ta zakładka(zaptaszkowane,odptaszkowane),czyli dajesz na kierownicy strzałkę w prawo i zaznaczasz(ptaszkujesz) jakie funkcje ma wyświetlać/nie wyświetlać w menu samochodu.mazmarcin pisze:...
Ostatnio zmieniony 3 paź 2017, o 09:26 przez IBZI, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Nie cytuj posta pod postem. Regulamin forum.
Powód: Nie cytuj posta pod postem. Regulamin forum.
- mazmarcin
- Klubowicz
- Posty: 9545
- Rejestracja: 25 mar 2017, o 17:35
- Auto: Insignia ST
- Kod silnika: D20DTR
- Rok produkcji: 2018
- Miasto: Wodzisław Śląski
- Postawił piwo: 19 razy
- Otrzymał piwo: 145 razy
Re: Dodatkowe funkcje ekranu między zegarami polift
Czyli główne zadanie by było włączyć tą trzecią?
Wtedy by teoretycznie wszystko pokazało.
Wtedy by teoretycznie wszystko pokazało.
- volf_2006
- Użytkownik
- Posty: 165
- Rejestracja: 6 wrz 2014, o 17:46
- Auto: Insignia Grand Sport
- Kod silnika: inny
- Rok produkcji: 2020
- Miasto: Sosnowiec
- Otrzymał piwo: 4 razy
Re: Dodatkowe funkcje ekranu między zegarami polift
No właśnie, wszystkie te funkcje mamy zaprogramowane w 2 kategoriach tzn:
1-informacje o samochodzie tj: spalanie,stan oleju itd.
2-ustawienia samochodu tj:tryb zmiana zegarów,ostrz o prędkości itd, jest to zawarte właśnie w 2 odfajkowanych kwadracikach.Pytanie jest -- co jest ukryte pod 3 nieodznaczonym.
1-informacje o samochodzie tj: spalanie,stan oleju itd.
2-ustawienia samochodu tj:tryb zmiana zegarów,ostrz o prędkości itd, jest to zawarte właśnie w 2 odfajkowanych kwadracikach.Pytanie jest -- co jest ukryte pod 3 nieodznaczonym.
-
norbi333
- Ekspert
- Posty: 5130
- Rejestracja: 13 lis 2013, o 20:29
- Auto: INNE
- Rok produkcji: 2020
- Miasto: Suwałki
- Otrzymał piwo: 39 razy
Re: Dodatkowe funkcje ekranu między zegarami polift
Odstawiłbym tryb opc. Czyli jakieś przeciązenia, czasy,wartości doładowania itp
-- 2 paź 2017, o 20:24 --
Ewentualnie jak w przedlifcie tryb eco
-- 2 paź 2017, o 20:24 --
Ewentualnie jak w przedlifcie tryb eco
- mazmarcin
- Klubowicz
- Posty: 9545
- Rejestracja: 25 mar 2017, o 17:35
- Auto: Insignia ST
- Kod silnika: D20DTR
- Rok produkcji: 2018
- Miasto: Wodzisław Śląski
- Postawił piwo: 19 razy
- Otrzymał piwo: 145 razy
Re: Dodatkowe funkcje ekranu między zegarami polift
Qrde już jeden z kolegów na forum pisze w ten sposóbvolf_2006 pisze:No właśnie, wszystkie te funkcje mamy zaprogramowane w 2 kategoriach tzn:
1-informacje o samochodzie tj: spalanie,stan oleju itd.
2-ustawienia samochodu tj:tryb zmiana zegarów,ostrz o prędkości itd, jest to zawarte właśnie w 2 odfajkowanych kwadracikach.Pytanie jest -- co jest ukryte pod 3 nieodznaczonym.
Ktoś rozpoznał podobieństwo w pisaniu postu?
- mazmarcin
- Klubowicz
- Posty: 9545
- Rejestracja: 25 mar 2017, o 17:35
- Auto: Insignia ST
- Kod silnika: D20DTR
- Rok produkcji: 2018
- Miasto: Wodzisław Śląski
- Postawił piwo: 19 razy
- Otrzymał piwo: 145 razy
Re: Dodatkowe funkcje ekranu między zegarami polift
Nie no nic źle. Piszesz podobnie jak inny kolega z forum.
-- 2 paź 2017, o 20:49 --
-- 2 paź 2017, o 20:49 --
Major kupiłeś teraz opel scanera?Major601 pisze:Jak przyjdzie scanner do mnie to sprawdzę czy w moim polifcie pójdzie też coś zrobić, od RM 2016 pozmieniali oprogramowanie i nawet OP-COM nie łapie połowy tego co dało się robić do RM 2015.
Zobaczymy...
- Major601
- Użytkownik
- Posty: 596
- Rejestracja: 5 sie 2016, o 18:37
- Auto: Opel Astra H
- Kod silnika: A18XER
- Rok produkcji: 2009
- Miasto: Siemianowice Śląskie / Czechowice Dziedzice
- Postawił piwo: 2 razy
- Otrzymał piwo: 4 razy
Re: Dodatkowe funkcje ekranu między zegarami polift
tak kupiłem oczekuję na dostawę.
Apropos trzeciej zakładki to tzw "Menu osiągów" czyli wszystko co jest w OPC - jak napięcie akumulatora, ciśnienie i temperatura oleju, pęcherzyk tarcia
Apropos trzeciej zakładki to tzw "Menu osiągów" czyli wszystko co jest w OPC - jak napięcie akumulatora, ciśnienie i temperatura oleju, pęcherzyk tarcia
- volf_2006
- Użytkownik
- Posty: 165
- Rejestracja: 6 wrz 2014, o 17:46
- Auto: Insignia Grand Sport
- Kod silnika: inny
- Rok produkcji: 2020
- Miasto: Sosnowiec
- Otrzymał piwo: 4 razy
Re: Dodatkowe funkcje ekranu między zegarami polift
Ja nie mam trzeciej zakładki,nie mam opc a udało się dobić napięcie akumulatora.Może tam są strikte typowe osiągi itp.
- Major601
- Użytkownik
- Posty: 596
- Rejestracja: 5 sie 2016, o 18:37
- Auto: Opel Astra H
- Kod silnika: A18XER
- Rok produkcji: 2009
- Miasto: Siemianowice Śląskie / Czechowice Dziedzice
- Postawił piwo: 2 razy
- Otrzymał piwo: 4 razy
Re: Dodatkowe funkcje ekranu między zegarami polift
Zobaczymy co pójdzie odkryć w moim jak podłącze OS.
W każdym razie można aktywować wszystko w każdej kasecie Uplevel, tylko nie wszystko będzie pokazywać z racji braku odpowiednich czujników, kamer ect.
Wcześniej myślałem że wyłącznie Autoflash ma taką moc
ale widzę że interfejsy z nowymi aktualizacjami zaczynają ogarniać temat
W zakładce Menu osiągów dodatkowo - niezależnie od tego co jest na wyświetlaczu - na tych dwóch "półksiężycach" obok prędkościomierza(cyt instrukcja) są następujące zakładki:
- temperatura oleju
- ciśnienie oleju
- komunikat dotyczący napięcia baterii
- wskazanie przyspieszenia
- licznik czasu okrążenia
W każdym razie można aktywować wszystko w każdej kasecie Uplevel, tylko nie wszystko będzie pokazywać z racji braku odpowiednich czujników, kamer ect.
Wcześniej myślałem że wyłącznie Autoflash ma taką moc
W zakładce Menu osiągów dodatkowo - niezależnie od tego co jest na wyświetlaczu - na tych dwóch "półksiężycach" obok prędkościomierza(cyt instrukcja) są następujące zakładki:
- temperatura oleju
- ciśnienie oleju
- komunikat dotyczący napięcia baterii
- wskazanie przyspieszenia
- licznik czasu okrążenia
- mazmarcin
- Klubowicz
- Posty: 9545
- Rejestracja: 25 mar 2017, o 17:35
- Auto: Insignia ST
- Kod silnika: D20DTR
- Rok produkcji: 2018
- Miasto: Wodzisław Śląski
- Postawił piwo: 19 razy
- Otrzymał piwo: 145 razy
Re: Dodatkowe funkcje ekranu między zegarami polift
Nie ma ciśnienia turbiny?
Nikt nic więcej nie tworzy?
My tu czekamy na jakieś rewolucje Panowie

Nikt nic więcej nie tworzy?
My tu czekamy na jakieś rewolucje Panowie
- etac
- Użytkownik
- Posty: 553
- Rejestracja: 30 mar 2016, o 18:36
- Auto: brak
- Kod silnika: inny
- Rok produkcji: 2017
- Miasto: SBE
- Otrzymał piwo: 11 razy
- Kontakt:
Re: Dodatkowe funkcje ekranu między zegarami polift
Ping, Panowie zza Buga juz założyli poliftowy z Insignii do CruzePing pisze:Dzisiaj podczas sprzątania samochodu podłączyłem licznik poliftowy pod gniazdo OBD w samochodzie. Licznik działał jak należy: prędkość, obroty, kontrolki itd. Tylko nie było sterowania.
Jedno wiem, muszę mieć go w swoim samochodzie więc albo go zamontuje albo zmienię samochód![]()
Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka
widać ze kierownica idzie w parze z tą zmianą.
- Ping
- Klubowicz
- Posty: 2825
- Rejestracja: 20 cze 2016, o 14:18
- Auto: Insignia ST / MY2011
- Kod silnika: A20DT
- Rok produkcji: 2010
- Miasto: W-wa
- Otrzymał piwo: 146 razy
- Kontakt:
Re: Dodatkowe funkcje ekranu między zegarami polift
Parę dni temu to widziałem.
No kierownicę trza zmienić albo dorobić moduł komunikacji LIN.
Akurat dorobienie modułu LIN nie powinno być problemem. Trzeba tylko dane dotyczące komunikacji z oryginalnej kierownicy.
Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka
No kierownicę trza zmienić albo dorobić moduł komunikacji LIN.
Akurat dorobienie modułu LIN nie powinno być problemem. Trzeba tylko dane dotyczące komunikacji z oryginalnej kierownicy.
Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka
Ostatnio zmieniony 3 paź 2017, o 18:52 przez Ping, łącznie zmieniany 1 raz.

