Nigdy w życiu
Panowie i Panie.
1. yerry
2. Mario
3. piohib
4. profek i dosia
5. konikkr
6. k.olix
7. pablosss123 + 1
8. Peja-1991
9. sonnenberg z moimi dziewczynami

10. Engine
11. osa
12. creologic z przyległościami

13. Luk25mor
Mamy póki co 13 samochodów.
Do naszej dyspozycji będziemy mieć 7 apartamentów 2 osobowych oraz 10 pokoi 2 osobowych.
Ceny jakie udało się ustalić to
apartament 195zł/doba ze śniadaniem
pokój 143zł/doba ze śniadaniem
parking 150zł za grupę
Proszę o przesłanie zaliczki w wysokości 100zł na konto klubowe w celu rezerwacji "lokum".
Proszę także o PW z informacją czy wolicie pokój czy apartament.
Jako, że nasz zlot jest imprezą rodzinną proponuję aby pierwszeństwo wyboru apartamentu miały rodziny z dziećmi.
Jakie jest Wasze zdanie ?