--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------Obrazek Zobacz nasz portal klubowy ---------------Obrazek Polub naszą stronę na Facebooku ---------------Obrazek Dołącz do naszej Grupy na Facebooku

ST by FLCN

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
michalm83
Użytkownik
Posty: 245
Rejestracja: 20 paź 2016, o 19:51
Auto: Opel Insignia
Kod silnika: A20DT
Rok produkcji: 2009
Miasto:

Re: ST by FLCN

Post autor: michalm83 » 26 lis 2016, o 23:14

Ładnie się prezentuje. Na tą zimę nie zdaże ale na przyszłą tez pomyśle o alufelgach .

Bodex

Re: ST by FLCN

Post autor: Bodex » 8 gru 2016, o 11:20

Dymiony chrom jest ładnie !

Wysłane z Leżajskiej krainy złotego napoju

Awatar użytkownika
flcn
Użytkownik
Posty: 310
Rejestracja: 10 cze 2015, o 00:14
Auto: ST Cdti
Kod silnika: A20DT
Rok produkcji: 2011
Miasto: LDZ

Re: ST by FLCN

Post autor: flcn » 8 gru 2016, o 22:27

Dziękuję bardzo :-)

Ostatnio po tym jak uporałem się z pompą paliwa, a ASO z czujnikiem poziomowania xenonów auto nie zalicza żadnych nowych usterek. 3 dni przejeździłem i nic Obrazek Obrazek Obrazek. Już prawie ja zaczynam lubić... ale i tak biorę nowe auto Obrazek.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
flcn
Użytkownik
Posty: 310
Rejestracja: 10 cze 2015, o 00:14
Auto: ST Cdti
Kod silnika: A20DT
Rok produkcji: 2011
Miasto: LDZ

Re: ST by FLCN

Post autor: flcn » 30 gru 2016, o 22:29

No to koniec mojej przygody z Insignią. Z oplem też.

Tym razem forum pomogło w sprzedaży. W sumie to miała iść pod młotek trochę później, ale trafił się Kolega chętny niemalże od zaraz. Nawet nie dałem ogłoszenia... Mam tylko nadzieję, że nowy Kolega będzie się tu chwalił modami na +, a nie będzie przeklinał auta, a co gorsza mnie.

W ten sposób przesiadłem się niespodziewanie w octavię II, bo tylko taka była w zapasie w pracy... Około 8-10 tygodnia odbiór nowego auta. Jak dopuścicie coś innego niż opel, to się pochwalę.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Bodex

Re: ST by FLCN

Post autor: Bodex » 30 gru 2016, o 22:42

Miło było poznać

Wysłane z Leżajskiej krainy złotego napoju

Awatar użytkownika
Sizon
Użytkownik
Posty: 270
Rejestracja: 24 paź 2016, o 20:23
Auto: Superb 3.6
Kod silnika: inny
Rok produkcji: 2011
Miasto: WWL
Otrzymał  piwo: 4 razy

Re: ST by FLCN

Post autor: Sizon » 30 gru 2016, o 22:51

Póki co kolega nie przeklina i jest zadowolony :)
Fakt, to była naprawdę szybka akcja, sam się nie spodziewałem, że jeszcze w tym roku kupię auto.
Mody będą, na dzień dobry inne fotele na pewno wpadną na pokład, przydała by się pamięć foteli i lusterek, fotochromy zewnętrzne, pakiecik OPC Line. Pożyjemy, zobaczymy, póki co dokształcam się w temacie.
Przypomnę się po nowym roku o śruby kół i faktury, w schowku znalazłem okulary :)

Awatar użytkownika
flcn
Użytkownik
Posty: 310
Rejestracja: 10 cze 2015, o 00:14
Auto: ST Cdti
Kod silnika: A20DT
Rok produkcji: 2011
Miasto: LDZ

Re: ST by FLCN

Post autor: flcn » 30 gru 2016, o 23:31

Cieszę się. Do śrub mogę dorzucić pozostały mi monzol 5c lany do paliwa od wiosny oraz oliwę do silnika (choć nigdy o dolewki nie prosiła)

@Bodex, nie martw się, czasem zajrzę i swoje 5 groszy wtrącę

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
Sizon
Użytkownik
Posty: 270
Rejestracja: 24 paź 2016, o 20:23
Auto: Superb 3.6
Kod silnika: inny
Rok produkcji: 2011
Miasto: WWL
Otrzymał  piwo: 4 razy

Re: ST by FLCN

Post autor: Sizon » 30 gru 2016, o 23:48

Profilaktyka to ważna rzecz, więc chętnie monzol przygarnę.

Bodex

Re: ST by FLCN

Post autor: Bodex » 31 gru 2016, o 15:21

@ flcn , możesz i 10 groszy wtrącić. Szczerze Cię podziwiam za determinację w usuwaniu usterek..
Octavia II ... współczuję.

Wysłane z Leżajskiej krainy złotego napoju

carvertical VIN check
ODPOWIEDZ

Wróć do „Auta forumowiczów”