--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------
Zobacz nasz portal klubowy ---------------
Polub naszą stronę na Facebooku ---------------
Dołącz do naszej Grupy na Facebooku
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------
Zobacz nasz portal klubowy ---------------
Polub naszą stronę na Facebooku ---------------
Dołącz do naszej Grupy na FacebookuMontaż elektrycznej klapy kombi
-
bassi
- Nowicjusz
- Posty: 8
- Rejestracja: 15 lis 2014, o 21:40
- Auto: Insignia ST
- Kod silnika: A16XER
- Rok produkcji: 2012
- Miasto: Radom
Montaż elektrycznej klapy kombi
Witam posiadam insignie w kombi i chciałbym zamontować elektrycznie otwierana klapę co będzie potrzebne do montażu i czy jest to wykonalne czy lepiej nie zawracać sobie głowy.
- radkor
- Użytkownik
- Posty: 721
- Rejestracja: 13 lip 2015, o 22:24
- Auto: Mondeo Mk4 2.2 220KM
- Kod silnika: inny
- Rok produkcji: 2011
- Miasto: Warszawa
- Otrzymał piwo: 2 razy
Re: Montaż elektrycznej klapy kombi
Przełącznik w przednie lewe drzwi, przełącznik w klapę. Wiązki. Pompka i siłownik - używane na Allegro sa po ok. 800zł.
Pewnie będzie potrzebne przeprogramowanie modułu Liftgate i BCM, no i przydałby się nowy kluczyk z 3 przyciskami.
PS. Popraw profil. Nie "Auto: Insignia Sport Tour" a "Auto: Insignia Sports Tourer".
Pewnie będzie potrzebne przeprogramowanie modułu Liftgate i BCM, no i przydałby się nowy kluczyk z 3 przyciskami.
PS. Popraw profil. Nie "Auto: Insignia Sport Tour" a "Auto: Insignia Sports Tourer".
- spiryt4
- Zapaleniec
- Posty: 1041
- Rejestracja: 29 kwie 2014, o 12:38
- Auto: Insignia Grand Sport
- Kod silnika: B20NFT
- Rok produkcji: 2020
- Miasto: Świętochłowice
- Postawił piwo: 4 razy
- Otrzymał piwo: 11 razy
Re: Montaż elektrycznej klapy kombi
Wydaje mi się że koszt zamontowania tego będzie dosyć wysoki jak za taki zbędny gadżet,moim skromnym zdaniem gra nie warta świeczki.Ale ostateczna decyzja jest twoja.
- mxw
- Zapaleniec
- Posty: 1011
- Rejestracja: 14 lip 2015, o 18:23
- Auto: Insignia 2.0T ST 4x4
- Kod silnika: A20NHT
- Rok produkcji: 2011
- Miasto: Poznań
- Otrzymał piwo: 1 raz
Re: Montaż elektrycznej klapy kombi
Wg mnie też będzie to zbyt złożone i drogie.
Ale za to sam się zastanawiam czy nie zrobić sobie po prostu tylko przycisku otwierania w drzwiach kierowcy, żeby nie zostać z niczym, jak wyłącznik w klapie zamoknie.
pozdro.,
mxw.
Wysłano z D802 za pomocą Tapatalk2.
Ale za to sam się zastanawiam czy nie zrobić sobie po prostu tylko przycisku otwierania w drzwiach kierowcy, żeby nie zostać z niczym, jak wyłącznik w klapie zamoknie.
pozdro.,
mxw.
Wysłano z D802 za pomocą Tapatalk2.
-
zradzio
Re: Montaż elektrycznej klapy kombi
Mi kiedyś zamókł i można klapę otworzyć od środka (w bagażniku) jest tam za zaślepką gumową przełącznik. Trzeba palca włożyć i przesunąć...
Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
- radkor
- Użytkownik
- Posty: 721
- Rejestracja: 13 lip 2015, o 22:24
- Auto: Mondeo Mk4 2.2 220KM
- Kod silnika: inny
- Rok produkcji: 2011
- Miasto: Warszawa
- Otrzymał piwo: 2 razy
Re: Montaż elektrycznej klapy kombi
My o tym wiemy, ale znacznie praktyczniejszy jest dodatkowy przycisk niż nurkowanie do bagażnika.
Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka
Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka
-
klapek100
- Nowicjusz
- Posty: 5
- Rejestracja: 16 lip 2023, o 09:50
- Auto: Insignia A Kombi
- Kod silnika: A20NFT
- Rok produkcji: 2014
- Miasto: Oca
- Postawił piwo: 1 raz
Re: Montaż elektrycznej klapy kombi
Cześć wszystkim,
Chciałem ożywić temat. Mam isi a w kombi bez unoszonej hydraulicznie klapy.
Skupiłem już z popularnego serwisu na A kilka elementów. Mam już:
- siłowniki z pompką i sterownikiem na stelażu (komplet z jednego auta)
- wiązkę klapy z czujnikami
- przycisk montowany wewnątrz klapy bagażnika
- przycisk z regulacją kąta na drzwi kierowcy
Brakuje mi wiązki drzwi kierowcy.
Czy ktoś jest w stanie doradzić w kwestiach jakiej dokładnie wiązki szukać do tych drzwi kierowcy i nurtuje mnie jeszcze czy zakupiona wiązka do klapy musi mieć złącze do kamery (posiadam fabryczną), nie sprawdziłem tego przed zakupem i teraz nie wiem czy zapasuje
Dziękuję za każdą pomoc.
Pozdrawiam
Chciałem ożywić temat. Mam isi a w kombi bez unoszonej hydraulicznie klapy.
Skupiłem już z popularnego serwisu na A kilka elementów. Mam już:
- siłowniki z pompką i sterownikiem na stelażu (komplet z jednego auta)
- wiązkę klapy z czujnikami
- przycisk montowany wewnątrz klapy bagażnika
- przycisk z regulacją kąta na drzwi kierowcy
Brakuje mi wiązki drzwi kierowcy.
Czy ktoś jest w stanie doradzić w kwestiach jakiej dokładnie wiązki szukać do tych drzwi kierowcy i nurtuje mnie jeszcze czy zakupiona wiązka do klapy musi mieć złącze do kamery (posiadam fabryczną), nie sprawdziłem tego przed zakupem i teraz nie wiem czy zapasuje
Dziękuję za każdą pomoc.
Pozdrawiam
-
Toosieek
- Nowicjusz
- Posty: 1
- Rejestracja: 27 sie 2024, o 17:47
- Auto: Opel Insignia
- Kod silnika: B20DTH
- Rok produkcji: 2015
- Miasto: Złotów

