--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------
Zobacz nasz portal klubowy ---------------
Polub naszą stronę na Facebooku ---------------
Dołącz do naszej Grupy na Facebooku
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------
Zobacz nasz portal klubowy ---------------
Polub naszą stronę na Facebooku ---------------
Dołącz do naszej Grupy na FacebookuInterfejs diagnostyczny OP-COM
-
radekz
Re: Interfejs diagnostyczny OP-COM
ok. udało mi się. zainstalowac sterowniki...system widzi ale gdy włączam opcom program szuka interfejsu..jejjjjjj.... czy kontrolka TX pomaranczowa powinna sie swiecic? u mnie czasami mruga...ocb..
- Engine
- Zapaleniec
- Posty: 4602
- Rejestracja: 14 wrz 2014, o 10:53
- Auto: BMW F10 525D xDrive
- Rok produkcji: 2015
- Miasto: Śląsk
- Otrzymał piwo: 8 razy
- Kontakt:
Re: Sprzedam Opcom
W op-com jest ale nie da się programować. W vaux-com jest angielski, ale ta się programować
tak w skrócie 
Wysłane z Sony Xperia Z3 przy użyciu Tapatalk

Wysłane z Sony Xperia Z3 przy użyciu Tapatalk
-
bartekb14
- Użytkownik
- Posty: 196
- Rejestracja: 19 sie 2015, o 13:24
- Auto: INSIGNIA
- Kod silnika: A20DTH
- Rok produkcji: 2011
- Miasto:
- Postawił piwo: 2 razy
Re: Sprzedam Opcom
A Jakiego masz tego polskiego kolego "KMY", jakbyś podał model i cenę za jaką kupowałes?
Dzięki
Dzięki
- KaMYk
- Zapaleniec
- Posty: 2234
- Rejestracja: 2 lis 2014, o 16:33
- Auto: Dodge Charger R/T
- Kod silnika: inny
- Rok produkcji: 2014
- Miasto: Mochowo
- Postawił piwo: 2 razy
- Otrzymał piwo: 12 razy
Re: Sprzedam Opcom
Tak jak napisał @Engine, jedyny oryginalny op-com z polskiej sieci dystrybucji firmy Adako.
http://op-com.pl/index.php?mod=sklep
http://op-com.pl/index.php?mod=sklep
-
kaolad
- Użytkownik
- Posty: 251
- Rejestracja: 27 cze 2014, o 22:15
- Auto: Insignia 2.0 CTDI
- Kod silnika: A20DTH
- Rok produkcji: 2010
- Miasto: Jastrzębie-Zdrój
Re: Kody błędów
Witam, mam pytanko. Czy jeśli by sie coś działo z autem(silnik, elektryka) zawsze wyskoczy błąd na konsoli lub pojawi sie komunikat skontaktuj sie z serwisem? Czy nie które błędy można odczytać tylko np opcomem. Pytam, dlatego ponieważ od prawie dwóch lat zero komunikatów.
- rataj73
- Zapaleniec
- Posty: 1671
- Rejestracja: 22 lip 2014, o 15:54
- Auto: Opel Insignia CDTI
- Kod silnika: A20DTH
- Rok produkcji: 2014
- Miasto: Stolica Mazur
- Postawił piwo: 2 razy
- Otrzymał piwo: 18 razy
Re: Interfejs diagnostyczny OP-COM
No to tylko pozazdrościć. Nie wszystkie usterki są wyświetlane komunikatem, tylko te istotne. Przepalona mata grzewcza siedzenia , czy brak regulacji elektrycznej lusterek albo fotela i pewnie dużo więcej duperelek wyjdzie dopiero po podłączeniu kompa.
-
kaolad
- Użytkownik
- Posty: 251
- Rejestracja: 27 cze 2014, o 22:15
- Auto: Insignia 2.0 CTDI
- Kod silnika: A20DTH
- Rok produkcji: 2010
- Miasto: Jastrzębie-Zdrój
- radkor
- Użytkownik
- Posty: 721
- Rejestracja: 13 lip 2015, o 22:24
- Auto: Mondeo Mk4 2.2 220KM
- Kod silnika: inny
- Rok produkcji: 2011
- Miasto: Warszawa
- Otrzymał piwo: 2 razy
Re: Interfejs diagnostyczny OP-COM
Tutaj niestety się nie zgodzę.rataj73 pisze:czy brak regulacji elektrycznej lusterek
- mxw
- Zapaleniec
- Posty: 1011
- Rejestracja: 14 lip 2015, o 18:23
- Auto: Insignia 2.0T ST 4x4
- Kod silnika: A20NHT
- Rok produkcji: 2011
- Miasto: Poznań
- Otrzymał piwo: 1 raz
Re: Interfejs diagnostyczny OP-COM
Też się nie zgodzę - nie działa mi grzanie stołka kierowcy, a komp nic nie pokazał miesiąc temu w ASO. 
pozdro.,
mxw.
Wysłano z D802 za pomocą Tapatalk2.

pozdro.,
mxw.
Wysłano z D802 za pomocą Tapatalk2.
- rataj73
- Zapaleniec
- Posty: 1671
- Rejestracja: 22 lip 2014, o 15:54
- Auto: Opel Insignia CDTI
- Kod silnika: A20DTH
- Rok produkcji: 2014
- Miasto: Stolica Mazur
- Postawił piwo: 2 razy
- Otrzymał piwo: 18 razy
Re: Interfejs diagnostyczny OP-COM
Czasami jak sprawdzamy wszystkie centralki to nie pokazuje błędów ( matę siedziska na 100%) ,ale jak się wejdzie w poszczególne moduły to da znać co i gdzie boli.
- mxw
- Zapaleniec
- Posty: 1011
- Rejestracja: 14 lip 2015, o 18:23
- Auto: Insignia 2.0T ST 4x4
- Kod silnika: A20NHT
- Rok produkcji: 2011
- Miasto: Poznań
- Otrzymał piwo: 1 raz
Re: Interfejs diagnostyczny OP-COM
"matę siedziska na 100%" - pokazuje? czy na 100% nie pokazuje?
pozdro.,
mxw.
Wysłano z D802 za pomocą Tapatalk2.
pozdro.,
mxw.
Wysłano z D802 za pomocą Tapatalk2.
- radkor
- Użytkownik
- Posty: 721
- Rejestracja: 13 lip 2015, o 22:24
- Auto: Mondeo Mk4 2.2 220KM
- Kod silnika: inny
- Rok produkcji: 2011
- Miasto: Warszawa
- Otrzymał piwo: 2 razy
Re: Interfejs diagnostyczny OP-COM
Błąd maty fotela pokazuje na 100% w Vaux-Comie po wejściu we "Front Seat Heating Module" w "Body".
U mnie nie grzeje stołek pasażera.
Niestety w grupie "Body" nie widzę na liście żadnego modułu odpowiadającego za elektryczną regulację lusterek. Tym się zajmuje jakiś oddzielny moduł czy po prostu BCM (Body Control Module)? BCM nie zwraca mi żadnych błędów związanych ze zwierciadłami.
U mnie nie grzeje stołek pasażera.
Niestety w grupie "Body" nie widzę na liście żadnego modułu odpowiadającego za elektryczną regulację lusterek. Tym się zajmuje jakiś oddzielny moduł czy po prostu BCM (Body Control Module)? BCM nie zwraca mi żadnych błędów związanych ze zwierciadłami.
Ostatnio zmieniony 16 wrz 2015, o 19:50 przez radkor, łącznie zmieniany 2 razy.
- k.olix
- Klubowicz
- Posty: 903
- Rejestracja: 21 paź 2014, o 20:49
- Auto: Insignia 2.0 160PS
- Kod silnika: A20DTH
- Rok produkcji: 2009
- Miasto: Kraków
- Postawił piwo: 1 raz
- Otrzymał piwo: 7 razy
Re: Interfejs diagnostyczny OP-COM
Mi pokazał siedzenie pasażera w ogólnym skanowaniu całego auta.
Krzysztof
- Luki
- Użytkownik
- Posty: 606
- Rejestracja: 26 cze 2014, o 20:15
- Auto: Insignia 1.6 Turbo
- Kod silnika: A16LET
- Rok produkcji: 2012
- Miasto:
- Otrzymał piwo: 3 razy
Re: Interfejs diagnostyczny OP-COM
Witam. Zakupiłem sprzęcik V1.59 i działa mi on jedynie z Opcomem 08/2010 ale tam nic nie można praktycznie mim sprawdzić. Vaux com 120309a wywala mi informacje że muszę za pierwszym użyciem aktywować soft online lub offline. Problem w tym że ani tak ani tak nie da się tego zrobić. Czy da się jakoś inaczej dostać do insigni m.in. zegarów wersja 1.59? Pozdrawiam
Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka
Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka
-
Bielowski
Re: Interfejs diagnostyczny OP-COM
Witam. Koledzy mam op- coma w wersji 1.45 i softa po polsku ale za chiny ludowe nie mogę się połączyć. Może polecicie jakiś inny program, który z łatwością by się zgrał z inką.
Ostatnio zmieniony 23 wrz 2015, o 15:50 przez Engine, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód: Proszę o stosowanie się do regulaminu forum - §5 pkt 8.
Powód: Proszę o stosowanie się do regulaminu forum - §5 pkt 8.
- Engine
- Zapaleniec
- Posty: 4602
- Rejestracja: 14 wrz 2014, o 10:53
- Auto: BMW F10 525D xDrive
- Rok produkcji: 2015
- Miasto: Śląsk
- Otrzymał piwo: 8 razy
- Kontakt:
Re: Interfejs diagnostyczny OP-COM
Nie możesz się połączyć pomiędzy interfejsem a komputerem czy pomiędzy interfejsem a samochodem?

