2,0 T 4x4 manual
w załączeniu fotka wykresu i zastrzeżenia.
Jutro auto ląduje w ASO i jestem ciekawy co oni na to....

Zobacz nasz portal klubowy ---------------
Polub naszą stronę na Facebooku ---------------
Dołącz do naszej Grupy na Facebooku
Masz jeszcze gwarancje?sonnenberg pisze:mam niezgodność towaru z umową. Umawiałem się na 220km a mam 195km i do tego niemiarową pracę turbosprężarki i pójdę z tym do sądu jak mnie zleją w ASO.