--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
------------------------------
--------------------
----------------Obrazek Zobacz nasz portal klubowy ---------------Obrazek Polub naszą stronę na Facebooku ---------------Obrazek Dołącz do naszej Grupy na Facebooku

Propozycje, sugestie, zastrzeżenia

odnośnie forum insignia-club.pl
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
wassermann
Zapaleniec
Posty: 1613
Rejestracja: 9 lut 2015, o 16:18
Auto: Insignia GSi 2.0T
Kod silnika: B20NFT
Rok produkcji: 2018
Miasto: nec temere, nec timide
Postawił piwo: 2 razy
Otrzymał  piwo: 29 razy

Re: Propozycje, sugestie, zastrzeżenia

Post autor: wassermann » 8 gru 2019, o 20:27

@Dokia, ale prawda jest taka, że fora istnieją w 90% po to, by ktoś mógł wejść i poradzić się co do problemu technicznego czy w zw. z zakupem. Jak zrobić to, jak naprawić owamto, itd. itp.
Miesiąc temu ktoś się zalogował, założył temat o wymiarach bagażnika w Insignii B, bo przymierzał się do zakupu, wszystko napisałem mu na PW, zdjąłem wymiary, zrobiłem zdjęcia - no i? I ani dziękuję, ani pocałuj mnie w d. nie odpowiedział. Do dziś łkam po nocach :lol:
Miło jest wymienić się poglądami nie tylko technicznymi, pożartować (off topować), ale czy jest faktycznie potrzeba wielkiej integracji? Nie wierzę w takie zrywy :) To tak jak z naszą klasą 10+ lat temu. WIelkie spotkania klasowe po latach, a od tego czasu nawet życzeń na święta nikt nie wyśle. Każdy ma swoje życie, problemy, cele, hobby - a samochód to jakaś tam odskocznia, często problem, nie ma co z tego robić wielkiej rodziny. Potworzą się grupki, to normalne, ale wielkie integracje? No nie wiem. W firmowych też nie biorę udziału, ale taki mam charakter, że najlepiej czuję się we własnym towarzystwie (mimo tendencji do pisania długich postów), wyjątkowo w towarzystwie własnej małżonki. I chwatit'.
Lubię poczytać o Insignii, lubię te auta, szanuję innych, ale osobiście nie mam potrzeby integracji. Nie chodzi o nieśmałość czy coś w tym stylu, bo ani nie jestem "internetowym zwierzęciem" silnym tylko zza monitora, ani nie mam problemów w przebywaniu w większym towarzystwie, ale... Po co? Samochód to samochód, a ludzie.. Są różni. Zwykle łączą nas charaktery, a nie podobne zainteresowania. Już to przerabiałem na innych forach, o bliskiej mi tematyce historyczno-militarno-poszukiwawczej. Fora się rozpadły, a niektóre znajomości przetrwały, ale naprawdę w wąskich gronach, jak tam komu z kim było po drodze.

M.

Awatar użytkownika
dokia
Klubowicz
Posty: 8456
Rejestracja: 14 lut 2018, o 22:32
Auto: Insignia 2.0t 260KM
Kod silnika: B20NFT
Rok produkcji: 2018
Miasto: z Mazur :)
Postawił piwo: 197 razy
Otrzymał  piwo: 102 razy
Kontakt:

Re: Propozycje, sugestie, zastrzeżenia

Post autor: dokia » 8 gru 2019, o 20:33

Nie becz :) nie po nocach i nie z takich powodów :)
Wiem, że żartujesz. Ale nawet żarty czasem potrafią dać w tyłek :P więc żartować i offtopować to raczej nie tutaj. Tu trzeba być poważnym i pilnować się tematu.
Rzuciłam hasło z konkursem a nie z wczasami, to zaraz nie szykuj się na wyjazd :P. Tylko zauważyłam, że czasem ludzie potrafią, a zwykle jak tu u nas- kłótnie (o nie wiadomo co) , obrażania się, ocenianie siebie nawzajem (co i Ty sam zrobiłeś 3 posty wyżej, a można w ten sposób wywołać kolejną burzę). Brak kultury przecież generalnie siedzi w ludziach, w tym co widzą sami (podczas, gdy w sobie nie widzą) - jak z tą przypowieścią biblijną o drzazdze i belce.
Już ja nic nie proponuję i o nic nie pytam. Niech się sobie kisi ten bigos dalej.
Radio 357 :)

Awatar użytkownika
wassermann
Zapaleniec
Posty: 1613
Rejestracja: 9 lut 2015, o 16:18
Auto: Insignia GSi 2.0T
Kod silnika: B20NFT
Rok produkcji: 2018
Miasto: nec temere, nec timide
Postawił piwo: 2 razy
Otrzymał  piwo: 29 razy

Re: Propozycje, sugestie, zastrzeżenia

Post autor: wassermann » 8 gru 2019, o 20:46

...
"Szczerość w naszym klubie to norma." (Ryszard Ochódzki)

M.
Ostatnio zmieniony 8 gru 2019, o 20:59 przez IBZI, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Nie cytuj posta pod postem. Regulamin forum.

Benek
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: 21 sty 2016, o 17:58
Auto: Insignia
Kod silnika: A20DTR
Rok produkcji: 2010
Miasto:

Re: Propozycje, sugestie, zastrzeżenia

Post autor: Benek » 8 gru 2019, o 20:55

Ja mam inną propozycję. Proszę o umożliwienie założenia filtra na wybranych użytkowników. Wpisuję sobie na listę np. grzegorz13, czy dokia i ich posty domyślnie nie wyświetlają się u mnie.
@dokia - sorry, ale Twojego off-topu w co drugim temacie nie da sie po prostu spokojnie czytać.
@grzegorz13 - ogarnij się chłopie. Ile Ty masz lat? 13?
Mowa jest srebrem a milczenie złotem - czasem warto o tym pamiętać - to propozycja dla wszystkich.
@wassermann - popieram w całości.

Awatar użytkownika
mazmarcin
Klubowicz
Posty: 8975
Rejestracja: 25 mar 2017, o 17:35
Auto: Insignia ST
Kod silnika: D20DTR
Rok produkcji: 2018
Miasto: Wodzisław Śląski
Postawił piwo: 17 razy
Otrzymał  piwo: 114 razy

Re: Propozycje, sugestie, zastrzeżenia

Post autor: mazmarcin » 8 gru 2019, o 21:01

@Benek tyle lat na forum (choć mało postów) ale nadal nie umiesz poprawnie uzupełnić opisu auta?
2010 i silnik BiTurbo :?:

Awatar użytkownika
grzegorz13
Zapaleniec
Posty: 1106
Rejestracja: 13 sie 2017, o 18:33
Auto: Insignia 4x4 v6
Kod silnika: A28NET
Rok produkcji: 2009
Miasto: Lubin
Postawił piwo: 2 razy
Otrzymał  piwo: 10 razy

Re: Propozycje, sugestie, zastrzeżenia

Post autor: grzegorz13 » 8 gru 2019, o 21:13

wassermann pisze:
8 gru 2019, o 19:42
Atmosfera jest normalna, nie ma żadnych podziałów. Forum to nie rodzina, żeby nie wiadomo jak się łączyć :) Zresztą z rodziną też najlepiej na zdjęciach się wychodzi :P

A jednemu z użytkowników, Grzegorzowi13, admini poradzili, żeby wziął sobie odpoczynek od forum. A on dalej oknem...

@Grzegorz13, polecam. dla rozluźnienia:

Łykasz wszystko jak młody pelikan. Nikt Twoich dialogów z Norbim333 nie czyta, tylko je przewija <scroll down>, bo to słaba lektura. Wystarczy, że nie odpowiesz i się urwie, a Ty jak przedszkolak...

M.
Skąd posiadasz takie informacje co mi doradzili admini ? Masz złe źródło informacji :P
Również się mylisz pisząc o moich dialogach z Norbim33, ponieważ on pisze wszytko by tylko wykazać iż ma rację :lol: i nie ma znaczenia czy zmanipuluje post podając nieprawdę lub fałszując cytaty!
Zadałem takie pytanie administracji i zadam też Tobie czy uważasz iż można bezkarnie kogoś obrażać i wpierać mu nieprawdę przez podanie informacji rzekomo popartych cytatami których nigdy nie wkleja a już wkleja to wycinki z całkiem innych tematów by pasowały do jego bezpodstawnych oskarżeń
Na odpowiedź zarządu jeszcze czekam a od Ciebie oczekuję prostej odpowiedzi Tak lub Nie.
Co do podziękowań za pomoc to nie zrażaj się brakiem jednego gdyż warto pomagać nawet gdy 3 nie podziękuję a zrobi to 4, wówczas być może tych 3 zrozumie i się zmieni, a po drugie to dobre uczynki procentują.
Mam też nadzieję iż zarząd zajmie stanowisko w sprawie licznika zgłoszeń jak zaproponowała Dokia

Co do konkursów to na wielu forach jest taki fotograficzny z fotkami do kalendarza, wydawanego na forum. Są też zniżki w ASO czy innych wybranych sklepach i to rzędu nawet 20%, są listy zaprzyjaźnionych warsztatów co ułatwia zlecenie napraw. Może by tu wprowadzić coś podobnego
Benek pisze:
8 gru 2019, o 20:55
Ja mam inną propozycję. Proszę o umożliwienie założenia filtra na wybranych użytkowników. Wpisuję sobie na listę np. grzegorz13, czy dokia i ich posty domyślnie nie wyświetlają się u mnie.
@dokia - sorry, ale Twojego off-topu w co drugim temacie nie da sie po prostu spokojnie czytać.
@grzegorz13 - ogarnij się chłopie. Ile Ty masz lat? 13?
Mowa jest srebrem a milczenie złotem - czasem warto o tym pamiętać - to propozycja dla wszystkich.
@wassermann - popieram w całości.
Kolego dokładnie cię popieram w stwierdzeniu iż milczenie jest złotem w twoim przypadku, zanim coś napiszesz to pomysł i sprawdź ponieważ w profilu masz taką opcję jak przyjaciele i wrogowie i jak bardzo chcesz to wrzuć tam nas do wrogów a innych do przyjaciół :lol:

norbi333
Ekspert
Posty: 5128
Rejestracja: 13 lis 2013, o 20:29
Auto: GSI
Kod silnika: B20DTR
Rok produkcji: 2019
Miasto: Suwałki
Otrzymał  piwo: 35 razy

Re: Propozycje, sugestie, zastrzeżenia

Post autor: norbi333 » 9 gru 2019, o 12:04

dokia pisze:
8 gru 2019, o 19:53
Powiem tak- na innym forum, ludzie nawet jeżdżą swoimi autami jak jednym wielkim spotem/zlotem wraz z rodzinami na urlopy do Czarnogóry. Ludzie z forum- z FORUM.
Tak jest gdy to są malutkie fora i mała ilość osób. Fora się rozrastają i coraz więcej różnych dziwnych ludzi przychodzi.Zaczynają się kłótnie w necie i na już dużych zlotach.To większość ludzi zniechęca.Potem dochodzi brak czasu ,zmiana aut i większość zgranych osób odchodzi na inne fora. Przynajmniej ja to zauważyłem na forach Mondeo,Ford,Astra czy Vectra .
Ostatnio zmieniony 9 gru 2019, o 12:32 przez IBZI, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Proszę o stosowanie zasad polskiej pisowni. Regulamin forum par.5 pkt.8

Awatar użytkownika
Rooff_
Zapaleniec
Posty: 4119
Rejestracja: 4 lut 2017, o 08:24
Auto: Insignia ST przedlif
Kod silnika: A20DTR
Rok produkcji: 2012
Miasto: Zagłębie Dąbrowskie
Postawił piwo: 9 razy
Otrzymał  piwo: 122 razy

Re: Propozycje, sugestie, zastrzeżenia

Post autor: Rooff_ » 9 gru 2019, o 14:40

Benek pisze:
8 gru 2019, o 20:55
Ja mam inną propozycję. Proszę o umożliwienie założenia filtra na wybranych użytkowników. Wpisuję sobie na listę np. grzegorz13, czy dokia i ich posty domyślnie nie wyświetlają się u mnie.
@dokia - sorry, ale Twojego off-topu w co drugim temacie nie da sie po prostu spokojnie czytać.
@grzegorz13 - ogarnij się chłopie. Ile Ty masz lat? 13?
Mowa jest srebrem a milczenie złotem - czasem warto o tym pamiętać - to propozycja dla wszystkich.
@wassermann - popieram w całości.
W profilu ('Twoje konto' -> 'Przyjaciele i wrogowie') masz coś takiego jak "wrogowie". Jak dodasz tam kogoś, to domyślnie jego posty będą w postaci "zwiniętej" pomiędzy pozostałymi (coś jak spoiler).
Pozdrawiam, Michał
*Nie jestem mechanikiem samochodowym! ;)

Awatar użytkownika
peja-1991
V-ce Prezes ds organizacyjnych
Posty: 4424
Rejestracja: 24 kwie 2013, o 14:39
Auto: Insignia
Kod silnika: D16SHT
Rok produkcji: 2019
Miasto: Warszawa
Postawił piwo: 3 razy
Otrzymał  piwo: 96 razy
Kontakt:

Re: Propozycje, sugestie, zastrzeżenia

Post autor: peja-1991 » 9 gru 2019, o 18:22

Moi drodzy.
Powrót do konkursu fotograficznego to nie problem - niestety temat umarł, bo zdjęcia były wysyłane przez 3 użytkowników, a czasami nawet i nie było wystarczającej ilości aby przeprowadzić konkurs.

Odnośnie zlotów i spotów - to też wszystko zależy od "wiary", jest wiele osób, które były na większości zlotów, jest parę osób, które tutaj się prawie nie udzielają a na spotkaniach się pokazują - tak to działa i tak będzie działać, nikt nikogo do niczego nie zmusi.

Masz ochotę przyjechać ? Zapraszamy.
Masz ochotę zorganizować spot ? Proszę - postaramy się pomóc i dotrzeć,
Masz nowy pomysł - uważasz, że jest dobry - po to jest ten temat.
"Krytyk i eunuch z jednej są parafii
obaj wiedzą jak, żaden nie potrafi" Tadeusz Boy-Żeleński

xul
Klubowicz
Posty: 1872
Rejestracja: 19 kwie 2018, o 06:20
Auto: Insignia OPC
Kod silnika: A28NER
Rok produkcji: 2013
Miasto: Katowice (okolice)
Postawił piwo: 2 razy
Otrzymał  piwo: 71 razy

Re: Propozycje, sugestie, zastrzeżenia

Post autor: xul » 10 gru 2019, o 18:49

Może by gdzieś podwiesić linki do katalogów online http://www.catcar.info/opel/?lang=en&l= ... LSApIn0%3D albo https://opel.7zap.com/pl/car/g09/ - sporo osób pyta o numery części albo gdzie co się znajduje, a tu można sobie samemu poszukać nawet po VIN

Awatar użytkownika
darekk
Użytkownik
Posty: 327
Rejestracja: 7 lis 2018, o 18:19
Auto: ST OPC Line 195PS
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2014
Miasto: Kielce
Postawił piwo: 3 razy
Otrzymał  piwo: 3 razy

Re: Propozycje, sugestie, zastrzeżenia

Post autor: darekk » 13 gru 2019, o 19:01

Pytanie do Adminów. Dlaczego nie mam możliwości postawienia piwa poza dwoma tematami: tym w którym teraz piszę i "Historia serwisowa "

Awatar użytkownika
Chorwat
Użytkownik
Posty: 176
Rejestracja: 30 lip 2019, o 21:10
Auto: 2.0T 250KM 4x4 A/T
Kod silnika: B20NHT
Rok produkcji: 2015
Miasto: Toruń
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 2 razy

Re: Propozycje, sugestie, zastrzeżenia

Post autor: Chorwat » 13 gru 2019, o 19:24

Czy można dodać button "nieprzeczytane posty" gdzieś obok "powiadomienia, prywatne wiadomości"? Uprościłoby to korzystanie z forum.
Astra F 1.6 75KM -> Omega B FL 3.2 V6 218KM -> Astra K 1.6 136KM -> Insignia A 2.0 250KM 4x4

Awatar użytkownika
dokia
Klubowicz
Posty: 8456
Rejestracja: 14 lut 2018, o 22:32
Auto: Insignia 2.0t 260KM
Kod silnika: B20NFT
Rok produkcji: 2018
Miasto: z Mazur :)
Postawił piwo: 197 razy
Otrzymał  piwo: 102 razy
Kontakt:

Re: Propozycje, sugestie, zastrzeżenia

Post autor: dokia » 13 gru 2019, o 19:28

Ale to siedzi w liście rozwijanej "Więcej". Uważasz, że to kłopotliwe? wg mnie całkiem funkcjonalne bez dodatkowych buttonów na belce.. bo zaraz nam kolejna belka doleci :) A szczególnie w smartfonie to i tak czasem pazur się omsknie , bo tam ikonki na belce bez opisu przecież. Mi akurat podoba się układ jak teraz, ale z każdym innym sobie poradzę. No problem :)
Radio 357 :)

Awatar użytkownika
Rooff_
Zapaleniec
Posty: 4119
Rejestracja: 4 lut 2017, o 08:24
Auto: Insignia ST przedlif
Kod silnika: A20DTR
Rok produkcji: 2012
Miasto: Zagłębie Dąbrowskie
Postawił piwo: 9 razy
Otrzymał  piwo: 122 razy

Re: Propozycje, sugestie, zastrzeżenia

Post autor: Rooff_ » 13 gru 2019, o 20:18

Chorwat pisze:
13 gru 2019, o 19:24
Czy można dodać button "nieprzeczytane posty" gdzieś obok "powiadomienia, prywatne wiadomości"? Uprościłoby to korzystanie z forum.
Zawsze możesz wchodzić na forum poprzez link: search.php?search_id=unreadposts
Pojawią Ci się odrazu nieprzeczytane ;)
Pozdrawiam, Michał
*Nie jestem mechanikiem samochodowym! ;)

Awatar użytkownika
Chorwat
Użytkownik
Posty: 176
Rejestracja: 30 lip 2019, o 21:10
Auto: 2.0T 250KM 4x4 A/T
Kod silnika: B20NHT
Rok produkcji: 2015
Miasto: Toruń
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 2 razy

Re: Propozycje, sugestie, zastrzeżenia

Post autor: Chorwat » 13 gru 2019, o 21:37

No tak, ale łatwiej by było z dedykowanym buttonem, jak na innych forach ;)
Astra F 1.6 75KM -> Omega B FL 3.2 V6 218KM -> Astra K 1.6 136KM -> Insignia A 2.0 250KM 4x4

Awatar użytkownika
yerry
Prezes ICP
Posty: 6061
Rejestracja: 23 maja 2013, o 22:43
Auto: Insignia B GS
Kod silnika: B20NFT
Rok produkcji: 2018
Miasto: Kraków
Postawił piwo: 25 razy
Otrzymał  piwo: 85 razy
Kontakt:

Re: Propozycje, sugestie, zastrzeżenia

Post autor: yerry » 15 gru 2019, o 12:57

Ten szablon forum jest jaki jest, nie ma możliwości dodać takiego przycisku ale oczywiście funkcja jest dostępna.
posty.JPG
Dodano po 19 minutach 5 sekundach:
darekk pisze:
13 gru 2019, o 19:01
Pytanie do Adminów. Dlaczego nie mam możliwości postawienia piwa poza dwoma tematami: tym w którym teraz piszę i "Historia serwisowa "
Powinieneś już mieć tę opcję, wg zasady głównie w wątkach technicznych
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Moje prace: HMI2.5 i Android Auto: HMI2.5 w IntelliLink MY2014-15 Bluetooth: Bluetooth CD300 CD400 CD500 DVD800 NAVI600 NAVI900 Aktualizacja Android Auto
https://insipro.pl/

Awatar użytkownika
darekk
Użytkownik
Posty: 327
Rejestracja: 7 lis 2018, o 18:19
Auto: ST OPC Line 195PS
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2014
Miasto: Kielce
Postawił piwo: 3 razy
Otrzymał  piwo: 3 razy

Re: Propozycje, sugestie, zastrzeżenia

Post autor: darekk » 15 gru 2019, o 15:57

Pojawiła się. Dziękuję.

Awatar użytkownika
dokia
Klubowicz
Posty: 8456
Rejestracja: 14 lut 2018, o 22:32
Auto: Insignia 2.0t 260KM
Kod silnika: B20NFT
Rok produkcji: 2018
Miasto: z Mazur :)
Postawił piwo: 197 razy
Otrzymał  piwo: 102 razy
Kontakt:

Re: Propozycje, sugestie, zastrzeżenia

Post autor: dokia » 30 sty 2020, o 17:28

A może byłoby fajnie , aby wśród informacji profilowych użytkownika było też widoczne jego imię (miasta mamy widoczne). Zwracamy się na co dzień do siebie głównie nickami. Sytuacja jest łatwiejsza tylko wtedy, gdy użytkownik ma imię zakodowane jakoś w nicku.
Radio 357 :)

Awatar użytkownika
dare50
Zapaleniec
Posty: 2347
Rejestracja: 26 lut 2017, o 18:44
Auto: Insignia 4x4 COSMO
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2011
Miasto: Wejherowo
Postawił piwo: 25 razy
Otrzymał  piwo: 32 razy

Re: Propozycje, sugestie, zastrzeżenia

Post autor: dare50 » 30 sty 2020, o 17:32

Z RODO nie będzie się kłócić ?

Awatar użytkownika
dokia
Klubowicz
Posty: 8456
Rejestracja: 14 lut 2018, o 22:32
Auto: Insignia 2.0t 260KM
Kod silnika: B20NFT
Rok produkcji: 2018
Miasto: z Mazur :)
Postawił piwo: 197 razy
Otrzymał  piwo: 102 razy
Kontakt:

Re: Propozycje, sugestie, zastrzeżenia

Post autor: dokia » 30 sty 2020, o 17:35

Nie. Imię jest tylko imieniem. W mojej pracy to nawet imię i nazwisko nie mają aż takiego znaczenia. Janów Kowalskich to jest pewnie milion. Na innym forum gdzie pisuję są imiona i to pomaga czasem odpowiedzieć zwracając się imieniem a nie literkami i cyferkami. Nie jest to takie "obozowe"
Radio 357 :)

carvertical VIN check
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sugestie, informacje, pytania, zastrzeżenia”