--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
------------------------------
--------------------
----------------Obrazek Zobacz nasz portal klubowy ---------------Obrazek Polub naszą stronę na Facebooku ---------------Obrazek Dołącz do naszej Grupy na Facebooku

Insignia A Dokia

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
dare50
Zapaleniec
Posty: 2347
Rejestracja: 26 lut 2017, o 18:44
Auto: Insignia 4x4 COSMO
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2011
Miasto: Wejherowo
Postawił piwo: 25 razy
Otrzymał  piwo: 32 razy

Re: Insignia Dokia

Post autor: dare50 » 8 paź 2019, o 16:00

Dobre to co mieliście mini spota ;)

Awatar użytkownika
Jo17
Użytkownik
Posty: 236
Rejestracja: 16 maja 2018, o 18:15
Auto: Insignia B
Kod silnika: B15XFT
Rok produkcji: 2019
Miasto: UK, Konin, Toruń
Postawił piwo: 4 razy
Otrzymał  piwo: 2 razy

Re: Insignia Dokia

Post autor: Jo17 » 8 paź 2019, o 17:02

:?: Ciekawe ......czy Bodokia już sprzedana?

gemi
Nowicjusz
Posty: 34
Rejestracja: 14 cze 2019, o 07:06
Auto: Insignia
Kod silnika: A28NET
Rok produkcji: 2010
Miasto: Wiedeń
Otrzymał  piwo: 1 raz

Re: Insignia Dokia

Post autor: gemi » 8 paź 2019, o 19:31

No fakt, jej samej tu dość dawno nie było. Może już Insignia u nowego właściciela. No ale chyba jest cała-sądząc po zdjeciach :) a tu dość często nabijaliście się, że taka poobijana bywała.
No i ciekawe, czy tablice imienne można zostawić sobie przy zakupie auta z takimi? Kiedyś było tak, że zostawały te same w obrębie gminy-jeśli nowy właściciel mieszkał w tej samej. A imienne wydaje wojewoda, to czy można je mieć w obrębie województwa? czy może można zostawić sobie niezależnie od województwa? Jeśli nie, to po 30 dniach od zakupu te tablice przestaną istnieć chyba.
No i ciekawe też, czy jeśli auto zmieniło właściciela, to czy nowy tu się zjawi (powinien widząc naklejki) i czy założy swój wątek, czy pociągnie istniejący? auto przecież jest jedno :)

Awatar użytkownika
Rooff_
Zapaleniec
Posty: 4119
Rejestracja: 4 lut 2017, o 08:24
Auto: Insignia ST przedlif
Kod silnika: A20DTR
Rok produkcji: 2012
Miasto: Zagłębie Dąbrowskie
Postawił piwo: 9 razy
Otrzymał  piwo: 122 razy

Re: Insignia Dokia

Post autor: Rooff_ » 8 paź 2019, o 20:13

Gdzieś słyszałem/czytałem, że B0 DOKIA jest tylko jedna. Więc tablice pewnie pozostaną w jedynych słusznych rękach :P
Ostatnio zmieniony 8 paź 2019, o 21:25 przez Rooff_, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam, Michał
*Nie jestem mechanikiem samochodowym! ;)

gemi
Nowicjusz
Posty: 34
Rejestracja: 14 cze 2019, o 07:06
Auto: Insignia
Kod silnika: A28NET
Rok produkcji: 2010
Miasto: Wiedeń
Otrzymał  piwo: 1 raz

Re: Insignia Dokia

Post autor: gemi » 8 paź 2019, o 20:58

dare50 pisze:
8 paź 2019, o 16:00
Dobre to co mieliście mini spota ;)
to gdzie drugie auto jeśli to spot? :?: tak jak napisał: "złapana" w aparat

dominik144
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: 6 maja 2018, o 15:58
Auto: Opel Insignia
Kod silnika: A18XER
Rok produkcji: 2011
Miasto:

Re: Insignia Dokia

Post autor: dominik144 » 8 paź 2019, o 23:20

Ja niestety już nie jestem posiadaczem insigni. Ale sentyment pozostaje. Nie był to zlot, bo byłem białą Giuliettą :). Specjalnie czekałem na parkingu, jednak najprawdopodobniej Dorotę porwał zakupowy wir :). Co do BoDokia to bardzo ładnie się prezentuje. Nie widać żeby była poobijana, a lakier też w całkiem dobrym stanie. Po tych zaszłościach tez się zdziwiłem że tak dobrze wygląda.

Awatar użytkownika
dokia
Klubowicz
Posty: 8454
Rejestracja: 14 lut 2018, o 22:32
Auto: Insignia 2.0t 260KM
Kod silnika: B20NFT
Rok produkcji: 2018
Miasto: z Mazur :)
Postawił piwo: 197 razy
Otrzymał  piwo: 102 razy
Kontakt:

Re: Insignia Dokia

Post autor: dokia » 19 paź 2019, o 19:26

Jeszcze moja :P
Dominik, dzięki za złapanie mnie :)
No próżno byś na mnie czekał, bo ja tam byłam od rana do prawie 20tej, ale niestety nie na zakupach :(
Byłam w pracy, pracowałam w hotelu Ibis przy tej galerii, a że hotel kieruje na parking akurat tam to nie miałam wyboru i szczerze mówiąc jak tam postawiłam auto, tj tuż przy drzwiach do windy, to cały czas o aucie myślałam :P tj czy mi ktoś wózkiem z zakupami w auto nie wjedzie.

Abyście zaraz nie kosmacili jak to ja pracowałam w hotelu, to od razu wkleję drzwi do wynajętej sali konferencyjnej na I piętrze tego hotelu. No bo to tylko dla orłów :P taką jestem orlicą :P
ibis.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Radio 357 :)

Awatar użytkownika
dare50
Zapaleniec
Posty: 2347
Rejestracja: 26 lut 2017, o 18:44
Auto: Insignia 4x4 COSMO
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2011
Miasto: Wejherowo
Postawił piwo: 25 razy
Otrzymał  piwo: 32 razy

Re: Insignia Dokia

Post autor: dare50 » 19 paź 2019, o 19:40

Dobra dobra tylko winny się tłumaczy , a gdzie tyle czasu byłaś że na forum słuch o Tobie zaginął , z bielikiem odleciałaś :lol:

Awatar użytkownika
dokia
Klubowicz
Posty: 8454
Rejestracja: 14 lut 2018, o 22:32
Auto: Insignia 2.0t 260KM
Kod silnika: B20NFT
Rok produkcji: 2018
Miasto: z Mazur :)
Postawił piwo: 197 razy
Otrzymał  piwo: 102 razy
Kontakt:

Re: Insignia Dokia

Post autor: dokia » 19 paź 2019, o 19:48

taaaa... fruwam :)

Tak naprawdę to roboty mam po kucyki :P pracuję u siebie na dwa etaty takie stacjonarne. Pracuję też dla korpo biorąc urlopy bezpłatne u pracodawcy stacjonarnego. I tak sobie latam jak ta orlica :P (ale głupota też lata) :P

Darek, a co? tęskniłeś za moim peplaniem?? ]:-> :lol:

W najbliższy wtorek o świcie lecę do Serocka. To tam będzie można moje auto namierzyć i obfocić, bo będzie z 10h na mnie oczekiwać :P A ostatnio w Serocku moja Lalka stała z ptakiem w grillu całą dobę, ale teraz wiem że tam jest @Rafi3040, to jak coś będę tu smęcić aby przybył i mi go wydobył :P

ale... ta ilość mojej roboty to i wzrost dochodów x2... pracuję na maxa, powiększę moją zdolność kredytową to i Bentleya mi dadzą w wynajem :P żart oczywiście... ale naprawdę myślę o wzięciu w wynajem auta na przełomie roku bo mam urlop od 20 grudnia do chyba 5 lutego to akurat czas aby załatwić proceduralnie i dostarczyć roczny PIT od księgowej. I powiem szczerze, że tak rozmyślając ostatnimi tygodniami nad tym to skłaniam się ku dieslowi o:o pierwszy w sumie raz... ale jak na paliwo wydaję miesięcznie do mojej od 1,5 do 3tys zł, to chyba wraz z ratą wynajmu nie wydawałabym zbytnio więcej mając nowego diesla. Dobrze ogarniam??
Ostatnio zmieniony 19 paź 2019, o 19:54 przez dokia, łącznie zmieniany 1 raz.
Radio 357 :)

Awatar użytkownika
dare50
Zapaleniec
Posty: 2347
Rejestracja: 26 lut 2017, o 18:44
Auto: Insignia 4x4 COSMO
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2011
Miasto: Wejherowo
Postawił piwo: 25 razy
Otrzymał  piwo: 32 razy

Re: Insignia Dokia

Post autor: dare50 » 19 paź 2019, o 19:50

Bo brakowało tu Twojego dziwnego :lol: poczucia humoru

Awatar użytkownika
dokia
Klubowicz
Posty: 8454
Rejestracja: 14 lut 2018, o 22:32
Auto: Insignia 2.0t 260KM
Kod silnika: B20NFT
Rok produkcji: 2018
Miasto: z Mazur :)
Postawił piwo: 197 razy
Otrzymał  piwo: 102 razy
Kontakt:

Re: Insignia Dokia

Post autor: dokia » 19 paź 2019, o 19:57

a co w tym moim humorze jest dziwnego?? bo nie wiem... uświadom mnie proszę :P
dare50 pisze:
19 paź 2019, o 19:40
Dobra dobra tylko winny się tłumaczy , a gdzie tyle czasu byłaś że na forum słuch o Tobie zaginął , z bielikiem odleciałaś :lol:
Ci, którzy muszą pracować w podobnym systemie jak ja, wiedzą, że zamawiając catering, to salę konferencyjną z projektorem ma się gratis. A w Ibisie usługi cateringowe są mega :P nawet Pan dostarczył nowe baterie do pilota od projektora, bo nie działał i nie mam tego na fakturze , oraz dał baterie do urządzenia prezentowanego :P a też nie mam tego na fakturze :P . Jest tylko catering :P jestem na plus o dwie baterie AA :P
Radio 357 :)

Awatar użytkownika
dokia
Klubowicz
Posty: 8454
Rejestracja: 14 lut 2018, o 22:32
Auto: Insignia 2.0t 260KM
Kod silnika: B20NFT
Rok produkcji: 2018
Miasto: z Mazur :)
Postawił piwo: 197 razy
Otrzymał  piwo: 102 razy
Kontakt:

Re: Insignia Dokia

Post autor: dokia » 22 paź 2019, o 14:55

Jak w salonie Opla 😍
Na parkingu na kilkaset aut w hotelu w Serocku dziś tylko kadra menedżerska. Tu dzisiaj tylko moja korpo i PZU.
I same Ople 😂😁
No może 10% BMW.
To już trochę zbyt typowe auto dla menedżerów, no nie?
I ptaka w grillu dziś brak 😁
I prosto?
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Radio 357 :)

szejk__
Forumowicz
Posty: 74
Rejestracja: 23 sie 2019, o 18:33
Auto: Insignia B ST
Kod silnika: B20DTH
Rok produkcji: 2019
Miasto: Poznań
Postawił piwo: 5 razy

Re: Insignia Dokia

Post autor: szejk__ » 24 paź 2019, o 16:23

Masz bardzo fajnie zadbaną lalkę ! Chętnie będę obserwować wątek. Szerokości !

Awatar użytkownika
Rafi3040
Klubowicz
Posty: 511
Rejestracja: 18 lis 2015, o 17:43
Auto: Opel insignia
Kod silnika: B20DTH
Rok produkcji: 2017
Miasto: Serock
Otrzymał  piwo: 1 raz

Re: Insignia Dokia

Post autor: Rafi3040 » 25 paź 2019, o 07:14

Dorotka nie wiedziałem, że byłaś w Serocku mam nawał pracy i dawno nie zaglądałem do was byśmy małego spota mieli :D

Awatar użytkownika
dokia
Klubowicz
Posty: 8454
Rejestracja: 14 lut 2018, o 22:32
Auto: Insignia 2.0t 260KM
Kod silnika: B20NFT
Rok produkcji: 2018
Miasto: z Mazur :)
Postawił piwo: 197 razy
Otrzymał  piwo: 102 razy
Kontakt:

Re: Insignia Dokia

Post autor: dokia » 25 paź 2019, o 07:29

Na spota to zupełnie nie miałabym czasu. Musiałam być w Narvilu o 10:30 a że mam chyba 240km to trochę cisnęłam z rana. Wyjechałam z Serocka chyba po 19tej i znowu 240km. Ptaka nie złapałam w grill, więc nie piszczałam że brzydkie i okropne 😁 innym razem 🤗

BTW, zaleciałam tam na 10:05 ale procedura parkowania auta zajęła mi 20min. Już nie było gdzie palca włożyć 😋 pięć poziomów i na przedostatnim jedno ciasne miejsce i stwierdziłam że się nie zmieszczę 😜 pojechałam wyżej i też zatkane tymi Insigniami na maxa, to wróciłam na te ciasne i kręciłam się na 10razy chyba aby zaparkować przy słupach i już w sumie bardzo blisko auta, dlatego robiłam fote aby mi drzwi nie dotknął gdyby wyjeżdżał szybciej. Dokowanie dokii zajmuje mi sporo czasu, chociaż gorzej jest w mordorze na Domaniewskiej.
Radio 357 :)

Awatar użytkownika
Rafi3040
Klubowicz
Posty: 511
Rejestracja: 18 lis 2015, o 17:43
Auto: Opel insignia
Kod silnika: B20DTH
Rok produkcji: 2017
Miasto: Serock
Otrzymał  piwo: 1 raz

Re: Insignia Dokia

Post autor: Rafi3040 » 25 paź 2019, o 09:19

Może innym razem ☺️fakt w Narvilu zawsze jest ciasno tak jak w Panu Tadeuszu

Awatar użytkownika
dokia
Klubowicz
Posty: 8454
Rejestracja: 14 lut 2018, o 22:32
Auto: Insignia 2.0t 260KM
Kod silnika: B20NFT
Rok produkcji: 2018
Miasto: z Mazur :)
Postawił piwo: 197 razy
Otrzymał  piwo: 102 razy
Kontakt:

Re: Insignia Dokia

Post autor: dokia » 25 paź 2019, o 14:36

Próbowałam dziś zakodować trzeci kluczyk korzystając z tutoriala w necie. Gdyż podobno jak ma się dwa zakodowane, to trzeci da się samemu. Mój drugi kluczyk to miał defekt taki że gumki mu wypadły od zmiażdżenia pazurem w czasie. Zamówiłam nowy w ASO (za 550) ale jak pojechałam na odbiór to z jednym kluczykiem, ten bez gumek zostawiłam w domu więc zaprogramowali mi nowy i ten który był w aucie od nowa.
No więc dziś, wiedząc że szybko trzeba zmienić kluczyki, tj włączyć silnik, wyłączyć i zmienić kluczyki na drugi ten zaprogramowany, potem szybko wyłączyć i włożyć ten trzeci to rzeczywiście trzecim bez problemu uruchomiłam silnik. Pojeździłam po posesji, ale cały czas świeciła ikonka autka z kłódką.
received_403179070375655.jpeg
Przeprowadziłam mu jednak zapisywanie ustawień kierowcy, no i niestety z pilota nie zamyka drzwi. Po prostu zero wzbudzeń. Po zamknięciu i otwarciu drzwi grotem klucza nie włącza już alarmu, ale drugi raz nie odpala silnika już.
received_545868079505147.jpeg
Czyli nie ma chyba szans że jednak zrobię to sama, tj po iluś podobnych procedurach na obu dobrych kluczykach i tym trzecim niedokodowanym? 🤔😒 Dodam, że w tym trzecim kluczyku są oryginalne flaczki z poprzedniego oryginalnego jej kluczyka, tylko obudowa jest z allegro.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Radio 357 :)

Awatar użytkownika
dare50
Zapaleniec
Posty: 2347
Rejestracja: 26 lut 2017, o 18:44
Auto: Insignia 4x4 COSMO
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2011
Miasto: Wejherowo
Postawił piwo: 25 razy
Otrzymał  piwo: 32 razy

Re: Insignia Dokia

Post autor: dare50 » 25 paź 2019, o 15:57

A może być tak że ten kluczyk z domu co nie miałaś przy sobie po prostu go wykasowali i nie da się już go ponownie aktywować , miałem podobnie w VC gościu przy próbie zalogowania pompy usunął klucze i musiałem kupić nowe , nie dało się zalogować ich z powrotem

xul
Klubowicz
Posty: 1872
Rejestracja: 19 kwie 2018, o 06:20
Auto: Insignia OPC
Kod silnika: A28NER
Rok produkcji: 2013
Miasto: Katowice (okolice)
Postawił piwo: 2 razy
Otrzymał  piwo: 71 razy

Re: Insignia Dokia

Post autor: xul » 25 paź 2019, o 16:08

Głowy nie dam, bo sam nie robiłem, ale z tego co kojarzę, to jak kluczyk był "sparowany" z autem, to da się go ponownie dopisać (nie wiem ile "różnych" kluczyków auto obsłuży, jak zrobisz klon transpondera, to i 100 możesz mieć, wtedy są "takie same"), ale raz zakodowanego kluczyk nie da się dopisać do innego auta, bez wymiany transpondera

Awatar użytkownika
dokia
Klubowicz
Posty: 8454
Rejestracja: 14 lut 2018, o 22:32
Auto: Insignia 2.0t 260KM
Kod silnika: B20NFT
Rok produkcji: 2018
Miasto: z Mazur :)
Postawił piwo: 197 razy
Otrzymał  piwo: 102 razy
Kontakt:

Re: Insignia Dokia

Post autor: dokia » 25 paź 2019, o 16:26

Też mi się wydaje że obecne dwa kodowali od nowa. Chociaż ten trzeci kiedyś już tam działał tylko miał zniszczone opakowanie kluczyka.
Cieszyło mnie chwilami że silnik odpala, że otwieram już drzwi bez jej wrzasków, miałam nadzieję że mi się uda. Ale no nie jest tak jak chciałam, bo po wyłączeniu silnika na tym trzecim kluczyku zamyka i otwiera bez wrzasku ale kluczykiem, nie pilotem. Jednak kolejny raz nie uruchamia silnika. Może trzeba te procedurę odpalania, jazdy i zamykania powtórzyć kilka razy na tych kluczykach i ona w końcu przestanie się pluć z tą żółtą ikonką. No coś on działa, tj ten trzeci kluczyk, ale nie tak jak chciałam 😉 Tylko czy jak jadę z tą żółtą ikonką autka z kłódką, to czy wtedy działa wszystko? Tj światła itp? Bo normalnie guziki wewnątrz mi działają wtedy na tym niedokodowanym kluczyku, okna się zamykają i otwierają. Może pojeździć trochę na tym niezakodowanym trzecim kluczyku? Jak myślicie?

A np powtórzenie tej procedury po odłączeniu akumulatora mogłoby trochę ją oszukać?
Radio 357 :)

carvertical VIN check
ODPOWIEDZ

Wróć do „Auta klubowiczów”