Mam problem z nakrętkami kół.
Jeżdżę aktualnie od miesiąca na 20, które zostały przykręcone na nakrętki z felg strukturalnych 17. Dzisiaj nagle coś strasznie zaczęło walić. Na prostej drodze, na dołkach a najgorzej gdy skręcałem w lewo ( chodzi o tylne lewe koło ). Pojechałem na wulkanizację , dokręcił mi kolezka wszystkie koła na nowo. Przeszło. Nic nie stuka. Przed tem sruby były dokręcone na 100%. Moje pytanie brzmi, czy jest jaka różnica między śrubami do 17 strukturalnych stalowych a do felg 20 aluminiowych ?
Chodzi o takie felgi
https://www.fotosik.pl/zdjecie/8bae6dacc1af9180
Z góry dziękuje za pomoc

