Po założeniu 19" felg przy ruszaniu jest głośniejsze zaklekotanie silnika. Jak każdy diesel klekocze tak tu przy ruszaniu i przy przyśpieszaniu przy 2 biegu przy ok 1800 - 2000 tyś. obrotów jest głośniejsze zaklekotanie po czym ustaje. Silnik pracuje cały czas normalnie na "luzie" wszystko ok nie ma klekotu, dodam że na 17" felgach tego nie ma. Panowie czy ja już jestem bardzo wrażliwy czy coś zaczyna się dziać? Uszczelka smoka wymiona przy przebiegu 202 tyś teraz 208 tyś, kupiłem olej liqui moly, ale niestety zalano mi Castrola. może wina tego oleju ? Z góry dziekuje wszystkim za pomoc. Pozdrawiam
2.0 CDTI 160km
2010r. kombi

